robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

robertbara    75

Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

 

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.

I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.

Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

 

Pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    531

Cynkomet 8t na tandemie 52500zł brutto

pol-mot warfama N-218/F 6t 37.800zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Cena kusi ale mógłby dać jakieś fotki :blink:

Robert kiedy chcesz kupić ten rozrzutnik?


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Mam fotki 8t. ten mniejszy mnie nie interesowal......przyczepki 8t tez fotki mam na dysku...moge dac je na af jesli chcecie. dziwne wczesniej byly zdjecia a teraz nie ma!? to jak wstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

Oto cennik nowych maszyn z BRZEG-u w tym rozrzutniki TYTAN

post-2061-1179005588_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Nie kupujcie tych wynalazków z Niwy babickiej ja miałem owijarke i niedawno ja sprzedałem a kupiłem z Sipmy , teraz wiem co znaczy konkretny sprzęt

 

@robertbara czego taki mały chcesz rozrzutnik ja mam N 218 z 198x roku i chodzi z 360 do 912 to jest akurat maszynka a obornika na niego z 8t spokojnie wejdzie , miałem go troche przerobionego na kukurydze to wtedy były burty 1,5 m to z pełnym w 360 przód podrywało na szosie

 

Cynkomet kupił niedaleko mnie w tamtym roku a teraz z 2 tyg temu już stał rozgrzebany i robili go wozi nim 1234 bo trzeba 2 rozdzielacze 1 do otwarcia klapy zasłaniającej adapter a 2 do napędu taśmy a obornika na nim ma niewiele więcej jak ja na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1
Nie kupujcie tych wynalazków z Niwy babickiej ja miałem owijarke i niedawno ja sprzedałem a kupiłem z Sipmy , teraz wiem co znaczy konkretny sprzęt

 

@robertbara czego taki mały chcesz rozrzutnik ja mam N 218 z 198x roku i chodzi z 360 do 912 to jest akurat maszynka a obornika na niego z 8t spokojnie wejdzie , miałem go troche przerobionego na kukurydze to wtedy były burty 1,5 m to z pełnym w 360 przód podrywało na szosie

 

Cynkomet kupił niedaleko mnie w tamtym roku a teraz z 2 tyg temu już stał rozgrzebany i robili go wozi nim 1234 bo trzeba 2 rozdzielacze 1 do otwarcia klapy zasłaniającej adapter a 2 do napędu taśmy a obornika na nim ma niewiele więcej jak ja na swoim

 

 

Czemu??? co jest z tym sprzetem nie tak....bylem nim zainteresowany. co bylo z ta owijarka bo chcialem ja kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

panowie polecam pootinger TWIST maszyna markowa twarda dokładna posiadam TWIST 7001 TD z pionowymi walcami i wedłóg mnie to super sprzęt dałem w sierpniu 2008 71000zł euro było 3.27


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwosz    0

Czy wiecie może ile kosztuje rozrzutnik Furore 110 ? Czy ktoś się orientuje w jego cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LamboR3    0

Ja kupiłem rorzurnik 8 tonwy Cynkomet z nadstawkami do kukurydzy i zapłaciłem 57.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Zna może ktoś ceny rozrzutników Annaburger i Bergmann od 10 do 14 ton ładowności z talerzami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6
zna ktoś ceny rozrzutników sip?

te sip to to samo co pootinger


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Witam może ktoś zna aktualną cenę rozrzutnika tytan 7 jednoosiowy 5 t z adapterem poziomym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Parametry techniczne roztrząsacza MENGELE ES 5200:

- dopuszczalna masa całkowita 5200kg

- rama typu V, wzmocniona, ocynkowana

- wałek przekażnika mocy ze sprzęgłem

- hydrauliczny napęd przenośnika podłogowego

- oś do 40km/h

- hamulce najazdowe z automatyka cofania

- wymiary skrzyni: 4000x2000mm

- wysokość burt: 500mm

 

Dostępne adaptery roztrząsające:

- poziomy z dwoma wałkami

- pionowy z czterema wałkami

 

Adapter szerokiego rozrzutu jest dostępny tylko od modelu ES 6700.

 

 

Cena EUR netto: 11 970,- ES 5200

14 340,- ES 6700

 

Opcje:

- podłoga ocynkowana

- nadstawy 500mm

- nadstawy 2 x 500mm (wysokość 1500mm)

- hydrauliczna ściana tylna

- zaczep tylny do przyczep

- hamulce pneumatyczne

- osłona tylna wałków


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj