Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adi16l

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland

Polecane posty

Adi16l    2

Szukałem po roznych forach lecz nic nie znalazlem na temat monitorow IntelliView II New Hollanda. Chciałbym sie dokladnie dowiedziec od uzytkownikow czy spelnia swoja role w ciagnikach?? Czy złącze daje nam tylko odczyt wielu informacji z pracy ciagnika, czy wykorzystujemy go do wielu ustawien ciagnika? Tak jak np CommandCenter czy CEBIS? Słyszalem ze nie wspólgra to z ciagnikiem ale konkretnych informacji sie nie dowiedzialem dlatego najlepiej odpowiedz prosze uzytkownikow i w jakim modelu z jakim wyposazeniem go uzytkuja

brzozak2    236

wiem, ze z IntelliView I (w ciagnikach) nie trybilo tak jak potrzeba i ze sluzyl praktycznie do odczytu zuzycia paliwa. teraz wprowadzaja nowy system, wiec pewnie beda sie starali poprawic wady poprzednika. w serii t7000 chyba jest dostepny juz jakis czas, do t6000 beda niedlugo wprowadzac.

Wiadomość z agroFakt.pl

black08    3

system ten działa prawdopodobnie jak do taj pory z maszynami wyposażonymi w isobus czy jakoś tak. korciło mnie by to wziąc kosztowało to w maju ok 7tys chyba brutto i tak jak powiedział brzozak praktycznie słuzy do odczytów zużycia paliwa +(dubluje wskaźniki z deski) trochę pomocny przy rozbudowanej hydraulice zewnętrznej. ogólnie lepiej za tą kase wziąc cosik innego. nowe maszyny z tym systemem np amazone maja własne kompy i monitory takze będzie tylko to dublował.

LowRider    33

Np. sterownik Focus oparty na isobus w maszynach kvernelanda kosztuje ok.9k brutto także warto mieć w ciągniku taki isobus terminal aby nie przepłacać przy zakupie maszyn ;)

brzozak2    236

tez tak myslalem, tylko problem lezy w samym isobusie (choc podobno teraz ma wreszcie dzialac nalezycie), poniewaz tylko kilku producentow ma zamiar go stosowac (fakt ze dosc kluczowych), tzn ich maszyny maja byc kompatybilne, a na razie to wg mnie za malo.

yage    2

Czas odświeżyć temat. Może teraz ktoś coś więcej napisze o IntelliView II

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PiotrStaczak
      Witam. posiadam od 2 lat nowego New Hollanda TD5.95, Pojawił mi się dziś błąd 3842 i ikona oznaczająca " Defekt układu wydechowego, utrata mocy ciągnika". miał może kiedyś taki komunikat?

• Przez podlach93
      Witam, mam nowy szarpacz do sześcio klawiszowe go new Hollanda tx. Może ktoś potrzebuje? 
    • Przez hassi37
      Od wczoraj zaczol wariowac pulpit wyswietlacza wlaczajac I wylaczajac wskakiwal na obroty wyswietlal kody awari a to silnika a to cos z fotelem rozlaczal przy tym skrzynie biegow  w koncu juz nic nie wyswietla masy sprawdzalem bezpieczniki glowne przy silniku tez w kabinie tez rece opadaja co to za zlomy produkuja ciagnik 2012  1200 mtg  moze ktos pomozeoze mial podobny przypadek
    • Przez franek1995
      witam po odpowietrzeni układu ciągnik nie odpala po odkrenceniu wtrysku paliwo dochodzi a ciągnik nawet nie puszcza dymku co moze byc przyczyną
    • Przez 22tomek22
      Witam posiadam prase pasową new holland br740 i mam taki problem że jak chce belować słomę to nie chce mi zaczynać beli dopiero jak nabierze prawie cały podbieracz i wtedy dopiero ledwie co rusza bela sie obracać może ktoś wie co można na to poradzić, bo zaczynam się zastanawiać czy to nie jest wina pasów?