Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik122894

Remont

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Darpol    17

Pewnie za 10zł też coś zremontujesz zależy co i w jakim siewniku bo i 10000zł może kosztować remoncik

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawid777    0

Sory, ale nie kumam tematu :lol: Jaki siewnik? Co trzeba remontowac? Może ksoztowac 10zl, a może kosztowac 30tys :)

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Siewnik LECH. A mianowice przydałby sie nowe lejki, redlice oraz malowanie.

Za 30 tyś ta ja mam nowy siewnik :lol:

-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

iron    942

człowieku idż do sklepu to sie dowiesz po ile lejki ,redlice itp. są np. lejki metalowe ,gumowe,plastykowe a każde z nich maja inną cene, po co taki temat zakładać?wogóle bez sensu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rzepakowiec
      Witam miałby ktos może tabele wysiewu do tego modelu poznaniaka, szukam w internecie i nie mogę znaleźć. 

• Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez master21
      Witam. Który siewnik będzie lepszy Maschio Gaspardo Nina 300 na podwójnych talerzach(COREX) z kółkiem kopiująco-dogniatającym czy Amazone d9 z redlicą RoTeC-Control
    • Przez Kubmat12
      Witam,mam do wyboru dwa nowe siewniki agro maszu 3m lub kongsilde ecoline też 3m,sieje glównie pszenice,mieszanke i rzepak. Zalezy mi na wysiewie  rzepaku zeby byl dokladny i zachowywal glebokość. Który siewnik polecilibyście?
    • Przez SamaPrawda
      Witam, stoję przed zakupem nowego siewnika, jako że ceny w tym roku mocno zaszalały i wszystko podrożało zakup maszyn to nie taka prosta sprawa. Pod uwagę jak narazie biorę Agro Masza, kongskilde, unie i pom Brodnica, co do dwóch ostatnich nie mam jakoś przekonania. wszystkie siewniki miały by być o szerokości 3m i redlicy dwutalerzowej. Są tu właściciele takich słowników i chcieli by się podzielić opinią?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj