Zaloguj się, aby obserwować  
Poke912

Wasze Pokoje Rolnicze

Polecane posty

Poke912    0

Czy wyróżniają się jakoś robicie cos żeby jak najbardziej je upiekzyc jakies plakaty ciagników może zabawki posiele jakies gadżety co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

no ja mam 5 plakatów, taką tablicę korkową z różnymi rzeczami rolniczymi, kupe gazet jakieś czapki rolnicze i zabawkę JD7930 który wygrałem w konkursie... tak na prawdę to w niczym on nie przypomina pokoju zwykłego chłopaka :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja mam kalendarz z Joskina, modele, makietę gospodarstwa, kilka plakatów z RPT, leżą w szafce całe stosy prospektów i gazet.

 

Marzy mi się właśnie taka tablica korkowa, żeby sobie różne pierdółki popowieszać.:lol:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomko96    0

Ja zbieram modle siku w skali 1:32 :lol: Mam : JD 6920s , Class lexion 600 , Lemken giant 1000 , krampe wywrotka kolebkowa i kilka plakatów :)


Pracuje na :
-Ursus 1614 , Ursus 912 , Ursus c-360 , Bizon BS-5110
Pozdrawiam gorąco :)
PS.Wszystkie fotki są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lopol92    1

ja mam kalendarz z JD na półce stoi model JD 6920 do niego pług lemken 5 skib i przyczepa mengelne, mam też model traktora FORD który mi tato przywiózł w 97r z holandi gdy był po traktor (c-385a) ale to dawne dzieje... leży tez kupa gazet i prospektów nie tylko o traktorach ale i o autach, z aut mam kolekcje 6 modeli polskich zabytków... a poza tym normalny pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Mam 3 plakaty z RPT w tym jeden to jest kalendarz. I mam całą ścianę wyklejoną najbardziej dla mnie bliskimi Ursusami. No nie powiem bo ładnie się ta ściana prezentuje. Ja podobnie jak Pawel1222 chcę zrobić tylko że nie wał a tłoki postawić na parapecie albo w jakimś akwarium kwadratowym z podświetleniem. No i gazet oczywiście pełna półka a w komputerze to mam schematów opisów 100 mb i zdjęć Ursusów chyba z 300 mb :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a ja mam zamiar sobie wstawici dreblinke z bizona i wał z szóstki. No i może cały traktor w cześciach haha marzenie nie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

ja mam kalendarz na rok 2009, na którym są 2 Bizony Rekordy i jeden Super. Poza tym to zabawke-kombajn, z barw MF, ale to Claas Dominator 86, dostałem go na gwiazdke około 12 lat temu, bo od dziecka kocham rolnictwo. :lol: Jeszcze się coś w tym celu zrobi, aby pokój był bardziej rolniczy, ale na razie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Mi moja pani pozwala tylko na tapetę na pulpicie i makietę gospodarstwa przy makiecie kolejki torowej.

Pozdrawiam


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabcun    0

Ja niestety dziele pokój z bratem i jak kiedyś powiesiłem kilka plakatów ursusów i jelonków to po nocy już ich nie było bo brat zerwał . Mam kolegę fanatyka ma kilka traktorów zabawek i cały pokój jest oblkejony i nawet nie widać ściany tyle jest plakatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrackLift    0

Ja mam modele maszyn i ciągników np. NH T8040 + tur, Case CVX 170 + tur, małego Fendta maszyny to agregat upr. siew. Lemken Solitair 9, pług Lemken, przyczepa czerwona na tandemie, wał na przedni tuz, opryskiwacz Holder i kombajn Claas Lexion, różne gazety z RPT i inne, prospekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk96    1

Ja jestem w trakcie robienia gazetki "Ursus" która wyjrzy na świat na wiosnę.

Kupuje też regularnie miesięcznik "Farmer"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiąt gazet różnych czasopism rolniczych i katalogów z maszynami, plakaty.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj