orzech

Pudzianowski vs Najman

Polecane posty

marcin974    30

Jak pojawi sie filmik gdzies na necie to wrzućcie tutaj ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Andrzej zwracam honor.. ale Pudzian wziol go odrazu bo bal sie ze jak bedzie go gonil to sie zmeczy.

 

Pudzian chodzi w spacerze buszmena z 300kg na czas. Tu było tylko 100 kg ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Brakuje końcówki ;/

 

Pierwsze 20 sekund walki można odliczyć na taniec ;)

 

Gdyby było walki 44 sekundy to tamtego by wynosili na noszach z ringu. nie koniecznie żywego.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Jeśli ktoś siedzi na demotywatorach to hmm zapewne wiecie co znajduje sie na 10 pierwszych stronach poczekalni prawda??:D Ps naśmiewają się że odkryto nowa jednostkę czasową;) 1 Najman = 44sekundy hehe aaa i ze cała walka zmieści sie w jutrzejszym teleekspresie:P hehe Nie no za krótkie to bylo.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

powiem tak wjechal w niego jak ciezarówka ale do walki z profesjonalistami musi nad technika popracowac:) ale sila jest wiec mysle ze mariusz moze byc nasza polska gwiazda mma:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jeśli ktoś siedzi na demotywatorach to hmm zapewne wiecie co znajduje sie na 10 pierwszych stronach poczekalni prawda??;) Ps naśmiewają się że odkryto nowa jednostkę czasową:D 1 Najman = 44sekundy hehe aaa i ze cała walka zmieści sie w jutrzejszym teleekspresie:P hehe Nie no za krótkie to bylo.

 

Najkrótsza walka trwała 4 (cztery)sekundy i była w całosci pokazana w Teleexpressie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

I z tego co pamiętam to Gołota pobił rekord i padł właśnie w tych 3 lub 4 sekundach:P Ps tata stwierdził że Pudzian nie zdejmował butów bo miał grzyba:D hehe


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Napisałem raz i napisze znowu Pudzianowski Vs Popek Rak i wtedy Pudzian jest biedny ;)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

według mnie najman troche szybko sie poddal. jako bokser nie był przygotowany na taką walkę "na wszystko". Szacun dla Pudziana, który jako siłacz ma udeżenie napewno silniejsze niez niejeden bokser wagi ciezkiej, ale ciekaw jestem jak by sobie poradził z innymi zawodnikami mma ktorzy np wystepowali wczesniej. nie wiadomo kiedy beda nastepne walki pudziana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Jak mu pierdoln@ł...

 

PudziaN pokazał, że potrafi nakopac(dosłownie) do dupsk@, ale co będzie jak dojdzie do walk, ż lepszymi zawodnikami? :D

 

Te jego low-kicks'y były naprawde mocne... Ciekawe jakiego Najman ma siniaka?? ;)

 

I te słowa Dominatora po walce:"-... spodziewałem sie, że będzie dużo ganiania.." :D

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Stawiałem na Pudziana i dobrze. Najman był zbyt pewny siebie i cwaniakował przed walką. A praktyka co innego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt515    1

Pudzian miał buty ponieważ w MMA jest dozwolone noszenie butów zapaśniczych. I tak w walce nie ma to znaczenia czy ma buty czy też nie bo low kicki kopie się piszczelem a nie stopą. Pudzian musi jeszcze troszkę popracować nad techniką ;)

Ale walka była piękna choć krótka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

No dobra pomyliłem się... 44 sek. i po Nejmanie ale komentataor przesadził że to będzie polska gwiazda MMA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Jak zobaczyłem kopy w wykonaniu Pudziana i reakcje Najmana to myślałem ze sie zleje ze smiechu ;) Jak sp***rzał po tym ringu - bezcenne :D Jak zobaczyłem 1 low -Kicka to byłem ostro zaskoczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Technicznie Pudzian jest słaby, ale przecież dopiero raczkuje w MMA. To była walka o honor, chodziło o wygraną i pokazanie, kto z nich jest lepszy. Uważam, że Najman długo nie pokaże się na ringu, zwłaszcza, że jego wypowiedzi przed walką były nazbyt lekceważące. Z nich dwóch, to Najman nie szanował przeciwnika, Dominator był wyraźnie mniej wylewny i przynajmniej nie mówił wprost, że nie szanuje drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Hm... wyszło tak jak mówiłem Najman to celebrytka, o niewielkich umiejętnościach, a ostatnie jego walki to pokazały. Tyle, że nie boi się wyjść do ringu, ale jak jest już w nim to aby tylko wytrzymać ile się da i co nie co zarobić. Ale po tej walce to już chyba nikt mu nie da zarobić....A Pudzian pośmiałem się trochę walczył ja na wiejskiej zabawie, zero techniki tylko łupiemy ile wlizie, może któryś cep trafi... Ale ma charakter silę i motorykę (no i niezłe kopnięcia, może się z koniem kopać ;) ), jeśli będzie dalej chciał walczyć i będzie miał dobry sztab szkoleniowy to zajdzie całkiem całkiem. Powinien zainwestować w dobrego trenera i widział bym go najlepiej w K1 gdzie jest wielka sława i pieniądze... Heh chciałbym go zobaczyć w starciach z takimi gośćmi jak Bob Sapp, Ernesto Hoost, Jérôme'a Le Banner, Semmy Schilt, Fedor Emelianenko.... Heh to były by dopiero walki, kto wie może doczekamy się naszego wielkiego fightera.... rozmarzyłem się ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ale cały mecz i tak wygrał sędzia ;) założył dźwignie na Pudziana i po zabawie :D Ale podobało mi się pierwsza chwila jak sędzia złapał rękę Pudziana a ten nim jebut jak gdyby nic :D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Najman trochę się ośmieszył moim zdaniem przez tą wypowiedz przed pojedynkiem ;) Komentując sam pojedynek to nie ma co dużo pisać Pudzian walnął dwa razy Najmana Ten zaczął uciekać wywalił na parter i Pudzianowski dokończył dzieła.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj