Zaloguj się, aby obserwować  
brzozak2

Drukarka laserowa

Polecane posty

brzozak2    241

Witam!

Chce kupic czarno-biala drukarke laserowa, chodzi mi o to by byla tania i tanio drukowala czy to w ogole mozliwe?

Jak wyglada eksploatacja takiego urzadzenia (jaki papier, ile kosztuja kasety), ile stron potrafi wydrukowac na jednym "tuszu"?

 

Bede dźwięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ceny kartriży masz na allegro. a papier taki sam się stosuje jak do atramentowej czyli 500 kartek za tam ok 15zł (niewiem ile teraz kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupiłem 2 tygodnie temu Samsunga ML-1640(toner w zestawie) za 248 zł. Oryginalny toner kosztuje 220 zł(wolałbym kupić następną drukarkę), napełnienie kilkanaście złotych. Jeden toner powinien starczyć na jakieś 1500-2000 stron. Drukuje szybko i cicho, na razie więcej nie mogę o niej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ciesze sie ze masz tego samsunga i ze dziala, bo chyba tez sie na nia skusze :blink: co prawda najlepiej do tej pory mi sie na hp pracowalo, ale chyba pieniadze przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Ja mam samsunga SCX-4200 jest to urządzenie 3w1 ja dużo drukuję w ciągu ostatniego roku zużyłem 5 ryz papieru i już trzeci toner i nadal pięknie chodzi. Skaner i kopiarka często się przydaje nawet i w gospodarstwie... i warto dać 100 zł. więcej i mieć 3w1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ciesze sie ze masz tego samsunga i ze dziala, bo chyba tez sie na nia skusze :blink: co prawda najlepiej do tej pory mi sie na hp pracowalo, ale chyba pieniadze przesadza

 

Ja bardzo źle wspominam HP... Przejdź się do Jantaru, tam na pewno Ci doradzą coś sensownego w rozsądnych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

skaner juz mam, takze wystarczy mi zwykla drukarka.

 

@mariusz_x z jantarem masz racje :blink:

 

@bobek ile dales za hp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Najtańsza w użytku będzie drukarka brotcher. Mam co prawda atramentową, ale tusz do niej dostaniesz już od 2,5zł. Sprawdź ofertę tej firmy, bo na prawdę warto.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Ja w pracy mam kilka urządzeń wielofunkcyjnych brothera i myśle ze jakość odpowiednia do kosztów użytkowania, a osobiście mam hp i nigdy nie narzekałem. Myśle że gdybym miał wybierać jeszcze raz to również kupiłbym HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

dziekuje wszystkim za opinie, zdecydowalem sie na tego taniego szajsunga, kupilem w mediamarktcie, gdyz byl 10 zl drozszy niz na allegro :lol:

mam nadzieje, ze starczy do konca studiow, wlaczone tryby oszczedzania tonera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Mam HP LJ 1020 wydrukowałem 1850stron na oryginalnym tonerze(jeszcze drukuje) - co ciekawe drukarkę kupiłem w 2006roku za 440zł, a teraz nowa jest warta: http://allegro.pl/item841701845_nowa_drukarka_hp_laserjet_1020.html .

Nie miałem jeszcze takiego sprzętu komputerowego, który by tak podrożał. Jest w niej toner 12A. Niestety już tych drukarek nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Kilka dni temu rozważałem , którą kupić i wyszło, po przewertowaniu internetu, że warto zdecydować się na Brothera , model HL 2140. Zamienniki tonera są już od 80zł. Korzystając ze skąpca, kupiłem w Warszawie za 373zł. Syn ma tego samsunga za 250zł i tylko jego lubi ta drukarka, innym nie daje drukowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HP też są dobre | lata mi służy i bez awaryjnie. Identyczną mają w szkole i też długo tam jest i też bez awaryjna :) a zapomniał bym ale czasem coś papieru nie pobiera :)


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj