Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Luke16    220

Vectra C była produkowana do 2008 roku... I jak kolega wyżej wspomniał 3 litrowej benzynki nie było... Tylko diesel... Więc nie bajeruj... 

pawel885    432

To tak samo jak z maluchem. Na swoje możliwości to jeden z najbardziej paliwożernych samochodów.

Nie przesadzaj, dobry maluch palił 4,5-5 litrów ( 600-tka czy 650-tka, nie elegant), innymi autami z tej epoki musisz poruszać się z podobną dynamiką żeby tyle spaliły....

hubertuss    512

5 litrów wolne żarty To chyba gdy muskasz gaz w tym maluchu. Paliły po 5,5 i 6. A tu już było blisko do dobrze wyregulowanego dużego fiata. Oczywiście przy jeździe z dynamiką malucha ale dużo większym komforcie i ładowności. A maluch był smokiem na tle takich aut z tamtych lat jak np. zastawa 1100, fiat 127 czy wieloma innymi konstrukcjami z zachodu. To, że ople, vw, fordy czy renówki i inne nie były tak powszechne w prl u nie czyni malucha ekonomicznym autem. On po prostu był smokiem. W jednym się z tobą zgodzę włoska 600 paliła mniej niż polska 650. I była znacznie bardziej udanym i lepszym jakościowo autem.

MarcinNH    42

skoda fabia teścia 600 tys przejechane

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

songo    871

maluchy paliły ok 6l a jak na 2 cylindrowe 600/650 i 20 koni do tego wage coś koło 600kg to normalnie paliwożerny smok.

to mi corsa z 1.4 + lpg pali 7l/100 gazu a ma 4 cylindry i 60km.

rusty    0

Ja mam seata toledo, w tym roku kupiłem, oczywiście używany z 1993 roku. Na liczniku ma niby 350 tysięcy, ale podejrzewamy, że nie raz był kręcony. Ale daje radę, wiec jest ok.

Posadzki do hal magazynowych i nie tylko.

artur125    317

matiz 99r 99tyś fajnie śmiga jako WZT, vectra b 16 16v 99r 262tyś w gazie oszczędna wygodna spoko auto, vectra c 2,2 dti 02r 300tyś ładna duża krowa jak na dizla paliwożerna,punto 08r 66tyś ładne fajne ciasne spalanie jak by pyrkac to całkiem spoko, wygrywa vectra b. Wszystkie te auta to kupa złomu,miałem vectre a 2.0 89r w gazie i dla mnie to jest ideał auta,gdyby nie gong 2 lata temu do dzisiaj bym nią śmigał,to był auto

drajwero    1

Jeep Grand Cherokee Gold Limited 5.2-V8 96r Sekwencja LPG, automat stały napęd na 4 koła, kupiony półtora roku temu, w tej chwili przejechane ma lekko ponad 315 tyś km spalanie w trasie 13-15L a kręcenie się po miejscowości do sklepu itp... 21,5L w terenie do 30L.

Fajne autko wyżej się siedzi, lepiej widzi, wszędzie wjedziesz, zima bez stresów, nie oślepia cię młode pokolenie zenonami wyprodukowanymi w państwie środka.

Edytowano przez drajwero

icek1    178

A  ja na swym liczniku w aucie ma 2 000 000 km to chyba najwięcej ze wswzystkich

kali828    15

jeżdżę Lorha co tydzień z Belgii wiozę 9 [usunięto] wiec z pamięcią jest problem jak mnie zapytasz jakie graty wiozłem 2 tyg temu mogę nie pamiętać kolega pisał Vectra 3.2 B to było auto zastępcze robiło w firmie jako ratunkowe komuś się [usunięto] osobówka wysyłali kierowcę na ratunek przepakowywali torby i dalej w drogę roczny przebieg jak u mnie w ciężarówce
A wiec bez bajeru rok temu wiozłem Vectre o przebiegu 600 tys a dziś Scenica I w dużej lampie i przebiegu 58 tyś ...

tomrolnik    112

każdy diesel szczególnie od handlarzy ma mniej więcej między 190 - 250k max :D mowa tu o rocznikach 99-04 , przy czy bmw rok 2011 miało 500k po sprawdzeniu w serwisie po kluczu okazało sie że ma prawie 700k więc sami widzicie

pokorny    5

każdy diesel szczególnie od handlarzy ma mniej więcej między 190 - 250k max :D mowa tu o rocznikach 99-04 , przy czy bmw rok 2011 miało 500k po sprawdzeniu w serwisie po kluczu okazało sie że ma prawie 700k więc sami widzicie

700k w 3,5 roku  :D

corrado    243

Merc W 123 znajomego ojca zaczyna kręcić licznik od nowa ma teraz 14tys z groszem. To były i są jeszcze samochody.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

pokorny    5

Tu sie zgodze, W124 2.5D na wlasne oczy widzialem jak w drodze do niemiec, licznik znajomemu sie wyzerowal.  Milion kilometrow pyknelo a auto bylo w swietnym stanie. 

kombinator18    18

a3 2005 rok 300 000 pykło ale pewnie z 2 tyle ma przejechane :D
Lublin 2 rok 1997 bodajze 160 000.
Oprocz tego przemieliłem przez swoje 26 letnie zycie z 20 samochodow.
Najepiej wspominam vectra b 1.8 benzyna,audi a4 1995 2.8 benzyna i forda mondeo 3 2.0 benzyna.
Ale zawsze najbardziej niezwodne były Lubliny :D

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kzarczyn
      Witam
      Planuję wymianę licznika motogodzin w C-360 na jakich stabilniejszy i potrzebuję kilku informacji.
      Jaka jest średnica zewnętrzna licznika w MF255, wymiar kwadratu linki, jaki gwint ma linka i w którą stronę się kręci (w C-360 kręci się w lewo) ?
    • Przez kurak
      Witam
      Wybieram się za wielką wodę na "wakacje" i przyszło mi do głowy, aby przy okazji kupić sobie u nich nawigację. Siedzę i czytam o tym wszystkim ale nie mam pewności więc proszę bardziej zorientowanych o sprostowanie pewnych rzeczy.
      1. Bardzo mi się podoba GREENSTAR 3 2630 jednakże koszty są dość wysokie i dla mnie GREENSTAR 2 1800 powinien wystarczyć. Pytanie do znawców tematu - jakie korzyści mogę mieć z 2630 i czy warto się pompować na ten panel?
      2. Antena. No właśnie, antena odgrywa kluczową rolę. StarFire 3000 wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem ale nurtuje mnie antena StarFire iTC - czym się różnią te anteny? Dlaczego niektóre anteny StarFire 3000 mają taką małą antenkę a inne nie? Co w ogóle oznacza iTC? Doczytałem, że sygnał SF1 w StarFire 3000 jest uwzględniony w cenie anteny. Jaką mogę uzyskać dokładność u nas, w Polsce, na takiej antenie? Czy rozszerzenie licencji na SF2 (~2") będzie miało sens w naszych realiach i czy wystarczy sama taka antena z wykupioną licencją w naszym kraju na tak dokładną jazdę?
      3. AutoTrac Universal - informacje zamieszczone na stronie producenta mówią, że będzie to fajnie współpracować z zarówno GS 3 2630 jak i z GS 2 1800. Czy potrzebuję jakieś dodatkowe pozycje aby to fajnie pracowało? Rozumiem, że okablowanie jest przy urządzeniu, jeśli nie to jakie kable są potrzebne?

Jeśli się mylę, to proszę o opisanie czego tak naprawdę będę potrzebował abym mógł skompletować cały system jazdy równoległej? Widziałem w internecie gotowe pakiety AutroTrac Uniwersal ale tam chyba jest antena StarFire 300, czyli spada jej dokładność ale za to inny panel. Może ktoś to fajnie opisać?
    • Przez KrystianLS
      Witam serdecznie mam problem z tym licznikiem ponieważ nie podświetlają mi się te 2 ekrany przy kierownicy
      a po za tym te funkcje też nie działają ponieważ wcześniej ktoś szperał i wyrwał taśmę ;/ czy wiecie może jak to naprawić przynajmniej podświetlenie
      chodzi o ten z prawej str

i szukam też zegarka do lewego panelu
    • Przez BENNY82
      Witam. Mam case 5140 z całkowicie elektryczną deską rozdzielczą (bez strzałkowych wskazników) wyswietlacz prędkości oszukuje. chociaż jest ustawiony na km/h to zaniża prędkosci. mam instrukcje po francusku przetłumaczyłem i próbowalem coś z tym zrobic . Są 3 opcje kalibracji standardowa statyczna i dynamiczna. W instrukcji na ilustracjach jest jednak troche inny model licznika ze wskazówkowymi mirnikami poziomu paliwa i temperatury. Postępując zgodnie z instrukcja sie nie da. po przełaczeniu przycisku kalibracji z tylu deski nie wyświetla sie kod tylko napis cal a kod sie nie wyświetla wiec nie moge dokonczyc kalibracji a wyswietłacz działa poprawnie . czy ktoś na forum kalibrował licznik i jaki ma typ wyświetlacza. prosze o wszelkie wskazówki. może ktosma instrukcje obsługi i na ilustracjach ma wpełni elektryczną deske rozdzielczą -byłbym wdzieczny za udostępnienie.
    • Przez szczurek05w
      mam taki problem odziedziczyłem gospodarstwo po dziatku i znajduje sie tam garaż na trzy samochody tylko szerokość bramy to 2,33 m czy beda wystarczajace czy trzeba go przebudowac cały garaż ma wymiary 9x6 co myslicie o tym ? pozdrawiam