Skocz do zawartości
mon21051

Kombajny Deutz-Fahr M770 M750 M600

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

mon21051    0

tak z strony lewej nie gdzie sie wchodzi tylko z drugiej jest taka wajcha naciska sie ją i koło cepów taka szuflada sie otwiera i tam są kamienie i piach. A masz 770 to pokasz jakie masz wersje???

Wiadomość z agroFakt.pl

Aro93    0

Cześć wszystkim nabyłem niedawno M770 i może ktoś posiada katalog do tego modelu,sprzedać lub zxerować.

Aro93    0

Może byś mi go skserował , oczywiście odpłatnie i mi wysłał , bo sprzedać to raczej nie sprzedaż bo ci jest potrzebna .

sprawa najważniejsza !!! czy siadają wam koła zębate napędzające w m750? bo mi w sezonie 2010 siadły aż 2 razy a koszt jednego to 1500 zł w sezonie tragedia

Needek    0

Witam. Posiadam kombajn Deutz Fahr M770.

Mam ten sam problem co kolega powyżej.

Wysiadło mi koło zębate napędu zwolennicy i nie mam pojęcia gdzie mogę to dokupić.

Wyrobienie nowego z kawała materiału wyniesie mnie ponad 3000 zł co jest nie opłacalne!

Do tego miałbym prośbę, Jakby ktoś mógł wrzucić katalog części do tego modelu, byłbym bardzo wdzięczny a tak muszę szukac wiatru w polu nie mając numerów.

Edziu    1

gdzie można kupić łańcuch przenośnika pochyłego do M770

Taki łańcuch możesz zakupić w przedsiębiorstwie wielobranżowym KOMES znajdującym się w miejscowości Szubin koło Nakła nad Notecią mają tam różnego rodzaju łańcuchy do maszyn rolniczych.

TurekR    1

Jak wygląda młócenie rzepaku tymi modelami kombajnów? Czy w ogóle daje rade? Jakie plusy i minusy?

a masz jakis swój zrudło gdzie kupujesz części do niego jakaś strona internetow. Bo ja narazie szukam gdzie moge dostać do niego częsci. Miłaeś z nim jakieś poważniejsze kłopoty??

Części zamienne do wszystkich kombajnów, ciągników i maszyn rolniczych Deutz-Fahr dostaniecie w Agro-Plus BOGATE

Edytowano przez michalDeutzFahr

cinek1710    0

jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę wysłać katalog części do m770 i m660. piszcie na pw i podajcie maila

akmaly    185

Jak dla mnie to wygląda właśnie na centralkę od czujników strat ziarna - taką bardzo prostą bez wskaźników. Ale nie wiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamdx18
      Witam 
      Zgłaszam się z pomocą ponieważ poszukuję części do deutz fahra dx 4.50 
      i jeżeli to możliwe żeby było to w obrębie województwa śląskiego 
      za wszelkie namiary oraz pomoc w znalezieniu części bardzo dziękuję  
    • Przez pawelk018
      Witam wszystkich
      W kombajnie Deutz Fahr M900 wyskakuje mi 3 i 4 bieg. Co może być tego przyczyną? Wodzik? W jaki sposób rozwiązać ten problem?
      Dzięki i pozdrawiam
    • Przez robert983
      zakładam temat dla tego że nie ma dla naszych maszyn takiego tematu może komuś się przyda a i mi też ponieważ potrzebował bym katalog części do deutz fahr m900 najlepiej po polsku może być xero lub inna forma.oczywiście odpłatnie
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
    • Przez lew908
      Witam jestem początkującym użytkownikiem kombajnu zbożowego Fahr M1000 i wielu rzeczy nie wiem mimo że posiadam książkę od tego kombajnu (niestety w języku Francuskim) I dlatego chciałbym się dowiedzieć jaka powinna być dokładnie ustawiona szczelina omłotowa dla tego modelu.