robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Driver33    0

A co powiecie na to http://www.roltrans.info/ mam zamiar brać od nich bo wujas 6 lat temu wzią 6 tonówke, podczepia ją pod 90 kucy i ładuje tak że w adapter się nie mieści, skoro wytrzymał 6 lat takiego użytkowania to ju jest nieżle. Za 6 ton z nadsatawkami powiedzieli mi 30 000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może na forum użytkownik rozrzutnika Wielton 9t? Widziałem takiego na targach i wydał mi się niezły za dobrą cenę ale ciekawe czy sprawuje się równie dobrze jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był skłonny kupować wieltona bo ma krótkie doświadczenie w składaniu rozrzutników.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nawet bardzo krótkie ale naczepy itp. robi porządne więc można przypuszczać, że kichy nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Driver33 ja mam od nich rozrzutnik 8t dałem za niego 23tyś netto bez nadstawek. Rozrzutnik po roku użytkowania mogę ocenić dobrze .Mocna konstrukcja ,solidnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Ceny rozrzutników FLIEGL.

 

Cena rozrzutnika ASW 160 Standard już od 31.160,-

ASW 253 Standard już od 34.780,-komplet.

 

Do wożenia kukurydzy i używania przyczepy jako transportowej jest Panu potrzebna tylna klapa hydrauliczna - to ok. 1900,- € zależnie od modelu.

 

1. Rozrzutnik ASW 110 Standard: nowy z nowoczesnym system wypychania, ogumienie 15/70-18 12 PR 40 km/h, 15m3 skrzynia, rama i skrzynia ocynkowane, kamera podglądu i cofania.

Cena od 26.900,- € netto

 

2. Rozrzutnik ASW 160 Standard: nowy z nowoczesnym systemem wypychania, ogumienie 385/65-22,5 RE. Wersja 40 km/h, 17m3 skrzynia, rama i skrzynia ocynkowane, kamera podglądu i cofania. Cena od 32.550,- € netto

 

3. Rozrzutnik ASW 268 Profi Compact: nowy z nowoczesnym systemem wypychania, ogumienie 600/60-22,5 40 km/h, 30m3 skrzynia, rama i skrzynia ocynkowane, kamera podglądu i cofania. , skrętna oś, wzmocnione osie. Cena od 48.800,- € netto.

 

4. Wóz asenizacyjny VFW 18.000 Profi Line, nowy z aplikatorem 18m, resorowanie osi pneumatyczne, ogumienie 750/60-30,5 Wersja 40 km/h, turbonapełniacz. O cenę prosimy pytać telefonicznie.

 

5. Przyczepa skorupowa wywrotka Tandem TMK 200, hydraulicznie resorowany dyszel, nadstawki 500 mm, ogumienie 550/60-22,5, Wersja 40 Km/h, DMC drogowe 20 ton. Cena od 18.900,- € netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Heheh jeszcze nie dawno ten sam Wielton miał poj. 9ton i jak urósł, a wraz z tym cena??? Za granicą sprzedają go za 15266 euro.Mój odnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

Właśnie tak robią polscy producenci chcąc się wcisnąć na zagraniczne rynki, sprzedadzą za grosze byle by zaistnieć na tamtym rynku bo tylko ceną mogą coś zdziałać bo jak w przypadku Wieltona to w produkcji rozrzutników to doświadczenia praktycznie zero, a jak z jakością to nie wiem ale to wyjdzie w praniu. To jest polityka, niemcowi sprzedać za grosze z min. zyskiem a polakowi sprzedać drogo bo unia i tak połowe daje to niech płacą. A tak poza tym za chyba 60000 netto to moża Apollo 10 kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

To chyba chcesz założyć podwójne nadstawki, jak by założyć podwójne do apollo to kubatura też ponad 20 m3 :D bo z tego się orientuję to standardowo mają podobna objętność skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    161

a orjentuje się ktoś ile może kosztować warfama n-218 z pionowymi wałkami ? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

N-218 z pionowym adapterem - 41900 zł netto

N-233/4 - podłoga metal - 16800 zł netto

n-233/4 - podłoga drewno- 17550 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozrzutnik POL-MOT Warfama N-270, 14 ton drewniane burty.

netto: 88.900zl, brutto:109.347zl

+ ewentualna dopłata za ogumienie 600/50 R22,5- 6.000zl netto

+ dopłata za kolo zapasowe 19,5 R22,5- 1.900zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

adapter slimakowy to taki wałek uzwojony blachą jak od podajnika zbożowego, a łopatkowy na wałku ma przyspawane małe łopatki bądź kątowniki /ten ma lżej dla traktora, ale grubiej roztrząsa/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

A wie ktoś może ile kosztuje sam adapter 2 walcowy poziomy Warfamy do rozrzutnika N228? Może być też 4 walcowy pionowy, bo muszę cały nowy kupić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj