robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

rudinho11    208

100 tys netto za 12 ton a ja 99tys netto z 8 ton. Masakra,ale mam słabą ofertę. Po dołożeniu nadstawek ok 30 cm robi się większa skrzynia nie pamiętam na jaką pojemność...

może źle usłyszałem o jaki chodzi już sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezdziec    1

kogoś interesują rozrzutniki Pronaru prosze o kontakt. W maj-czerwiec nowe rozrzutniki na jednym duzym kole w przedziale 6-10 ton na jesieni 12 i 14 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuzyJohn    6

witam, jestem zainteresowany kupnem nowego rozrzutnika obornika o pojemności 8 ton. rozrzutnikiem chciałbym jeszcze rozrzucac wapno. najmniejsza szerokość pola wynosi ok 16 m. rocznie rozwoziłby ze 30 ha obornika i 30ha wapna, pod uwagę brałem 3 marki. unia, metal fach,pronar. teraz pytanie do was, jakie wyposaŻenie fajnie by było mieć, chodzi o wygodę pracy rozrzutnikiem, jaka ilość ślimaków, pionowe czy poziome, i oczywiście co najważniejsze cena, jaki koszt. Ciągnik z którym by współpracował to jd 140 km. z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Wałki pionowe ze ścianką odgradzającą wałki od gnoju/wapna, talerze na dole wałków, amortyzowany dyszel, to musisz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam2606    0

witam, chce kupić rozrzutnik obornika 11-14 ton na jednej osi czy ktoś się może orientuje w cenach i co polecacie 

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

polecił bym metal-fach Viking miałem na testach w tamtym roku tylko jest problem załadować jego ładowaczem czołowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Czy jest ktoś w posiadaniu rozrzutnika pronar nv 161/2 ? prosilbym o opinie bo posiadam na niego ofertę za 65000 zł brutto z wałkiem i zasuwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie mi doradzić. Czy C-360 poradzi sobie z rozrzutnikiem Jol-met 6t z dwoma wirnikami ślimakowymi na tandemie. Chce go też

wykorzystać do wożenia kukurydzy w tym celu też chce zakupić dodatkowe burty i tylnią klapę hydrauliczną. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Zobacz jeszcze czy nie warto będzie dołożyć do 10-tki, zasuwa tam chyba jest w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

Tytan premium 8TD z zasuwą i klapami za 71brutto, ile można z tego urwać?

3 lata temu bylo juz drogo tytan 10 tandem(8ton nminalnie)  67brutto kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8TD ma 6,5tony nominalnie. W 10TD zasuwa też jako opcja. Różnica między 8TD a 10TD to 11tys netto. A w konstrukcji wystarczy tylko nadstawki dołożyć do 8 i będzie to samo co 10  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Zasuwa skrzyni ładunkowej dla Tytana 10TD i większych powinna być w standardzie - na to wskazuje katalog. Nadstawki to nie do końca to samo, bo... dla 10 też można wziąć nadstawki, inna sprawa - dopuszczalna ładowność też jest większa. Zasuwa to koszt około 5 tys. zł netto, stąd napisałem o rozważeniu Tytana 10TD, bo z 11 tys zł netto powinno się zrobić około 6 tys. zł netto dopłaty do 10 TD.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Ja dałem 63 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skiner    0

Witam, poszukuję nowego rozrzutnika i chciałbym usłyszeć od was opinię oraz cenę.

Wyposażenie:

10t ładowności

2 adaptery pionowe

jedna oś

4 łańcuchy w posuwie

posuw hydrauliczny

przegroda hydrauliczna

delflektory rozrzutu hydrauliczne

resorowany zaczep wzdłużny

hamulce pneumatyczne

 

Co sądzicie o Alimie Bis ES-10 za 86 tyś netto ?

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Skiner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skiner    0

Dzięki, ktoś jeszcze się podzieli.

 

I mam pytanie co to znaczy w specyfikacji ładowność na polu ? Bo dużo ofert różni się ty właśnie że jest podana ładowność na polu. A po za tym jak czytać pojemności bo też często jest że rozrzutnik ma 10 t i pojemności 10m3 albo i 9m3, a inny znowu ma ładowności 10t a pojemności 12m3 ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też zamierzam kupić rozrzutnik tylko 12 i też myślę na alimą lub daf agro dobre do załadunku bo niskie, ale zastanawiam się nad ocynkiem bo jest taka możliwość, a może ktoś powie jak się spisują jedno osiowe przy wożeniu kukurydzy.
Latem proponowano mi alimę 12 w takim wyposażeniu jak u Skinera za 94 tys. Byłem niedawno u dilera i daf agro był 10 tys tańszy
W daf agro ocynk 10 tys
W daf agro ocynk 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skiner    0

A możesz mi podać namiary na tego dilera od daf Agro, ja mam wycenę na daf Agro 10 t z deflektorami hydraulicznymi, resorowany dyszel, 4 łańcuchy na hydraulice, zasuwa hydrauliczna, stopa hydrauliczna, sterowanie z kabiny. Cena 84 tys. Dodam że daf agro jest 0.5 t cięższy bo ma grubsze blachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Dzięki, ktoś jeszcze się podzieli.

 

I mam pytanie co to znaczy w specyfikacji ładowność na polu ? Bo dużo ofert różni się ty właśnie że jest podana ładowność na polu. A po za tym jak czytać pojemności bo też często jest że rozrzutnik ma 10 t i pojemności 10m3 albo i 9m3, a inny znowu ma ładowności 10t a pojemności 12m3 ?

 

Pozdrawiam

Patrz na objetość, a nie na ładowność. Na polu nikt nie będzie patrzył czy rozrzutnik ma 7 ton czy 10. Pakuje się ile objętość pozwala.

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pichon 1350 12t gilotyna wałek szerokokątny opony 620 109netto
Euromilk 16m3 12t gilotyna podwujna hydrauliczna amortyzacja błotniki wałek szerokokątny onony 650 /32 adapter HD 2,25 na 2,15 99netto

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj