Zaloguj się, aby obserwować  
kamil987

Zetor 8540 czy MF 3065

Polecane posty

ariss    25

no ja słyszałem podobne zdanie o korozji i zawilgoceniu w ciągnikach które przebywały w oborze a niektóre dodatkowo mają obniżoną kabinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil987    0

Jest taki jeden ciągnik, nie ma go na allegro... MF 3065 tylko ma adaptacje do tura i jeden zewnętrzny słupek kabiny jest troche pordzewiały... B)

I myśle, że pewnie robił w oborze... Boje się troche takiego brać bo jak robił w oborze to przecież chodził dzień w dzień i może pół funkcji nie działać.... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Nie ma bata.... przyrody nie oszukasz, ciągnik który pracował w oborze gdzie jest duże zawilgocenie, stężenie oparów na pewno w jakiś sposób to odczuje, a to bardziej śniedziejace styki, a to większa korozja.. Tylko obora oborze nierowna, a i nie powiedziane ze ciągnik tam pracował cały czas.... co będzie wart to będziesz widział podczas oglądania, ale jak jest pordzewiały to i możesz śmiało się spodziewac problemów z elektryką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

zależy w jakiej jest cenie, bo za taki ciągnik można pewnie się sporo utargować, tylko niestety trzeba mieć na względzie to co poprzednicy piszą czyli korozja(mniejszy problem) i zawilgocenie i korozja układów elektrycznych elektronicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil987    0

A to zabawne B) Mi właśnie chodzi o ten sam ciągnik co jest podany wyżej w linku... Miał go koleś sprowadzić i widziałem zdjęcia wcześniej i widze, że to ten sam B)

I powiedzcie co o nim sądzicie?? Pracował w oborze?? A co oznacza ta czerwona farba na przednim moście?? Chyba jest coś z nim nie tak... B) (jakby nie te defekty już bym go miał)

Z góry dziękuje za odpowiedzi... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

czy pracował w oborze(zależy przy czym i w jakim stopniu bo mógł np tylko paszowóz ciągać) to ciężko powiedzieć, ma co prawda ten słupek w kabinie jakby trochę nadjedzony przez rdzę, a co do tej farby na przednim moście to może po prostu jest wytarta do podkładu, najlepiej to go obejrzeć z bliska bo po zdjęciach wszystkiego się nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gm18    5

Jak dla mnie ten ciągnik był malowany i dla tego ta farba na przednim moście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomek    0

posiadam mf 3060 1987 rok. Jak trochę pochodzi z jakąś maszyną (rozgrzeje się olej) jest problem z podnośnikiem. Silnik "bierze" olej. Zastanawiam się czy samemu zrobić remont czy lepiej oddać go w ręce "fachowców". Proszę o opinię na ten temat. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Zdecydowanie oddaj go w ręce fachowców bo samemu zrobić remont silnika w MF-ie to naprawdę wyczyn, trzeba zamrażać tłoki aby włożyć na swoje miejsce itd... Mój sąsiad też sam robił silnik w mf 255 ale długo nie pojeździł, potem i tak musiał zawieść do firmy zajmującej się remontem silników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

posiadam mf 3060 1987 rok. Jak trochę pochodzi z jakąś maszyną (rozgrzeje się olej) jest problem z podnośnikiem. Silnik "bierze" olej. Zastanawiam się czy samemu zrobić remont czy lepiej oddać go w ręce "fachowców". Proszę o opinię na ten temat. Dzięki

Jak nic o tym nie wiesz to się nie czepiaj bo znam gościa co sam zrobił to teraz mu dymi jak trzeba coś mu się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

rozebrać i złożyć możesz sam jak się na tym znasz ale tuleje wstawia się surowe potem roztacza jeśli wbijesz gotowe może wyjść jajo trzeba mieć tylko tłoki ale dopiero jak rozbierzesz bedziesz wiedział jakie co do pompy Hydrotor Tuchola powinna zregenerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil987    0

ten z turem wygląda nawet ciekawie i cena też przystępna by był gdyby chciał bez tura sprzedać...

a co to za wersje?? jakieś dziwne sie wydają... one różnią się tylko wyglądem czy czymś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

http://www.allegro.p..._3065_3070.html

 

Byłem u nich jak jeszcze szukałem sprzętu dla siebie, oglądałem 3060 wtedy widać że był malowany u nich zmieniane parę elementów co znacznie pogarszało wygląd, długo wisiał aż wreszcie się jakiś jelonek znalazł na niego. Co do tego 3065 to nie był bym przekonany po niżej 5 tyś mth na bank nie ma bo siedzenie porwane i ogólnie obskurny z lekka. Zadzwoń do Dziewul może w raf-rolu mają coś nowego albo w Zbuczynie w jakimś komisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj