Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik122894

Remont

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Darpol    17

Pewnie za 10zł też coś zremontujesz zależy co i w jakim siewniku bo i 10000zł może kosztować remoncik

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawid777    0

Sory, ale nie kumam tematu :lol: Jaki siewnik? Co trzeba remontowac? Może ksoztowac 10zl, a może kosztowac 30tys :)

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Siewnik LECH. A mianowice przydałby sie nowe lejki, redlice oraz malowanie.

Za 30 tyś ta ja mam nowy siewnik :lol:

-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

iron    910

człowieku idż do sklepu to sie dowiesz po ile lejki ,redlice itp. są np. lejki metalowe ,gumowe,plastykowe a każde z nich maja inną cene, po co taki temat zakładać?wogóle bez sensu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Siwecki97
      Witam forumowiczów,
      Chciałbym przerobić siewnik pneumatyczny do siewu zbóż na podsiew nawozu przy uprawie gruberem lub bezpośredni siew poplonów. Za niedługo ruszy produkcja grubera na wale oponowym więc będe miał możliwość nabudowy takiego siewnika na rame główną co nie będzie skutkowało obciążeniem ciagnika i samej pompy. Moim zdaniem ten plan wypali, bo nawóz ma większą gęstość od zbóż do tego jeszcze siałby 3 razy mniejszą ilością węży, więc na ha da rade podsypać z 300kg. Moje pytanie jest takie... Jaki siewniczek polecicie uzywany zachodni w rozsądnych pieniądzach. Interesuje mnie oczywiście napęd turbiny hydrauliczny. Z góry dziękuje za odpowiedzi!  
    • Przez Siwecki97
      Witam,
      Planuję niemałą modyfikacje. Kupiliśmy na młodego rolnika grano sytem i pottinger vitasem na talerzach i rolkach (3m). Jest to zestaw polzawieszany. Podczas wyboru zaważyła cena no i talerzowka do lepszej uprawy gleby poza siewem. Nie braliśmy za bardzo pod uwage kłopotów z takim zestawem na małych kawalkach. Chce zabrać teraz dyszel i wal oponowy, aby samodzielnie zrobic grubera do bezorki ( pierwszy mega wypalił, wiec kusi mnie teraz na robote drugiego aby go podpiac pod MTZa. Jesli zabiore wał oponowy od zestawu siewnego to w zamian dam gumowy w ksztalcie crosskill waga okolo 230 kg z ramą i regulacja głębokości oraz skroce hydropak. Zestaw wtedy będzie krotszy - całość maks 3.15m. I tu juz przechodzę do finału.. Caly zestaw bedzie wazyl podczas siewu przy pełnym siewniku 3200kg. Pytanie jest takie.. Czy ten plan wypali i moj koń za bardzo nie dostanie po d*pie jesli chodzi o tylna oś? Na przodzie jako dociążenie dam ucieta unie ares z 4m na 3m z dwoma rzedami talerzy i walem packera.
      Prosze o rzetelne opinie, pozdro!
    • Przez yacenty
      Witam!
      pomożcie wybrac jakis siewnik 3m taki zeby 3p sobie z nim spokojnie radzil.
      Zastanawiam sie nad używanym Amazone D7 albo D8 czym one sie różnią?
      co innego jest godne uwagi?
      na co zwrócic uwage?

zamierzam przeznaczyc na siewnik jakies 10tys zl, moze byc ciut wiecej ale tylko w bardzo uzasadnionym przypadku

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez damianus2222
      Witam. W związku iż nie znalazłem podobnego tematu. 
      Pytam ponieważ zestaw nabudowany z AG jest bardzo popularny, na rynku wtórnym nie ma tego za dużo... Chodzi o Agro masz SN300 czy obecnie SNT300
      Chciałem zapytać użytkowników tych siewnikow, jak się sprawują? Oraz co sądzicie o modernizacji siewnika na 2020r. Można wybrać wały z odstepami pod redlice jak również redlice w rozstawie 12.5cm lub 15 cm. Taki sam jest rozstaw w wale zageszczajacym. Zwróćcie uwagę na nowy typ mocowania siewnika czy jest lepszy jak stary? Pozdrawiam 

• Przez Kanzas14
      Witam mam takie pytanie dla tych którzy mają siewnik meprozet (zakupiony max 2-3 lata temu)czy trzyma wam norme wysiewu?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj