Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość tomasek   
Gość tomasek

audi 80 B4 z 1994r było 587tys jest 225tys...

kokoman0    59

fiat seicento 900 2001r. 250tys. km, skoda octavia I FL 4x4 1.9TDI 140 km (potwierdzonerdzone na chamowni) 2004r. 180tys. km

maxiben    14

bo sie ......... kola na zime przelozylem bo zapewne kiedys przyjdzie moj licznik 222tys a na wv tdi to nie duzo

mirasek    7

Ja to jak rano zobaczę śnieg za oknem to sobie zmienię, nie odczuwam presji temperaturowej :) Żeby było w temacie, moja - 226 tys.km ;)

piotr1980    2

VW Golf IV 1.9TDI 211 tyś + 100 tyś w pamięci(ktoś próbował skasować licznik :) ). Silnik jeździ na pełnym syntetyku na razie brak oznak zużycia wszystko w normie.

VW golf IV 2001r 1,9 SDI 140 tys na autobanie radzi sobie,ale silnik za słaby jak na moje wymagania 7 godzin z portu Harlingen Holandia Pn do miejsca zamieszkania i mandat 100zł nie skończyło się lawetą na szczęście bo zapodziały mi się dokumenty;) troszkę stresu było;)

kobra89    66

Jak mamy się pochwalic to i ja moge Białystok-Drezno 5 godzin Audi Q7.

A co do przebiegu Passat 97r TDI, 370tys km.

jaro    163

Mi się kiedyś udało zrobić 470 km w 2h40m-z dwiema czy trzema małymi przerwami w międzyczasie :).

jaro    163

Dokładnie-dodam jeszcze że na prawie zupełnie pustej autostradzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kzarczyn
      Witam
      Planuję wymianę licznika motogodzin w C-360 na jakich stabilniejszy i potrzebuję kilku informacji.
      Jaka jest średnica zewnętrzna licznika w MF255, wymiar kwadratu linki, jaki gwint ma linka i w którą stronę się kręci (w C-360 kręci się w lewo) ?
    • Przez kurak
      Witam
      Wybieram się za wielką wodę na "wakacje" i przyszło mi do głowy, aby przy okazji kupić sobie u nich nawigację. Siedzę i czytam o tym wszystkim ale nie mam pewności więc proszę bardziej zorientowanych o sprostowanie pewnych rzeczy.
      1. Bardzo mi się podoba GREENSTAR 3 2630 jednakże koszty są dość wysokie i dla mnie GREENSTAR 2 1800 powinien wystarczyć. Pytanie do znawców tematu - jakie korzyści mogę mieć z 2630 i czy warto się pompować na ten panel?
      2. Antena. No właśnie, antena odgrywa kluczową rolę. StarFire 3000 wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem ale nurtuje mnie antena StarFire iTC - czym się różnią te anteny? Dlaczego niektóre anteny StarFire 3000 mają taką małą antenkę a inne nie? Co w ogóle oznacza iTC? Doczytałem, że sygnał SF1 w StarFire 3000 jest uwzględniony w cenie anteny. Jaką mogę uzyskać dokładność u nas, w Polsce, na takiej antenie? Czy rozszerzenie licencji na SF2 (~2") będzie miało sens w naszych realiach i czy wystarczy sama taka antena z wykupioną licencją w naszym kraju na tak dokładną jazdę?
      3. AutoTrac Universal - informacje zamieszczone na stronie producenta mówią, że będzie to fajnie współpracować z zarówno GS 3 2630 jak i z GS 2 1800. Czy potrzebuję jakieś dodatkowe pozycje aby to fajnie pracowało? Rozumiem, że okablowanie jest przy urządzeniu, jeśli nie to jakie kable są potrzebne?

Jeśli się mylę, to proszę o opisanie czego tak naprawdę będę potrzebował abym mógł skompletować cały system jazdy równoległej? Widziałem w internecie gotowe pakiety AutroTrac Uniwersal ale tam chyba jest antena StarFire 300, czyli spada jej dokładność ale za to inny panel. Może ktoś to fajnie opisać?
    • Przez KrystianLS
      Witam serdecznie mam problem z tym licznikiem ponieważ nie podświetlają mi się te 2 ekrany przy kierownicy
      a po za tym te funkcje też nie działają ponieważ wcześniej ktoś szperał i wyrwał taśmę ;/ czy wiecie może jak to naprawić przynajmniej podświetlenie
      chodzi o ten z prawej str

i szukam też zegarka do lewego panelu
    • Przez BENNY82
      Witam. Mam case 5140 z całkowicie elektryczną deską rozdzielczą (bez strzałkowych wskazników) wyswietlacz prędkości oszukuje. chociaż jest ustawiony na km/h to zaniża prędkosci. mam instrukcje po francusku przetłumaczyłem i próbowalem coś z tym zrobic . Są 3 opcje kalibracji standardowa statyczna i dynamiczna. W instrukcji na ilustracjach jest jednak troche inny model licznika ze wskazówkowymi mirnikami poziomu paliwa i temperatury. Postępując zgodnie z instrukcja sie nie da. po przełaczeniu przycisku kalibracji z tylu deski nie wyświetla sie kod tylko napis cal a kod sie nie wyświetla wiec nie moge dokonczyc kalibracji a wyswietłacz działa poprawnie . czy ktoś na forum kalibrował licznik i jaki ma typ wyświetlacza. prosze o wszelkie wskazówki. może ktosma instrukcje obsługi i na ilustracjach ma wpełni elektryczną deske rozdzielczą -byłbym wdzieczny za udostępnienie.
    • Przez szczurek05w
      mam taki problem odziedziczyłem gospodarstwo po dziatku i znajduje sie tam garaż na trzy samochody tylko szerokość bramy to 2,33 m czy beda wystarczajace czy trzeba go przebudowac cały garaż ma wymiary 9x6 co myslicie o tym ? pozdrawiam