Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaczmarek    277

jaro chyba trochę przesadziłeś. mój najlepszy (tak mi się wydaje) czas to 400 km Łowicz-Hrebenne 4h bez żadnej przerwy

opel astra 2002 120 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nic nie przesadziłem-ba część tej jazdy mam nagrane na video :P -autko było z wypożyczalni -fajne BMW a ja miałem o ileś tam mniej lat więc do głowy nie brałem że jakaś tam opona może pęknąć czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Normalnie jak dzieci w podstawówce a potem w tv pokazauja na słupach i drzewach. Juz nie wspominam o tym że byc może niektórzy cos tam z czasu urwali aby rekord był bardziej spektakularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Normalnie jak dzieci w podstawówce a potem w tv pokazauja na słupach i drzewach. Juz nie wspominam o tym że byc może niektórzy cos tam z czasu urwali aby rekord był bardziej spektakularny.

Raczej ciężko zatrzymać się na słupie/drzewie głównie przeciskając się przez korki :) chyba że nie do mnie z tym pijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Normalnie jak dzieci w podstawówce a potem w tv pokazauja na słupach i drzewach. Juz nie wspominam o tym że byc może niektórzy cos tam z czasu urwali aby rekord był bardziej spektakularny.

 

Nie jak dzieci w podstawówce tylko po prostu takie większe dzieci-mógłbym się założyć że hubertuss pił do mnie-więc jeszcze raz głośno i wyraźnie-gówniarz wtedy byłem i tyle-aha-nic tam nie urywałem-na swoją obronę mogę tylko powiedzieć że jazda po pustej autostradzie różni się od jazdy po zatłoczonych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Raczej taka ogólna refleksja po ogladaniu newsów w tv z sobotnich nocy oczywiście że w korku trudno się na słupie zatrzymać ale na autostradzie róznie z tym bywa. Chociaż faktycznie w porównaniu do drug dwujezdniowych ilośc powaznych wypadków jest o wiele niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Ja mam vw passat b4 i ma 300 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Skoda Octavia II 2009 rok od nowości u nas, 10 lutego stuknie jej 2 lata, na liczniku 68 000 kilometrów :)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro74    3

Ford Fiesta 1,6 d 1986r 550 tys

Golf III 1,9 tdi 1994r 350 tys

Audi A3 1,9 tdi 1999r 170 tys , ale myślę że ma więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Mi się kiedyś udało zrobić 470 km w 2h40m-z dwiema czy trzema małymi przerwami w międzyczasie :).

z takiego niechlubnego rekordu to zrobilem bez cb trase koszwaly-poznan swoim zlomkiem w 2:35 w sobote w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no coz zapilem, a musialem na wyklad zdazyc :wacko: .

 

poza tym kto by chcial isc do przereklamowanego, nudnego nieba? w piekle gorzale leja, wytatuowane panny tylko w stringach tancza, zlosliwe karly zapodaja beat, wiec jest klawo ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pamiętam jak kiedyś z Kuzynem zachlałem pałę i dotoczyliśmy się na wykład o 17.00 -tyle że uniwerek był już zamknięty :D (to dzienne studia były)

PS.Pewnie nie polubisz piątków :D .

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Vectra A 1.8 90ps i jedyne 461800km przebiegu i na razie nie chce iść na emeryturę, woła o więcej :D Silnik jeździ na full syntetyku i nie łyka nawet kropli oleju, auto z '91 roku. Podejrzewam, że musiał mieć wymieniane przynajmniej tłoki i pierścienie, ale odkąd go mam(200tys) nie było nic ruszane przy silniku, bo nierealne jest żeby silnik z takim przebiegiem nie łykał oleju. Po nim na pewno będzie Omega na 'full wypasie' :)


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Toledo II 210 tys - 2001r

Passat B5 267 tys - 1997r

 

 

a ile tak naprawde maja to tego nie wie nikt :lol: oby dwa 1,9 tdi 110 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Na przebiegi to nie ma co patrzeć. Mieszkam koło firmy co sprowadzają i sprzedają auta i tam często zaglądam. Auta jeszcze stojące na lawetach mają ponad 350- 400 tyś km a za dwa dni te same auta stoją na placu z przebiegiem do 200 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Corsa B 1997r. 1,4 benzyna 140tys.

Golf 3 1996r. 1,9TDI 280tys.

Citroen ZX 1996 1,9D 180tys.

Dwa pierwsze przebieg autentyczny a trzeci nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

Scenic 99 rok -255 tys przebieg

Trasa Rawicz-Olsztyn: 415 km, czas 6 godz (bo jechałem z żoną i chce jeszcze żyć:) Nie robiliśmy postojów w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej, sprzedam Kombajn zbożowy Bizon super z056 stan bardzo dobry, rocznik 1981, silnik po remoncie zrobił 500mth, nowe sita, opony przód 100%, +wózek do hedera 
      Cenna  24 tys  do negocjacji
       
    • Przez qlawyufok
      Witam,
      sprzedam oponę Firestone 600/65 R38.
      80 % bieżnika stan idealny nie popękana oryginał z 1 montażu John Deere  Więcej info pod numerem telefonu 607 441187
      Cena: 4200 zł
       
       

    • Przez Ursusc360polska
      Witam  Mam na sprzedanie Zgrabiarkę Pasową z266 w stanie idealnym. Cena 850 zł do negocjacji. Zgrabiarka stoi w Chwałowicach w powiecie Radomskim (Mazowieckie). Nie jestem handlarzem po prostu wymieniam sprzęt na większy. Tutaj daję link do ogłoszenia, jeżeli nie można to proszę administrację o usunięcie ! https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pasowa-CID757-IDrXJFF.html#ca4513dfb6 Pozdrawiam ! 

    • Przez wrbl
      Witam
      Czy ktoś mi coś powie na temat mojej skrzyni Vario (FENDT 714 2002), zdjęcia przestawiają test jaki robiłem na skrzyni 1 i skrzyni 2 i co oznacza komunikat o hydrostacie, proszę o pomoc
      Pozdrawiam
       
       
       

       
    • Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj