Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Vectra C była produkowana do 2008 roku... I jak kolega wyżej wspomniał 3 litrowej benzynki nie było... Tylko diesel... Więc nie bajeruj... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To tak samo jak z maluchem. Na swoje możliwości to jeden z najbardziej paliwożernych samochodów.

Nie przesadzaj, dobry maluch palił 4,5-5 litrów ( 600-tka czy 650-tka, nie elegant), innymi autami z tej epoki musisz poruszać się z podobną dynamiką żeby tyle spaliły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

5 litrów wolne żarty To chyba gdy muskasz gaz w tym maluchu. Paliły po 5,5 i 6. A tu już było blisko do dobrze wyregulowanego dużego fiata. Oczywiście przy jeździe z dynamiką malucha ale dużo większym komforcie i ładowności. A maluch był smokiem na tle takich aut z tamtych lat jak np. zastawa 1100, fiat 127 czy wieloma innymi konstrukcjami z zachodu. To, że ople, vw, fordy czy renówki i inne nie były tak powszechne w prl u nie czyni malucha ekonomicznym autem. On po prostu był smokiem. W jednym się z tobą zgodzę włoska 600 paliła mniej niż polska 650. I była znacznie bardziej udanym i lepszym jakościowo autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

skoda fabia teścia 600 tys przejechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

maluchy paliły ok 6l a jak na 2 cylindrowe 600/650 i 20 koni do tego wage coś koło 600kg to normalnie paliwożerny smok.

 

to mi corsa z 1.4 + lpg pali 7l/100 gazu a ma 4 cylindry i 60km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusty    0

Ja mam seata toledo, w tym roku kupiłem, oczywiście używany z 1993 roku. Na liczniku ma niby 350 tysięcy, ale podejrzewamy, że nie raz był kręcony. Ale daje radę, wiec jest ok.


Posadzki do hal magazynowych i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

matiz 99r 99tyś fajnie śmiga jako WZT, vectra b 16 16v 99r 262tyś w gazie oszczędna wygodna spoko auto, vectra c 2,2 dti 02r 300tyś ładna duża krowa jak na dizla paliwożerna,punto 08r 66tyś ładne fajne ciasne spalanie jak by pyrkac to całkiem spoko, wygrywa vectra b. Wszystkie te auta to kupa złomu,miałem vectre a 2.0 89r w gazie i dla mnie to jest ideał auta,gdyby nie gong 2 lata temu do dzisiaj bym nią śmigał,to był auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drajwero    1

Jeep Grand Cherokee Gold Limited 5.2-V8 96r Sekwencja LPG, automat stały napęd na 4 koła, kupiony półtora roku temu, w tej chwili przejechane ma lekko ponad 315 tyś km spalanie w trasie 13-15L a kręcenie się po miejscowości do sklepu itp... 21,5L w terenie do 30L.

Fajne autko wyżej się siedzi, lepiej widzi, wszędzie wjedziesz, zima bez stresów, nie oślepia cię młode pokolenie zenonami wyprodukowanymi w państwie środka.

Edytowano przez drajwero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

A  ja na swym liczniku w aucie ma 2 000 000 km to chyba najwięcej ze wswzystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali828    15

jeżdżę Lorha co tydzień z Belgii wiozę 9 [usunięto] wiec z pamięcią jest problem jak mnie zapytasz jakie graty wiozłem 2 tyg temu mogę nie pamiętać kolega pisał Vectra 3.2 B to było auto zastępcze robiło w firmie jako ratunkowe komuś się [usunięto] osobówka wysyłali kierowcę na ratunek przepakowywali torby i dalej w drogę roczny przebieg jak u mnie w ciężarówce
A wiec bez bajeru rok temu wiozłem Vectre o przebiegu 600 tys a dziś Scenica I w dużej lampie i przebiegu 58 tyś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

każdy diesel szczególnie od handlarzy ma mniej więcej między 190 - 250k max :D mowa tu o rocznikach 99-04 , przy czy bmw rok 2011 miało 500k po sprawdzeniu w serwisie po kluczu okazało sie że ma prawie 700k więc sami widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny    5

każdy diesel szczególnie od handlarzy ma mniej więcej między 190 - 250k max :D mowa tu o rocznikach 99-04 , przy czy bmw rok 2011 miało 500k po sprawdzeniu w serwisie po kluczu okazało sie że ma prawie 700k więc sami widzicie

700k w 3,5 roku  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Merc W 123 znajomego ojca zaczyna kręcić licznik od nowa ma teraz 14tys z groszem. To były i są jeszcze samochody.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny    5

Tu sie zgodze, W124 2.5D na wlasne oczy widzialem jak w drodze do niemiec, licznik znajomemu sie wyzerowal.  Milion kilometrow pyknelo a auto bylo w swietnym stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

a3 2005 rok 300 000 pykło ale pewnie z 2 tyle ma przejechane :D
Lublin 2 rok 1997 bodajze 160 000.
Oprocz tego przemieliłem przez swoje 26 letnie zycie z 20 samochodow.
Najepiej wspominam vectra b 1.8 benzyna,audi a4 1995 2.8 benzyna i forda mondeo 3 2.0 benzyna.
Ale zawsze najbardziej niezwodne były Lubliny :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej, sprzedam Kombajn zbożowy Bizon super z056 stan bardzo dobry, rocznik 1981, silnik po remoncie zrobił 500mth, nowe sita, opony przód 100%, +wózek do hedera 
      Cenna  24 tys  do negocjacji
       
    • Przez qlawyufok
      Witam,
      sprzedam oponę Firestone 600/65 R38.
      80 % bieżnika stan idealny nie popękana oryginał z 1 montażu John Deere  Więcej info pod numerem telefonu 607 441187
      Cena: 4200 zł
       
       

    • Przez Ursusc360polska
      Witam  Mam na sprzedanie Zgrabiarkę Pasową z266 w stanie idealnym. Cena 850 zł do negocjacji. Zgrabiarka stoi w Chwałowicach w powiecie Radomskim (Mazowieckie). Nie jestem handlarzem po prostu wymieniam sprzęt na większy. Tutaj daję link do ogłoszenia, jeżeli nie można to proszę administrację o usunięcie ! https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pasowa-CID757-IDrXJFF.html#ca4513dfb6 Pozdrawiam ! 

    • Przez wrbl
      Witam
      Czy ktoś mi coś powie na temat mojej skrzyni Vario (FENDT 714 2002), zdjęcia przestawiają test jaki robiłem na skrzyni 1 i skrzyni 2 i co oznacza komunikat o hydrostacie, proszę o pomoc
      Pozdrawiam
       
       
       

       
    • Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj