Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LuckyLuke12345    115

Ponad 500 tyś km w 2 lata , to trzeba w podwójnej obsadzie cały czas pedałować  nie wysiadając z tego pudła 

TheMariko12    409

W 2014 odbierałem nową Superb w kombii diesel, służbowe. W ciągu 2 lat zrobiłem nią prawie 250 tyś, jeżdżąc po całej Polsce. Pytacie jak to możliwe ? Prosta odpowiedź- dzwoni klient z Gdańska, gonię z Warszawy do Gdańska, zadzwoni z Rzeszowa i jadę do Rzeszowa z Gdańska :)

Poszła już na sprzedaż, a 2 tyg temu odebrałem znów Superb i ma już prawie 3 tyś przebiegu :)

songo    871

ja myślałem, że jestem na rolniczym forum, a tu sami przedsiembiorcy zwiedzającyh pół polski, Teście mają punto które kupili nowe w 97r, a dzisiaj ma 101tys przebiegu, widać są jednak perełki :D

TheMariko12    409

Tak dokładnie, bawienie się w rolnika to moje hobby, w obecnych czasach bycie rolnikiem jest bez sensu, bo jak nie masz ziemi to jesteś w czarnej d*p....,nie ma z tego zysku ani żadnych innych profitów a jak masz z 500 ha to nie masz czasu na nic, tylko grzebanie się w ziemi, a życie jest krótkie nieprzewidywalne.

bratrolnika    1889

ja myślałem, że jestem na rolniczym forum, a tu sami przedsiembiorcy zwiedzającyh pół polski, Teście mają punto które kupili nowe w 97r, a dzisiaj ma 101tys przebiegu, widać są jednak perełki :D

ojciec w maju 2014 kupił nowego VW UPa! aktualnie ma przebieg poniżej 10tys.km

Uziu92    1410

dziadków tico z 99 roku mialo 70 tys przebiegu, ale niestety wyldowało w rzece i poszło na zyletki.

ZO-9    0
Napisano (edytowany)

Tak dokładnie, bawienie się w rolnika to moje hobby, w obecnych czasach bycie rolnikiem jest bez sensu, bo jak nie masz ziemi to jesteś w czarnej d*p....,nie ma z tego zysku ani żadnych innych profitów a jak masz z 500 ha to nie masz czasu na nic, tylko grzebanie się w ziemi, a życie jest krótkie nieprzewidywalne.

Dokładnie kolego mówisz. Ja też kolego nie mogę skrzydeł rozwinąć bo mam tylko 30ha dlatego dorabiam w wolnym czasie. A tak poza to Passat FL 2002 1.9 TDI 101 po zmianie mapy rakieta 304500km orginał

Edytowano przez ZO-9

bodzio1108    79

@TheMariko12 właśnie życie takie krótkie i nieprzewidywalne A Ty przejezdzisz je w pudle na 4 kołach jeżdżąc z Warszawy do Rzeszowa przez Gdańsk...

TheMariko12    409

@bodzio1108

Chyba z czegoś trzeba żyć ? Czy lepiej być pasożytem i ciągnąć datki od państwa ? 

Ja 8 góra 10 godzin spędze w pudle i mam wolne, tak samo weekend, a rolnik ? W dzień praca w polu, a na wieczór idziesz do obory i tam zapieprzasz jak wół i tak z dnia na dzień w kółko, 365 dni w roku, więc co to za życie ? Gdzie oprócz cycków krowy nic innego nie jesteś w stanie zobaczyć ?

Uziu92    1410

no jak z gdanska do rzeszowa w 8 godzin zrobisz trase to gratuluje :D Przy tych remontach co teraz sa :D

B3Agro    85

Tą trasę to się z reguły robi w 7 godzin z przerwą na obiad ;)

W moim aucie dopiero 20 tysięcy ale jest z 2015 i używam jeszcze drugiego ale u żony w DS5 z początku 2014 już ponad 150 tysięcy i czas na zmianę.

Uziu92    1410

tak ? szybko :D ja w lipcu jechalem nad morze, mam 500 km to tłukłem 8 godzin z jednym postojem 20 min , od mławy praktycznie do elbląga jeden wielki remont i jazda s zawrotna predkoscia 30-50km/h ;/

TheMariko12    409

Jakbyś nie zauważył, to podałem wartości czysto teoretycznie. -_- 

Ale da się tą trasę pokonać krócej 7-8 na spokojnie, a w wakacje, to logicznym punktem wyjścia jest fakt, że dużo wolnej pokonujesz trasę bo jest wówczas sporo na drogach niedzielnych kierowców, oraz remonty, wypadki itp ,sezon letni w końcu.

Uziu92    1410

niedzielni jak niedzielni, ale budowy i remonty, a to wahadła, a to korek itp. i sie wleczesz jak slimak :D, no ale koniec offa.

ansu    73

240tys i 260tys tylko waha i to co w instrukcji... olej opony klocki........

songo    871

to jest różnica w polsce 500km jedzie się 7-8 godzin, a ojciec który pracuje w niemczech robi trasę Kluczbork-Russelsheim (około 900km) też 7-8godzin w zależności od ruchu na drodze :)

LuckyLuke12345    115

Nie porównuj Polskich autostrad  do Niemieckich 

Po Niemieckich drogach jedzie się nudno nic praktycznie się nie dzieje , nie to co na naszych krajowych  B)  :D  :ph34r:

songo    871

mi się bardzo podoba droga S8 na prawdę się na niej dobrze jeździ w porównaniu do pseudo autostrady A4 :D niemieckie autostrady to zaś miejsce gdzie uwielbiam jeździć :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kzarczyn
      Witam
      Planuję wymianę licznika motogodzin w C-360 na jakich stabilniejszy i potrzebuję kilku informacji.
      Jaka jest średnica zewnętrzna licznika w MF255, wymiar kwadratu linki, jaki gwint ma linka i w którą stronę się kręci (w C-360 kręci się w lewo) ?
    • Przez kurak
      Witam
      Wybieram się za wielką wodę na "wakacje" i przyszło mi do głowy, aby przy okazji kupić sobie u nich nawigację. Siedzę i czytam o tym wszystkim ale nie mam pewności więc proszę bardziej zorientowanych o sprostowanie pewnych rzeczy.
      1. Bardzo mi się podoba GREENSTAR 3 2630 jednakże koszty są dość wysokie i dla mnie GREENSTAR 2 1800 powinien wystarczyć. Pytanie do znawców tematu - jakie korzyści mogę mieć z 2630 i czy warto się pompować na ten panel?
      2. Antena. No właśnie, antena odgrywa kluczową rolę. StarFire 3000 wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem ale nurtuje mnie antena StarFire iTC - czym się różnią te anteny? Dlaczego niektóre anteny StarFire 3000 mają taką małą antenkę a inne nie? Co w ogóle oznacza iTC? Doczytałem, że sygnał SF1 w StarFire 3000 jest uwzględniony w cenie anteny. Jaką mogę uzyskać dokładność u nas, w Polsce, na takiej antenie? Czy rozszerzenie licencji na SF2 (~2") będzie miało sens w naszych realiach i czy wystarczy sama taka antena z wykupioną licencją w naszym kraju na tak dokładną jazdę?
      3. AutoTrac Universal - informacje zamieszczone na stronie producenta mówią, że będzie to fajnie współpracować z zarówno GS 3 2630 jak i z GS 2 1800. Czy potrzebuję jakieś dodatkowe pozycje aby to fajnie pracowało? Rozumiem, że okablowanie jest przy urządzeniu, jeśli nie to jakie kable są potrzebne?

Jeśli się mylę, to proszę o opisanie czego tak naprawdę będę potrzebował abym mógł skompletować cały system jazdy równoległej? Widziałem w internecie gotowe pakiety AutroTrac Uniwersal ale tam chyba jest antena StarFire 300, czyli spada jej dokładność ale za to inny panel. Może ktoś to fajnie opisać?
    • Przez KrystianLS
      Witam serdecznie mam problem z tym licznikiem ponieważ nie podświetlają mi się te 2 ekrany przy kierownicy
      a po za tym te funkcje też nie działają ponieważ wcześniej ktoś szperał i wyrwał taśmę ;/ czy wiecie może jak to naprawić przynajmniej podświetlenie
      chodzi o ten z prawej str

i szukam też zegarka do lewego panelu
    • Przez BENNY82
      Witam. Mam case 5140 z całkowicie elektryczną deską rozdzielczą (bez strzałkowych wskazników) wyswietlacz prędkości oszukuje. chociaż jest ustawiony na km/h to zaniża prędkosci. mam instrukcje po francusku przetłumaczyłem i próbowalem coś z tym zrobic . Są 3 opcje kalibracji standardowa statyczna i dynamiczna. W instrukcji na ilustracjach jest jednak troche inny model licznika ze wskazówkowymi mirnikami poziomu paliwa i temperatury. Postępując zgodnie z instrukcja sie nie da. po przełaczeniu przycisku kalibracji z tylu deski nie wyświetla sie kod tylko napis cal a kod sie nie wyświetla wiec nie moge dokonczyc kalibracji a wyswietłacz działa poprawnie . czy ktoś na forum kalibrował licznik i jaki ma typ wyświetlacza. prosze o wszelkie wskazówki. może ktosma instrukcje obsługi i na ilustracjach ma wpełni elektryczną deske rozdzielczą -byłbym wdzieczny za udostępnienie.
    • Przez szczurek05w
      mam taki problem odziedziczyłem gospodarstwo po dziatku i znajduje sie tam garaż na trzy samochody tylko szerokość bramy to 2,33 m czy beda wystarczajace czy trzeba go przebudowac cały garaż ma wymiary 9x6 co myslicie o tym ? pozdrawiam