Skocz do zawartości
Bartko154

Co sądzicie o Kubota M5700 i Pronar 82A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
Bartko154    0

Witam wszystkich chcem się przymierzyć do kupna nowego ciągnika.Myślę o kubocie i pronarze,ma być to ciągnik pomocniczy.Chce wiedzieć czy części są łatwo dostępne.Czy mieliście z nimi szczytność.I co o nich myślicie i co wiecie. :blink:

KrzysztofJ    0

myślę, że nie powinieneś rozważać kupna ciągnika pomiędzy kubota a pronarem bo to straszna różnica w cenie i postępie technologicznym

qqq    18

no cięzko porównać je,pronar 82A to sprawdzony stary MTZ czyli wiadomo a co do kuboty to tyle powiem,że raz czytałem w jakiejś gazecie wywiad z rolnikiem który miał kubote tylko jakąś mocniejszą ,to mił na niej 800 mtg i był zadowolony a reszta czarna magi.Zajrzyj do galerii kuboty i tam popytaj użytkowników...

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    62

może i technologiczna przepaść i moc różna ale jedno mają wspólne tzn kryterium którym kieruje się większość polskich rolników przy wyborze ciągnika tzn cena, no ale jak ma to być pomocniczy to się nawet nie zastanawiaj i bierz kubotę, no chyba że u Ciebie pomocniczy ma latać z zawieszanym rozsiewaczem 2T to już co innego he he

qqq    18

może i technologiczna przepaść i moc różna ale jedno mają wspólne tzn kryterium którym kieruje się większość polskich rolników przy wyborze ciągnika tzn cena, no ale jak ma to być pomocniczy to się nawet nie zastanawiaj i bierz kubotę, no chyba że u Ciebie pomocniczy ma latać z zawieszanym rozsiewaczem 2T to już co innego he he

Bez przesady ,taki rozsiewacz to ja zapinam do MX 135B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się