Zaloguj się, aby obserwować  
kazoo

Co wybrać 100-110KM

Polecane posty

kazoo    5

Zastanawiam sie sie na kupnem nowego ciagnika i narazie po przejrzeniu wielu ofert i ogladaniu wielu ciagnikow zostal mi MF 4455 i Deutz k100. Cena tych ciagnikow jest podobna oferuja mi za nie 133tys netto. Mam 20ha ciagnik bedzie glownym ciagnikiem w gospodarstwie. Co o nich sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Nie dostaniesz w tej kasie nowych, zachodnich 100 koni. Chyba pozostają Ci czeskie bądź polskie w nieco mniejszym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Bylem juz u dealerow wiec wiem ile kosztuja ciagniki, MF 4455 ma 101 koni a deutz 99 i chca za nie 133tys zl netto, bardziej mnie interesuje co myslicie o tych ciagnikach. Sa to wersje z mechanicznymi skrzyniami i rewersem z mala iloscia elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Dowiedz sie ile chcą za ValtręA92 to jest taki sam ciągnik jak MF4455 i będziesz mógł wtedy negocjować z dilerami że u innego kosztuje mniej wtedy będziesz miał atut w ręce żeby zbić cenę. A czy przypadkiem MF nie masz podanego w euro i no i sprawdź w specyfikacji jakie jest ogumienie ,bo możesz być nie mile zaskoczony przy odbiorze, no i czy masz uwzględnioną klimę i inne dodatki.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Ma szerokie opony michelin 540 z tylu i widzialem go z tymi oponami sa dosc szerokie, ma klime obciazniki koguta radio i co wazne dla mnie osobny zbiornik na olej hydrauliczny, tylko maly udzwig w porownaniu do innych ciagnikow 3300kg, a cene dealer mowil mi ze moge w euro albo w zlotowkach jak wole.

 

Wiec jesli ktos ma te ciagniki to jakie sa ich wady i zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o MF to sprawdź jak wyżej powiedziano czy Ci ceny w euro nie podano. Mój sąsiad chciał kupić MF 80 km ale mu cenę w euro podawali :blink:

Jeśli chcesz ciągnik za taką cenę to od razu możesz zapomnieć o MF. Poszukaj innego ciągnika może CASE?


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

jesli oferują ci za taką kase z takim wyposarzeniem co zes napisał to zamykaj oczy i bierz o mf nic ci nie powiem bo niemiałem stycznosci z tymi ciagnikami ale mam df dobry sprzet posiadam juz go 4 lata tylko ze ja mam 140 km wiec wiadomo inna klasa ciagników tez miałem brac df agrofarma ale zaspiewali mi 150tys netto {goły} a case jxu95 z klima i rewersem elektrochydraulicznym obciąznikami na ogumieniu 480 140tys nettoi case mam juz na podwurku :blink:


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Interesuja mnie tylko ciagniki 100-110KM, a za fergusona chca 133tys netto polskich zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuja mnie tylko ciagniki 100-110KM, a za fergusona chca 133tys netto polskich zlotych

 

To trochę śmieszne za taki ciągnik z fergusona 133 tys. netto to nie wiem czy to możliwe. A ciągnik napewno jest nowy? :blink:


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jesli w takiej cenie ci proponuja MFa takiego jak chcesz to bym bral MFa na twoim miejscu. a nie myslales o 5455 ze wmocnionej wersji ma 105 koni tylko nie wiem jak z jego cena jest aktualnie. pogadaj z tymi co maja te ciagniki co chcesz to bedziesz mial jasniejsza sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

a ja jak zwykle odpale swoja gadke typowa dla tekiego tematu - Nie za duzo te 100 koni na 20 ha :blink: stykloby 80 spokojnie a i 70 by dalo rade.....


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

za 5455 cos powyzej 140tys ale jak napisal djvtec 100 koni to i tak za duzo a na poczatku chcialem zetora ale pomyslalem ze doloze 10tys i bede mial cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

to ile ten MF 5455 kosztuje?? bo jakoś nie chce mi się wierzyć że tylko 140TYS zł netto, jak dla nie to trochę tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle odpale swoja gadke typowa dla tekiego tematu - Nie za duzo te 100 koni na 20 ha :blink: stykloby 80 spokojnie a i 70 by dalo rade.....

 

Masz racje ja na 13 ha mam 68 km (ursus4514) i daje rade xD

 

Na 20 ha ludzie robią c-360 nawet 100 km to trochę za dużo 80 km jest idealne to mógł by być wtedy CASE jx80


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek2208    0

Jeżeli chce traktor na długo to przyda mu się te 100km a teraz to będzie miał zapas mocy, bo na te 20ha to mi 85-90 km by wystarczyło, ale jeżeli chce traktor na dłużej to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

traktor na dluzej - my od niedawna obrabiamy NH TD80D 30 ha i jestesmy wniebowzieci ;) mozna go na te areały polecic, do 35-40 da rade spokojnie :) wczesniej jezdzilo sie C-360 i 3512 i wystarczalo, ale chcielismy wiekszej sprawnosci w transporcie i komfortu w kabinie, a w promocji rocznika TD80D kosztowal mniej niz TD70D z nowego rocznika(bo tylko takie byly) no i jest "az" 80 KM :blink: takze zastanow sie kolego czy skromne 80 konikow nie wystarczy :)

uuuuh ale sie rozpisalem, lubie to xD


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Jesli kupie traktor to bedzie juz na dlugie lata,a dokladnej ceny tego 5455 nie znam to raczej bylo 40tys cos euro :-) interesuje mnie 4455 za ktory chca 133tys netto pln

sasiad ma 30ha i obrabia dwoma c-360

tylko w umowie z agencja mam juz wpisane ciagnik moc 100-110KM

ferdek1 pisal mi ze ma ten ciagnik 1,5 roku i kupil go za 115 tys netto tylko ze wtedy byl inny kurs euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

ziomus rob jak chcesz ja juz swoje powiedzialem :blink: udanych zakupow ;)


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2009    0

Jesli mogę coś zaproponować to polecił bym Ci JD 5100M (100KM) Dzisiaj byłem u dealera i za najbogatszą wersję Comfort+ Skrzynia HI-LO ze wzmacniaczem i elektrohydraulicznym reversem, EHR, Szerokie ogumienie, sterowanie wom i tuz z błotników, klimatyzacja powiedział 36700 euro netto. I jeśli bym kupował to była by szansa na obciążniki 600kg. Jeśli bys chciał taniej możesz zaoszczędzić na skrzyni 1500 euro i EHR 1200 euro. Możesz też na klimie czy ogumieniu ale myśle że nie warto. Przejechałem sie tym traktorkiem i musze powiedzieć że jestem mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

lepiej kupic ciagnik 100konny i miec go na lata a nie kupic 70-80konnego a za 5 lat sie okarze ze nie daje sobie rady bo zwiekrzyl sie arela. Moj wujek z kuzynem 40ha obrabiaja MF255 i Zetorem 5320 i jakos ciezko im sie jest nie raz wyrobic z pracami w polu, i lepiej miec zapas mocy mocy w grazaniu niz go nie miec moim zdaniem, i jak kupowac to cos wiekszego niz takiego co bedzie akurat na dana chwile

 

 

MF5455 zdaje mi sie ze cos kolo 170-180 tys pln netto, ale nie jestem dokladnie pewien i masz taki ciagnik nawet i na 40ha ci styknie, jesli ci zalezy na kasie to nie taniej bys dostal Zeotra FORTERRA 105 lub PROXIMA PLUS 105 albo PROXIMA POWER 105 one maja po 100 koni.

 

 

a co do wniosku to chyba mozesz zmienic ilosc konikow chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

115tyś netto,tak ja za tyle kupiłem i faktycznie wtedy euro było tanie ,tylko trochę się dziwię że Korbankom jest obojętne czy w złotówkach albo w euro bo jak ja kupowałem to było w euro i przeliczane było w dniu wystawienia faktury po kursie kupna(czyli wyższym i o ile dobrze pamiętam to do 4 miejsc po przecinku). Najważniejsze abyś kwotę 133tyś netto miał wpisaną w umowie na zakup ciągnika.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

To ten JD 5100M kosztuje 34000euro netto czyli prawie tyle samo co ferguson 4455. Nawet nie zastanawialem sie nad JD bo myslalem ze sa bardzo drogie. A jak koszty utrzymania, awaryjnosc tych ciagnikow?

 

a co do korbankow to mowili ze chca sobie zrobic reklame bo w moim rejonie sprzedaja malo fergusonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj