robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

Camel_2159    96

Rozrzutniki wyposażone m. In. W ściane  grodziową i deflektory mechaniczne

Apollo 10 >75 tys

Apollo 10 premium >81 tys

Tytan 10 premium >64 tys

Daf Agro magnum 8 > 77 tys

Cynkomet 10 t N 221/3-8  > 67 tys 

Teraz pytanie który wybrać uwzględniając cenę i jakość?? Może ktoś doradzi? Rozrzutnik będzie współpracować z ciągnikiem 120 km tereny górzyste, załadunek turem Ew. Cyklopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Camel_2159 napisał:

Rozrzutniki wyposażone m. In. W ściane  grodziową i deflektory mechaniczne

Apollo 10 >75 tys

Apollo 10 premium >81 tys

Tytan 10 premium >64 tys

Daf Agro magnum 8 > 77 tys

Cynkomet 10 t N 221/3-8  > 67 tys 

Teraz pytanie który wybrać uwzględniając cenę i jakość?? Może ktoś doradzi? Rozrzutnik będzie współpracować z ciągnikiem 120 km tereny górzyste, załadunek turem Ew. Cyklopem

Najlepszy z tego zestawienia będzie apollo premium, ale jeśli kosztuje aż 81 tyś to doradziłbym Ci kolego Fliegla ADS 100. Miałem ofertę na 85tyś, wziąłem jeszcze większy model ADS 120, też do 120km ciągnika, załadunek turem i górzysty teren ;) Unia a Fliegl różnica będzie bardzo duża, a myśle że dla takiej małej rozbieżności cenowej warto ciut dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam18212    9

Do pracy z rozrzutnikiem FLIEGL ADS jest potrzebny w ciągniku wałek 1000 obr czy wystarczy 540/540ECO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisek66    20

Panowie w jakiej cenie będzie Unia Tytan 7 TD z zasuwą hydrauliczną orientuje się ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

diler mnie dzis nawiedził i rzekł

Pronar NV 161/2 73500 netto

 MetalFach N276 FALCON  70500 netto

MetalFach N 267 8t 55000netto

coś dobrego mi powiedział ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Witam. Jakieś nowe propozycje cen? U mnie przyszedł czas poszukiwań czegoś nowego i chętnie się dowiem o aktualnych cenach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalin84    0

Euromilk rx16000hd 135000, pichon 1350 135000 z placu, joskin siroko 13 też 135000 z placu cynkomet zeus 125000 cynkomet 14 ton na tandemie 107000 ceny netto z gilotyna i deflektorami i cały czas drożeją bo euro bo stal. Ktoś wie jeszcze ceny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj