Skocz do zawartości
robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

Driver33    0

A co powiecie na to http://www.roltrans.info/ mam zamiar brać od nich bo wujas 6 lat temu wzią 6 tonówke, podczepia ją pod 90 kucy i ładuje tak że w adapter się nie mieści, skoro wytrzymał 6 lat takiego użytkowania to ju jest nieżle. Za 6 ton z nadsatawkami powiedzieli mi 30 000 brutto.

Jest może na forum użytkownik rozrzutnika Wielton 9t? Widziałem takiego na targach i wydał mi się niezły za dobrą cenę ale ciekawe czy sprawuje się równie dobrze jak wygląda.

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro30    10

Driver33 ja mam od nich rozrzutnik 8t dałem za niego 23tyś netto bez nadstawek. Rozrzutnik po roku użytkowania mogę ocenić dobrze .Mocna konstrukcja ,solidnie wykonany.

Mariusz650    1

Ceny rozrzutników FLIEGL.

Cena rozrzutnika ASW 160 Standard już od 31.160,-

ASW 253 Standard już od 34.780,-komplet.

Do wożenia kukurydzy i używania przyczepy jako transportowej jest Panu potrzebna tylna klapa hydrauliczna - to ok. 1900,- € zależnie od modelu.

1. Rozrzutnik ASW 110 Standard: nowy z nowoczesnym system wypychania, ogumienie 15/70-18 12 PR 40 km/h, 15m3 skrzynia, rama i skrzynia ocynkowane, kamera podglądu i cofania.

Cena od 26.900,- € netto

2. Rozrzutnik ASW 160 Standard: nowy z nowoczesnym systemem wypychania, ogumienie 385/65-22,5 RE. Wersja 40 km/h, 17m3 skrzynia, rama i skrzynia ocynkowane, kamera podglądu i cofania. Cena od 32.550,- € netto

3. Rozrzutnik ASW 268 Profi Compact: nowy z nowoczesnym systemem wypychania, ogumienie 600/60-22,5 40 km/h, 30m3 skrzynia, rama i skrzynia ocynkowane, kamera podglądu i cofania. , skrętna oś, wzmocnione osie. Cena od 48.800,- € netto.

4. Wóz asenizacyjny VFW 18.000 Profi Line, nowy z aplikatorem 18m, resorowanie osi pneumatyczne, ogumienie 750/60-30,5 Wersja 40 km/h, turbonapełniacz. O cenę prosimy pytać telefonicznie.

5. Przyczepa skorupowa wywrotka Tandem TMK 200, hydraulicznie resorowany dyszel, nadstawki 500 mm, ogumienie 550/60-22,5, Wersja 40 Km/h, DMC drogowe 20 ton. Cena od 18.900,- € netto.

KARGO    81

Heheh jeszcze nie dawno ten sam Wielton miał poj. 9ton i jak urósł, a wraz z tym cena??? Za granicą sprzedają go za 15266 euro.Mój odnośnik

Pedro    2

Właśnie tak robią polscy producenci chcąc się wcisnąć na zagraniczne rynki, sprzedadzą za grosze byle by zaistnieć na tamtym rynku bo tylko ceną mogą coś zdziałać bo jak w przypadku Wieltona to w produkcji rozrzutników to doświadczenia praktycznie zero, a jak z jakością to nie wiem ale to wyjdzie w praniu. To jest polityka, niemcowi sprzedać za grosze z min. zyskiem a polakowi sprzedać drogo bo unia i tak połowe daje to niech płacą. A tak poza tym za chyba 60000 netto to moża Apollo 10 kupić.

Pedro    2

To chyba chcesz założyć podwójne nadstawki, jak by założyć podwójne do apollo to kubatura też ponad 20 m3 :D bo z tego się orientuję to standardowo mają podobna objętność skrzyni

Jakub667    73

a orjentuje się ktoś ile może kosztować warfama n-218 z pionowymi wałkami ? z góry dzięki

KrzysztofJ    0

N-218 z pionowym adapterem - 41900 zł netto

N-233/4 - podłoga metal - 16800 zł netto

n-233/4 - podłoga drewno- 17550 zł netto

Rozrzutnik POL-MOT Warfama N-270, 14 ton drewniane burty.

netto: 88.900zl, brutto:109.347zl

+ ewentualna dopłata za ogumienie 600/50 R22,5- 6.000zl netto

+ dopłata za kolo zapasowe 19,5 R22,5- 1.900zl netto

KrzysztofJ    0

adapter slimakowy to taki wałek uzwojony blachą jak od podajnika zbożowego, a łopatkowy na wałku ma przyspawane małe łopatki bądź kątowniki /ten ma lżej dla traktora, ale grubiej roztrząsa/ :D

kris14    259

A wie ktoś może ile kosztuje sam adapter 2 walcowy poziomy Warfamy do rozrzutnika N228? Może być też 4 walcowy pionowy, bo muszę cały nowy kupić :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez johny22
      Poszukuje siewnika do poplonów najlepiej jak by był to nowy zestaw, preferował bym układ z rurami wysiewającymi w ilości +/- 10szt na 3m robocze. Na co ciekawego zwrócić uwagę, co możecie polecić co się sprawdza dla wysiewu drobnych i grubych nasion?
    • Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać