robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

karol091193    869

kolega brał teraz wycene Euromilka 10ton wiem napewno że z gilotyną i podwójną amortyzacją hydrauliczną powiedzieli mu 94 netto ale chyba jeszcze blotniki i raczej wałek szerokokatny. Dokładnej specyfikacji nie znam


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Farmer w alder agro w konarzycach .
Rudinho jak dla mnie ten fiegl to lipa konstrukcja słaba adapter porażka bardziej taka zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś użytkuje rozrzutnik na jednej osi do wożeniu kukurydzy? Czy warto dokupić siatki bo osobiście w okolicy nie widziałem żeby ktoś ciągnał taki rozrzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Witam, poszukuję nowego rozrzutnika i chciałbym usłyszeć od was opinię oraz cenę.

Wyposażenie:

10t ładowności

2 adaptery pionowe

jedna oś

4 łańcuchy w posuwie

posuw hydrauliczny

przegroda hydrauliczna

delflektory rozrzutu hydrauliczne

resorowany zaczep wzdłużny

hamulce pneumatyczne

 

Co sądzicie o Alimie Bis ES-10 za 86 tyś netto ?

 

 

Pozdrawiam

0dradzam mam 2 lata i nie polecam lepiej brać unie ja żałuje ze oszczędziłem te 8 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19
Dnia 23.10.2017 o 17:57, raul1985 napisał:

0dradzam mam 2 lata i nie polecam lepiej brać unie ja żałuje ze oszczędziłem te 8 tys.

MOGLBYS KOLEGO NAPISAC DLACZEGO NIE POLECASZ ALIMY ,SAM SIE ZASTANAWIAM NADTYM ROZRZUTNIKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

unia tytan 18 cena około 90 netto, miał ktoś z was z takim doczynienia jak to sie sprawuje ? umnie w okolicy to tylko te tytany 10 ale trochę mały

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

witam wie ktoś czy zaszły jakieś zmiany w rozrzutnikach InterCastora IC-ZPCZ czy dodali zasuwę przed adapterem i jaka jest teraz cena za malowaną i ocynkowana ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

Witam, zna ktoś aktualne ceny Apollo 10 i tytan premium 10 td, ewentualnie jakiś inny 8 tonowy godny polecenia do 70 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Camel_2159 napisał:

Witam, zna ktoś aktualne ceny Apollo 10 i tytan premium 10 td, ewentualnie jakiś inny 8 tonowy godny polecenia do 70 tys?

Kolego zerknij na Pronara, ceny to jakoś 55-60tyś, zapewne taniej od Unii, a jakością myślę nie odbiega w stosunku do polskiej konkurencji ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1105    4
Dnia 2.01.2018 o 10:20, ramzesss napisał:

unia tytan 18 cena około 90 netto, miał ktoś z was z takim doczynienia jak to sie sprawuje ? umnie w okolicy to tylko te tytany 10 ale trochę mały

 

Posiadamy tytanta 13 i jak na razie nie narzekamy jedyny minus to trochę wolny posuw mimo ustawienia jak najszybciej choć do obornika jest akurat tylko w naszym przypadku wozimy nim kukurydzę na usługach i trochę za wolno się posuwa, ponoć można zamontować szybszy napęd hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

A z jakim ciągnikiem chodzi, z jak wydajną hydrauliką ?

Dnia 21.10.2017 o 06:27, KARGO napisał:

Pichon 1350 12t gilotyna wałek szerokokątny opony 620 109netto
Euromilk 16m3 12t gilotyna podwujna hydrauliczna amortyzacja błotniki wałek szerokokątny onony 650 /32 adapter HD 2,25 na 2,15 99netto

M1350 ma 7t ładownosci a nie 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pichon 1350 ma ładowność 12t na Polskę na zachodzie rzeczywiście ma w homologacji 7t. Mam euromilka 1600 chodzi z case maxxum 100 pompa 113l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207
Dnia 17.01.2018 o 16:27, KrowieBieszczady napisał:

Kolego zerknij na Pronara, ceny to jakoś 55-60tyś, zapewne taniej od Unii, a jakością myślę nie odbiega w stosunku do polskiej konkurencji ;) 

O Pronarze nic dobrego się ostatnio nie czyta tzn. jakby z plasteliny go robili. Wygląda jakby szli po koszach i oszczędzali na materiale lub robili lipe po prostu. Co do Unii to wiem tyle, że czeka się bardzo długo za maszynami bo nie ma ich po prostu kto skręcać (info od dealera).


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, chuck00 napisał:

O Pronarze nic dobrego się ostatnio nie czyta tzn. jakby z plasteliny go robili. Wygląda jakby szli po koszach i oszczędzali na materiale lub robili lipe po prostu. Co do Unii to wiem tyle, że czeka się bardzo długo za maszynami bo nie ma ich po prostu kto skręcać (info od dealera).

Możliwe, osobiście mamy tylko przyczepę do balotów z pronara i jest ok ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 28.01.2018 o 13:08, KARGO napisał:

Pichon 1350 ma ładowność 12t na Polskę na zachodzie rzeczywiście ma w homologacji 7t. Mam euromilka 1600 chodzi z case maxxum 100 pompa 113l

Nie wiem skąd masz takie info ale na francuskiej jak i na polskiej tabliczce znamionowej DMC jest 14000kg, obciążenie osi 11000kg a ucha dyszla 3000kg. Rozrzutnik waży 6900kg to łatwo policzyć ile ma ładowności.

 

Co do rozrzutników z Unii to nie tyle nie ma ich kto skręcać co nie wyrabiają się z zamówieniami, podobnie jak metal-tech jak i spora część innych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid141413    0

Witam, interesuje mnie opinia na temat brocharda. Słyszałem że podobno slaba farba lecz nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj