Zaloguj się, aby obserwować  
farmermf

Wąskie koła do NH T5040

Polecane posty

farmermf    80

Potrzebuje kół o rozmiarach 11.2R28 I 13.6R38 kompletnych .Gdzie najtaniej i wmiare dobre koła takie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

gdzieś widziałem reklamę chyba pronara że robią nietypowe koła, pod zamówienie itp.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Rozmawiam teraz z Pronarem i po zaprojektowaniu felg wyceniono mi tak;

11.2R28 z oponą made in Indonezja 2000netto za sztuke gdzie sama opona to jakieś 500zł

13.6R38 też opona indonezja 3100netto za sztuke czyli komplet 4 nowych kół za 12300zł

Teraz pytanie czy jest to drogo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

no trochę pieniązków to jest ale poszukaj najpierw na allegro :lol:


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Komplet 12300 netto?

Tak dla porównania my za komplet kół do nh 155 daliśmy 20 tys netto. Nowe, fabryczne przy kupowaniu ciągnika zamówione originalne. Odrazu wliczone w cenę ciągnika więc 24 tysiące podzielić na 5 lat to tak dużo nie wychodzi. Przednie 11.2, nie pamiętam średnicy, tylne 12.4 chyba 44 cale, nie pamiętam dokładnie rozmiarów.

W małym nh 70 koni, przednie koła mieliśmy już 11,2 a tylne 16,9, ale tylne ojciec gdzieś kupił 9.5/42 ( czy jakoś tak), u gościa w krzakach leżały za praktycznie cenę złomu. To były dwa koła bliźniacze, czyli w sumie 4 wąskie koła, kupiliśmy to, felgi poprzecinaliśmy, i dwa koła sprzedaliśmy i mieliśmy swoje koła za darmo :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

12300brutto, a gdzie można znalezć tabele kół , chodzi mi oto by napędy były zgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

hmm tego nie wiem, nam to diler dobrał poprostu originalny komplet fabryczny i to się musi zgrywać. Może dilera się zapytaj jakie mogą być rozmiary kół aby pasowało. U nas w 155 wąskie koła są niższe od szerokich, ale i przednie są niższe i tylne, ale stosunek obwodów przednich kół do tylnych w szerokich gumach jest takim sam jak przy wąskich oponach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj