Skocz do zawartości
michalzuromin

Wysłodki- cena

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
Pawel820    1

Glinojeck tez coś okoła 25zł za tone

Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Wiadomość z agroFakt.pl

binek    264

dobra, dobra ale te ceny to za tonę fizyczną czy za 10% sm. w tonie. W cukrowni Gostyń ok. 63zł za tonę fizyczną

klejnus    0

A żeby zakupić wysłodki trzeba pierw sprzedać im buraki czy można zakupić za wyższą cene wysłodki??

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

kiciak    0

Niby poza tematem ale nich tam mam do sprzedania 110ton wysłodków po 15zł Cukrownia Strzelin kontakt na priv

vvojtas1    25

mam wysłodki należne z cukrowni i odprzedaje tym którzy chcą bo misą niepotrzebne, cena nie zmieniła się od ubiegłego roku i jest to 12zł za tonę 10%s.m. Jednak jak ktoś nie ma kupca to się cieszy jak sprzeda TIRa za 400zł czyli po 8 zł za 10%

Rolas14    0

mam wysłodki należne z cukrowni i odprzedaje tym którzy chcą bo misą niepotrzebne, cena nie zmieniła się od ubiegłego roku i jest to 12zł za tonę 10%s.m. Jednak jak ktoś nie ma kupca to się cieszy jak sprzeda TIRa za 400zł czyli po 8 zł za 10%

z jakiej cukrowni?????

benek79    13

Ja sprzedałem wysłodki po 15-17zł za tone netto2 po przeliczniku.Na tira wchodziło 50-55ton.

sterydek    23

My kupujemy wytłoki buraczane suche. Bo to jest dla nas lepsza robota, nic się nie psuje tylko zalewa się 20kg wytłoków 50 litrami wody a za noc są już gotowe do zadawania:)

Posiadam 20 krów mlecznych i dlatego daje te wytłoki one są granulowane i dlatego musze je rozmaczać bo w postaci granulatu krowy nie chcą tego jeść.

tomi382    98

Cukrownia w Strzelinie 15zł/t (od kierowcy biorąc Tira) a samemu biorąc w cukrowni 20zł.

Pestus123    3

A czy zwykłemu rolnikowi cukrownia sprzeda wysłodki, czy musi im sprzedać buraki?

binek    264

pewnie że sprzeda, ja nie sieje buraków od 13 lat a wysłodki kupuje co roku około 100ton

ignas5340    0

ja mam około 30 sztuk bydła to kupuje jakieś 200 ton wysłodków. W 2009r woziłem to płaciłem za swoj zestaw czyli 12 ton 15 zł:rolleyes: Sprzedawano tak połowę listopada i cały grudzień. Kazdy nawiózł czy chciał czy nie chciał. Od 8 lat woże wysłodki z cukrowni Werbkowice, latam sam zetorkiem bo nawet nie opłaca mi sie samochodu wynajmować.

boguslaw321    0

Sprzedam wysłodki mokre 10% S.M. z przywozem 36zł/t z cukrowni Gostyń.

Ilość do wzięcia: 42,5 tony.

tel.: 516984974 lub na e-mail: boguslaw5_1955@o2.pl

binek    264

a ja właśnie mieszkam 7 km. od Gostynia a wysłodki biorę z cukrowni Strzelin oddalonej o 150 km. i "wanna" 25 ton z dowozem na miejsce kosztuje 1500zł. W cukrowni Gostyń taka sama wanna będzie kosztować ok. 2000zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichalP
      Witam mam 3 pytania:
      1. Ile u was kosztuje kombajn Holmer, Ropa
      2. Czy da się wygrać z cukrownią jeśli buraki zamarzły z ich winy - oni dostarczali kombajn, który nie dojechał
      3. Czy udało się komuś zmienić cukrownie? Bo już mam dosyć Glinojecka i tego co wyczyniają.
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"

Pozdrawiam mszk8
    • Przez andzin
      Jak tam u was przechowały się ziemniaki. Gdzie mieliście składowane kopce, piwnice, przechowalnie. Jakie odmiany. Bo u mnie irga średnio nie najlepiej. Piszcie.
    • Przez RoRo
      Witam zastanawiam sie jaka kupic sadzarke. Mam dylemat miedzy nowa akpil planter a stara remprodex s 211 96rok kasa podobna. Jaka polecacie i dlaczego
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.

Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)