mon21051

Kombajny Deutz-Fahr M770 M750 M600

Polecane posty

mon21051    0

wiesz ja mam rozwalone jedno łożysko w tyłu 2 po prawej stronie. I wielkie dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy miał ktoś problem z takim duzym kołem zębatym ktore napędza kombajn fahr m750?(zamocowane jest ono na kole i wspólpracuje z nim mała zębatka napędzająca) mianowicie w tym roku najpierw uksył się ząb w prawym kole, nie dość ze cały dzień staliśmy to jeszcze zapłaciliśmy 1500 zl za tę częsc i to w dodatku używana. za 3 dni uksył sie w lewym kole, heeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon21051    0

Witam ponownie mam taki problem poniewż wysiadł mi akumulator w kombajnie jest to silnik 4 cylindrowy i mam taki pyatnie jakie macie w nim akumulatory ponieważ ja w swojim miałem 12V 640A i sie zasatanawiam czy może być wiekszy bo moge mięc 12 V 900A

Z tego zo widziałem w starym akumulatorze to mi sie woda wygotowała . wyraździe swoją opinie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon21051    0

ale akumulator był juz stary i mi wysiadł a nie wiem jaki ma być orginalnie taki był wlozony jak go rok temu nabyłem

 

móili inni że może mały ampranz akumulatora i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk90    5

Gdzie można kupic częsci do tych kombajnów? posiadam taki kobajn i nigdzie nie mogę znalezc łącznkika kosy z główka targańca. czy wie ktoś gdzie to można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Gdzie można kupic częsci do tych kombajnów? posiadam taki kobajn i nigdzie nie mogę znalezc łącznkika kosy z główka targańca. czy wie ktoś gdzie to można dostać

 

Możesz zerknąć na allegro, tam jest kilka ogłoszeń ze sklepów z częściami, można przedzwonić i zapytać, ja w swoim prawdopodobnie będę mieć do wymiany pompkę paliwa, bo nie da rady podać paliwa ze zbiornika i zapowietrza się. Chociaż trochę to dziwne, bo kombajn przyjechał na TIRze i odpalił normalnie, a może jest coś o czym nie wiem? Pompka na allegro kosztuje w granicach 100zł nowa, więc to jeszcze nie wydatek.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeooo    2

Wpierw spradz przewody paliwowe może któryś jest pęknięty i rozkręć pompkę tam jest sitko może jest zabite syfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Rozbierałem przewody między zbiornikiem a pompką i nie ma nigdzie pęknięcia, sitko też czyściliśmy, bo było zabite niesamowicie. Jak postawiliśmy w wiaderku ON z tyłu na obudowie klawiszy to pompka dała radę pociągnąć paliwo i odpalił bez problemu, ale ze zbiornika nie da rady do góry :/


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeooo    2

Miałem kiedyś taki przypadek w mf-ie, niby rurka cała ale jak w wodę włożyłem i jeden koniec zaslepiony a w drugi dmuchnięte powietrze i wyszło gdzie pęknięte, sprawdz dokładnie, wystarczy że troszkę powietrza będzie ciągnąc i już paliwa nie pociągnie, pozakładaj wszystkie nowe podkładki miedziane. Ja w swoim wymieniłem ten gumowy co do pompki dochodzi bo był pęknięty i teraz jak po żniwach stoi to przed żniwami bez pompowania zapala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Dzięki za takie podpowiedzi, może faktycznie lepiej będzie wymienić ten gumowy przewód, bo niby jest cały, ale wygląda trochę na zmęczony, a podkładki miedziane też będę wymieniać z czasem :D


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Mamy deutz fahra m770. Kosiliśmy nim już czwarty sezon i dobrze się sprawuje. Ma niskie spalanie i całkiem dobrą wydajność. Ja go osobiście polecam. U nas z częściami nie ma problemu bo są dwa duże składy gdzie można dostać prawie wszystko jak nie nowe to używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk90    5

tiger3952 a czy możesz mi podać jakies namiary na te składy bo ja tu u siebie w okolicy sie pytałem to cienko troche z częściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Sala Alina. Maszyny rolnicze. Import, export

23-310

Modliborzyce,

Piłsudskiego 90

woj. Lubelskie, pow. Janowski, gm. Modliborzyce

Branża: Rolnicze Maszyny

Kom.: 609 04 02 62

Więcej... http://www.pkt.pl/s/modliborzyce/2183991/sala_alina_art_rolnicze.html#ixzz19c30Y1fW

 

Majewski Dariusz. Sprzedaż maszyn rolniczych

23-310

Modliborzyce,

Piłsudskiego 77

woj. Lubelskie, pow. Janowski, gm. Modliborzyce

Branża: Rolnicze Usługi

 

Tel.: 15 871 56 52

 

* szeryh@wp.pl

 

 

 

Więcej... http://www.pkt.pl/s/modliborzyce/1972126/majewski_dariusz_maszyny_rolnicze.html#ixzz19c36BSf7

 

Często ich części i maszyny można znaleźć na allegro ale z racji świąt teraz ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon21051    0

możesz jeszcze sprawdzić uszzczelke pod pomka paliwową tez nie bedzie palił bo poiwtrze ciągnie. A jak odpali i pochodzi to wchodzi normalnie na obroty????czy ma ciężko???

 

a wymienialiście może olej w tej przekładni kontowej co napedz cały kombajn jaki tam olej dawaliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
body78    0

Z odpowietrzenia skrzyni korbowej.

Na jakim biegu kosicie np. jęczmień 1 i przyspieszacz na max czy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon21051    0

To już w swoim wymieniałeś ten olej w przekladni kontowe???? A w skrzyni tez zmieniałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrop1    0

Witaj. Miałem ten sam problem ztym łącznikiem targańca. Dzwoniłem pytałem prawie wszędzie i każdy rozkładał ręce ale polak potrafi, kupiłem łącznik od classa, przeciąłem ma pół i zrobiłem taki wymiar jak oryginał, dałem do wywiercenia otworów i do hartowania o kuźni bo nie ma szans smemu wywiercić i koszt wyniósł 120 zł. a jak się później dowiedziałem to za nowy chcą w sezonie 800 zł. więc zrobiłem dwa takie same na wypadek awari. I jak dotąd na jednym hulam i jest ok. Chyba żebyś znalazł gdzie z kombajny z rozbiórki ale koszt i tak nie bedzie mniejszy a pewności ze nie pęknie zaraz żadnej.

 

Witam Panowie. Potrzebuje sito dolne do rzepaku do M 750, wiecie moźe gdzie mogę dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeooo    2

Oleju nie wymieniałem w przykładni, w tym roku chce wymienić olej w skrzyni, sito do rzepaku ja dorabiałem zamówiłem sito z dziurkami 4 mm a ramkę zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba93711
      Witam. Zakupiłem kombajn Deutz Fahr 35.70 i doprowadzam go do ładu. Czy ktoś się orientuję jak rozwiązany jest czujnik obrotów silnika? Obroty młocarni już ogarnąłem i pokazuje na głównym zegarze. Jest żółty przycisk z narysowanym zegarem i jak go wcisnę to wskazówka opada, a jak drugi raz wcisnę to spowrotem pokazuje obroty młocarni. Mam ciągnik MF 3635 i tam podobno obroty silnika czyta alternator, a tu nie wiem, jest niby sporo kabli idących do alternatora ale czy tu szukać przyczyny? Liczę na waszą pomoc Panowie. 
    • Przez Pablo8484
      Witam
      Mam problem z odpalenniem silnika dehtz 1012. Motor kreci, paliwo idzie z filtra na pompe. Nie odpala. Sprawdzilem cekwe gaszeniowa, dziala poprawnie. Listwa tez przesuwa sie lekko. Odkrecilem rurki na wyjsciu z pompek i tam nie ma paliwa, na żadnej. Czy mogło sie cos przyciac? Raz na jakis czas uda sie odpalić i wtedy wszystko chodzi bez zarzutu. 
    • Przez PIorr
      Witam. przychodzę do was z problemem, wymieniałem sprzęgło, pompe hydrauliczną, pompę od powershiffta, uszczelniacze we wzmacniaczusprzęgła. I sytuacja wygląda tak że podczas ruszania do przodu musze wcisnąć sprzegło przełączyc rewers na przód i poczekać z 1-2 sek aż przezuci kierunek jazdy, aby pojechać do tyłu muszę wykleszczyć bieg wcisnąć sprzęgło przełączyc kierunek jazdy puścic sprzegło poczekać 1-2sek aż przeżuci i dopiero wrzucić bieg, druga sprawa to po wymianie sprzęgła pół biegi działały dobrze zostały wymienione pompy i zastałem brak jakiegokolwiek pół biegu. podesłał by mi ktoś gdzie pomierzyć ciśnienia oleju na poł biegach? 
    • Przez Szumacher
      Witam 
      Niedawno zakupiłem kombajn Deutz Fahr 1322H i nie wiem do czego służy załączona na zdjęciu konsola. Może ktoś z was ma coś takiego i podpowie do czego to służy?
      Pozdrawiam
       

    • Przez Krzysiek_case
      Witam Czy ktoś testował zestaw klimatyzacji i ma zamontowany u siebie? https://allegro.pl/oferta/klimatyzacja-do-kombajnu-deutz-fahr-35-80-33-60-6722568472 Przymierzam się do montażu tej klimy do Deutz Fahra 33.60
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj