Zaloguj się, aby obserwować  
kazlab

MF 70-80 KM bez elektroniki do 40 000zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kazlab    0

WITAM. POSZUKUJĘ MF ZWINNEGO SZYBKIEGO ALE BEZ ELEKTRONIKI W GRANICACH 70-80KM. JAKI MODEL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mają skrzynie to widać w opisie w linku skrzynia jest mechaniczna zsynchronizowana bez żadnych półbiegów czy rewersu Elektro hydraulicznego. Na twoje drugie pytanie odpowiem tak : ciągnik jest prosty nieskomplikowany jeżeli występują awarie to przeważnie z winy operatora zresztą jest dużo tematów na temat przekładni w MF ja nie słyszałem jeszcze żeby ktoś z tak prostą skrzynią miał problemy.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazlab    0

te nowsze maja cene:( a te stare nie maja żadnego wylądu ani pomysłu. jedynie ten 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego się można spodziewać w ciągniku produkowanym od 82 roku za duże oczekujesz jak na te lata i tak wtedy ten ciągnik przyzwoicie wyglądał i miał dobre wyposażenie między innymi skrzynie chodzi mi o ilość biegów zsynchronizowane (chociaż nie wszystkie) dobre wyciszenie kabiny, pewnie chciałbyś ściętą maską i okrągłe kształty NIE TE LATA. Porównaj sobie inne marki z tych lat nic lepszego nie znajdziesz.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Seria 4200 ma zwykle skrzynie 12/12 z mechanicznym rewersem, tą samą co w starszej serii 300, także sprawdzoną. Może mieć też 18/6 speedshift albo 24/24 power-shuttle z elektrohydraulicznym rewersem i mokrym sprzęgłem wielotarczowym, obie z dwuzakresowym powershiftem, także już jakaś elektronika tym steruje. Te z pierwszych lat produkcji (od '97r.) mają najczęściej tą 12/12 i proste mechaniczne sterowanie podnośnika, bez bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje MF 675 70 km. ale to wszystko zależy w jakich warunkach ciągnik będzie pracował i na ilu ha ja osobiście wybrałbym 80 km. a proponuje tego mf bo jeżdze nim w pracy i jest w miare dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Pod kierownicą, to ciągnik z początku lat '80 :blink: Może zacznij od tego jakie pieniądze chcesz na to wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką kasę to pozostaje ci seria 300 za 40 tyś powinieneś znaleźć niezły egzemplarz druga sprawa tych ciągników dużo nie jest w sprzedaży będziesz musiał trochę szukać chyba że kupisz pierwszego lepszego :lol:.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Za 40 000 zł to można kupić 3060/3065 co Ty na to? Ten pierwszy czyli 3060 ma 4 cylindrowy silnik bez turbo,a 3065 to jakby wersja poprawiona, która była oferowana chyba do 95roku, i miala skrzynie Dynashift i silnik był z turbo, moc ok.85km.Wszystko może się popsuć, wszystko w zależności jak poprzedni właściciel eksploatował ciągnik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

za 40000zł to lepiej weż renault 9534czy podobny silnik i skrzynia fenda prosty bez elektroniki wygodny w środku i mało awaryjny.Mam takiego 133-54 trzy lata i leję tylko paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Trochę wygląda jak Fortschritt ZT323A, rzeczywiście slnik MWM Fendt'a jest jego mocną stroną :lol: I tanio się go kupi, a jak ze spalaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Ale jest tani, i zauważyłem że wiele osób je kupuje, więc coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj