robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
proxy8441    245
Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :)

 

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.

I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.

Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

 

Pozdrawiam! :D

 

 

mam fotke z Brzegu z podwujnymi burtami do zielonki tylko fotka nie chce wskoczyc :) nie wiem zła jakość czy co? bym Ci pokazał nowy mój 3.5t ale robota nim to czysta przyhemność :)


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Polskie rozrzutniki o ładowności 8 ton na tandemie, wersje standard, orientacyjne ceny brutto:

 

Tytan 10 plus - 61000zł

Cynkomet N-221 - 57000zł

Warfama N263 - 69000zł

Warfama N266 - 59000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Obecnie na Warfame jest jakaś promocja fabryczna, N263 kosztuje w niej 63000zł zamiast ceny podanej wyżej, drewniak też powinien być odpowiednio tańszy. Jest popyt (nakręcony głównie przez PROW) to i ceny idą w góre...

 

Za taki rozrzutnik w cenie ok. 60 tys. zwrócą 24500zł (50% ceny netto), sumarycznie 35500zł, a za tyle można już mieć używany zachodni rozrzutnik, z własną pompą i olejem, dwuwalcowym pionowym adapterem, resorowanym dyszlem i innymi bajerami których nowe polskie wynalazki o tej ładowności nie mają... Ale nie w tym temacie te dywagacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toreg    0

Czy ma ktoś rozrzutnik z Cynkometu ten skorupowy 12 tonowy. Napiszcie coś o nim bo mi dealer go wpisał na PROW a ja go widziałem tylko na zdjęciu. Zachwalał że tani i dobry :lol: Ciekawe czy znacie coś Taniego i jednocześnie dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Ja mam zamówionego Tytana 13 za 73500 brutto. Ładownosc ok 10 t. Termin kiedy będę mogl go odebrac to poczatek kwietnia. Zamawialem w polowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

a gdzie kolego zamówiłes tego tytana 13 za 73500 brutto poz. i dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Ja mam zamówionego w bielsku podlaski (firma POM-Serwis) do tego jeszce beda jednk hamulce dwuprzewodowe, ale cena raczej sie nie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

Ja mam zamówionego w bielsku podlaski (firma POM-Serwis) do tego jeszce beda jednk hamulce dwuprzewodowe, ale cena raczej sie nie zmieni :(

a nie myślałeś kolego nad innym rorzutnikiem z tego co słyszałem to są one słabo wykonane i np. nie zbyt nadaja sie do wożenia kiszonki tzn. mają bardzo wolnu posów. więc ja z ojcem oglądam sie za rorzutnikiem do ok. 60000 tys. netto myślimy nad joskinem sirokko 9 tonowy jego cena właśnie wynosi ok 60000 tys. netto bierzemy go na prow choć ten tytan 13 też wydaje się byc całkiem całkiem choc nie wiem jak sie spisuje w pracy. powiem cio że ciężko wybrać jakis odpowiedni rorzutnik. poz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

CO do Joskina, rowniez sie zastanawialismy, ale nie mialem za wiele czasu przyjrzeć sie jego budowie (ten na duzych kolach z jakiejkolwiek firmy to jakos mi nie przypadl do gustu). Dlatego wybor padl na Tytana 13. Mam nadzieje, ze z ciagnikiem z pompa o wydatku 110 l/min to nie bedzie az tak zle :) A ja tylko do obornika bede go uzywac, no chyba ze sasiad mnie poprosi to moze mu pomoge w wozeniu kukurydzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

te 110l/min to do kukurydzy będzie bardziej przydatne do szybkiego rozładunku, a do obornika w zupełności wystarczy 50l/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :blink: mam do wszystkich pytanie.. Czy nie wiecie cen oraz producentów nowych rozrzutników obornika z drewniana podłoga i burtami o ładownosci 10 ton.

Pozdrawiam :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopec    0

a ja chcialbym sie dowiedziec o cene i modele rozrzutnikow 3,5tony :blink:

 

chodzi mi dokladnie o rozrzutnik Z Brzegu, Tytan 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam85235    7

jak bym ci nie radził kupywać w bielsku podlaski w pom seris sam kupiłem u nich tytan 10 plus i nie jestem zadowolony z ich usług rozrzutnik był zamawiany i miał byc za 2 tygodnie tylko zamiast dwuch tygodnik czekałem dwa miesiąe i zamawiałem ze stopką na kułku a przyszedł ze zwykłą stopką i jeszce zanim wymjeni mi tę stopke to musiałem czekać ze 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj