orzech

Pudzianowski vs Najman

Polecane posty

orzech    5

Jak myślicie kto wygra? ja osobiście sądzę że Pudzian rozniesie Najmana i będzie to bardzo ciekawa walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Pewnie, że wygra Pudzian Widziałem dzisiaj ziombla, który postawił na pudziana 1000zł na sts przy niskim kursie 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

no pewnie że Pudzian wygra...Najman ma większe doświadczenie w boksie ale jest cieciowaty można było to zobaczyc w jego walce po wyjściu z Big Brothera a Pudzian też coś kiedys trenował i z tego co widziałem to nawet szybi jest więc ma duże szanse....

Ja stawiam na Pudziana.....


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Pudzianowski od 11-tego roku życia trenuje karate,w międzyczasie chyba 7 lat boks. Czyli nie taki amator z niego jak niektórzy mówią. Oglądałem kilka walk Najmana to żadna rewelacja. Myślę że nawet jak trafi Pudziana to jego ciosy nie zrobią większego wrażenia na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Pytanie za milion:P Na jakim programie i o której godzinie bedzie ta walka??:lol:


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Na Polsacie w piątek o 21 25

Ja jestem tego zdani żeby Pudzian stanął do walki z Popkiem Rakiem zobaczymy kto wtedy wygra po Popek jest podobnych gabarytów..


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Nie czytałem uważnie heh tylko oglądałem mecz ;/


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

heh a ile było bo niechiało mi się do końca oglądać ;)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek12    18

Inter Mediolan - Rubin Kazań 2:0

A co do walki to będzie starcie lokomotywy z śmieciem


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam żony z polem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka będzie bardzo ciekawa, ale myślę że Mariusz zostanie pokonany. Nejman jest dużo bardziej doświadczony, więcej walczył jest obyty z ringiem i jest w tym od ładnych kilkunastu lat, a Pudzian był 5-krotnym mistrzem świata strongmenów. Na pewno inaczej się w tych dyscyplinach trenuje i na co inne kładzie się nacisk. Na pewno nie da się tego zmienić w kilka miesięcy. Jak wygłosiłem swój pogląd w szkole to mnie chcieli roznieś xD Już jutro się okaże.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

Pudzian Pudzian Pudzian


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Prześledziłem kilka walk z Nejmanem i z tego co widzę to Nejman to bokser o kiepskich możliwościach i umiejętnościach. To bardziej taka ,,celebrytka" niż bokser coś podobnego jak Saleta. Obaj mieli sukcesy kick boxingu, ale potem przestawienie się na boks im nie wyszło (podobnie,,za miękkie szczęki.. i umiejętności). Ale Pudziana walczącego tez nikt nie widział wiec czekam na tę walkę z niecierpliwością. Sądzę, że nawet gdyby Pudzian wygrał to Nejman jest tak słabym przeciwnikiem, ze ciężko będzie określić ,,wartość bojową " Pudziana i czy będzie miał szanse i chciał dalej walczyć na ringach z poważniejszymi przeciwnikami... A jeśli wygra Nejman... to jego akcje wzrosną, ale nie aż tak bardzo, żeby zaczął się liczyć jako poważny przeciwnik, bo z tego co czytam to większość fachowców od sportów walki nie ma o nim dobrego zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ciekawe czy Ibisz będzie prowadził dzisiejszą walkę ;)

 

Ja stawiam na pudziana i wydaje mi się, że będzie to szybka akcja. Wie ktoś ile sobie zarobią na tej walce? Bo, że pas Polsatu wygrany dostanie to raczej jest pewne :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

200tys i 500tys... ale kto co nic wiecej nie wiem...

 

 

Tekst Pudziana "Z ringu mozna uciec, ale ja za nogi przytrzymam"

 

 

Ale miałem zwałę z tego ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Pudzianowski jest większy ale czy nie będzie przez to za wolny? :D Pojedynek trochę jak Adamek vs Gołota ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzech    5

Za walkę Pudzian dostanie w granicach 200tys.zł Ponieważ to on jest głównym bohaterem dzisiejszego wieczoru.

A Najman najwyżej 50tys.zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

Ja myśle że Pudzian go rozniesie(rozwali jak gnój po polu ;) )


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pudzian wolny?? Ciekawe, bardzo ciekawe. Chyba nie oglądałeś zmagań...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj