robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

ptaszyna    170

Roltrans robi dobre w dobrej cenie, sam chciałem taki kupić, ale ostatecznie udało mi się kupić używke zachodnią z lepszym wyposażeniem w tej samej cenie. Tu masz link, zobacz nowy asortyment; http://www.roltrans.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piot13579    6

Dobrym tanim rozrzutnikem okazał sie rozrzutnik Jol-Met full opcja wyniosła mnie 45 tyś brutto 8t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darstach    0

Witam. Zamierzam kupić rozrzutnik z Roltransu, ład. 8 t, wałki poziome ślimakowe, posów hyd., zasówa hyd. Zaproponowali mi cenę 38tys brutto. Co sądzicie o tym sprzęcie i czy warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Koledzy kupiłem Nowego Apollo 11 Unia z talerzami i wałkami poziomymi zajedobra robote robi:) gnój wali na 15 metrów równo wapno na 12 metrów zrobione 1000 ton i wszystko ładnie chodzi Polecamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro146    0

Mam cenniki firmy Annabureger i Jeantil i oto one

 

ANNABURGER

 

tandem

 

HTS 11.04 - 8 ton - 32.010,00 EUR netto + 23% VAT

HTS 14.04 - 10 ton - 43.500,00 EUR netto + 23% VAT

HTS 16.04 - 12 ton - 45.640,00 EUR netto + 23% VAT

Rozrzutniki mają zakres rozrzutu obornika do 24m

 

 

 

JEANTIL

 

TYP EVR 9-15 ton ładowności

 

 

 

Niezbędne wyposażenie ciągnika : 2 rozdzielaczy dwustronnego działania

(4 gniazda, 4 węży)

 

Cena promocyjna dla EVR 8-6 (8 m3) z kołami 18,4x30 ..................... 19 740 euro netto

 

 

Cena promocyjna dla EVR 10-6 (10 m3) z kołami 18,4x30 .................. 21 370 euro netto

 

 

Cena promocyjna dla EVR 11-7 (11 m3) z kołami 18,4x34 ................... 21 150 euro netto

 

 

Cena promocyjna dla EVR 12-8 (12 m3) z kołami 18,4x34 .................. 22 650 euro netto

 

Cena promocyjna dla EVR 13-10 (13 m3) z kołami 18,4x34 ................ 23 600 euro netto

 

Cena promocyjna dla EVR 15-12 (15 m3) z kołami 23,1x26 ................ 24 240 euro netto

 

Opcje dodatkowe :

 

- WOM szerokokątny ............................................................................ + 265 euro netto

 

- Tylna klapa gilotynowa z uszczelnieniem

i zabezpieczeniem włączenia taśmy posuwu przy zamkniętych drzwiach.... + 1 670 euro netto

 

- Elektryczna regulacja prędkości przesuwu taśmy bezstopniowo

z kabiny ciągnika poprzez kasetę sterującą 1-funkcyjną ......................... + 560 euro netto

Edytowano przez agro146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, czy zna ktoś ceny rozrzutników obornika marki Fliegl, bez dodatkowego wyposażenia, chodzi o modele:

ADS 80, ADS 100

ASW 110, ASW 140

ULW 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro146    0

Rozrzutnik Fliegl ADS 100 9 tonowym ze scianą przesuwną i amortyzatorem dyszla w cenie 90 000 zł netto

wiadomosc od dealera z agrotechnika tafiły z podlasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

koledzy mam na oku ładny rozrzutnik warfamy 6t, na tandemie z 2006 r za 10 tys jak myślicie warto tyle dać za niego? czy lepiej poczekać aż rozpatrzą MGR i kupić nowy taki sam za 44 tys brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Koledzy jak Macie do rozrzucenia około 2 tys ton rocznie to POlecam Unia Apollo 11 lub 14 Naprawde solidne maszynki.Ja mam taka I Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

A jak ja mam ok 500 ton do rozrzucenia w ciągu roku to jaki wybrać do ciągnika new holland t5060 ?? Dodam iż posiadam ładowacz 3-sekcyjny w ursusie 3512 i tym samym wysokości rozrzutnika wchodzi w grę żeby był niski do załadunku .. Oczywiście rozważam sprzedaż tego 3512 za rok , dwa i jeśliby była taka możliwość to założyć nadstawki . Myślałem na początek o metal fachu 6 T a poźniej zapiąć te nadstawki i będzie z 8 T załadunku ..

 

I jak na wąskich polach sprawdza się adapter pionowy ?? Jeśli mam działki po 15 m szerokości to raczej nie da się równomiernie rozrzucić parkietu ??


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego ja Mialem go kupić ale jednak wybrałem Apollo 11 z adapterem poziomym i talerzami Robote robi Bardzo ładna i duzo tanszy jest :) ADS w porownaniu do Apollo niby taka sama ładowność ale Gabarytowo Apollo wydaje sie byc wiekszy :) Jak masz nie za duzo obornika i wapna wez Apollo :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras886    0

Kolego, ile dałeś za Apollo 11 na takim wyposażeniu? Z góry dzięki za odp.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

saperp32 kupiłem w tym roku N265A maszynka fajna dopiero sezon to zabardzo nic niemoge powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj