Skocz do zawartości
Zetor5340

Rozsiewacze nawozu - Brzeg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Brzeg
jan0704    0

Witam, mam problem z rozsiewaczem mx 850, nie domyka się lewa hydrauliczna zasuwa, miał kiedyś ktoś taki problem? 

TomJohn    0

witam. przymierzam sie do kupna rozsiwacza mx1200. moze sa jacys jego uzytkownicy moga cos o nim powiedziec?

dokladna oferta to mx1200

skrzynia z nierdzewki

plandeka

podwojna hydraulika.

cena netto 14.500 zł.

ja posiadam mx1200 od 2009r tylko że nie z nierdzewki, co do siania nie mam zarzutów, od paru kilo gorczycy na poplon po większe gabaryty jest OK ale blacha to porażka 4 lata temu piaskowałem skrzynie, następnie malowałem i widzę że zaraz znowu będę musiał to robić. także blacha na minus siew na plus. U nas na wsi gość ma mx w nierdzewce i już też pare ładnych lat i możliwie wygląda z daleka jak i z bliska także może będzie ok.  A przy okazji rozsiewaczy to prawdopodobnie będe brał inny rozsiewacz za jakiś czas i wstępnie będzie to Amazone ZAM 1500 waga+ komputer i tu moje pytanie czy amazone czy np rauch bądź coś innego?

Witam, mam problem z rozsiewaczem mx 850, nie domyka się lewa hydrauliczna zasuwa, miał kiedyś ktoś taki problem? 

podciągnij sprężynę i będzie po problemie a jak nie da rady wymień na nową koszt koło 30 paru złotych za szt

Wiadomość z agroFakt.pl

jahooo    263

Nie dokręcaj tej plastikowej sruby zastawki (od regulacji dawki) na max z całej siły i będzie się domykać. Wystarczy tylko tyle , aby się samo nie przestawiało.

frycu13    0

Witam poszukuję tabeli do rozsiewacza Unia Brzeg model NO41/2 ktoś coś ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki8859
      Witam. Mam zamiar zakupić nowy rozsiewacz nawozów. Zastanawiam się nad zakupem Kuhn AXIS 20.2 W, Bogballe L2 Plus oraz Kverneland Exacta CL EW. Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy.
    • Przez sosek xu li
      Zauważyłem że przy rozsiewie nawozu na szerokość 12 metrów mam mijak czy mogę to zniwelować poprzez ustawienie łopatek?
    • Przez marcin1975
      Witam , chciałem prosić użytkowników rozsiewacza promar drn 1400 o opinie o tym rozsiewaczu.
    • Przez Zetix
      Cześć!! Mam parę pytań do posiadaczy rozsiewaczy Amazone ZA-U
      1 Punkty smarownicze: Znalazłem tylko dwa. Jeden na początku całej skrzyni rozsiewacza ( jak wałek  WOM, zaznaczone na czarno) a drugi na zębatce z tyłu po której chodzi łańcuch. Czy to są tylko dwa punkty do smarowania, reszta to łożyska kryte?
      2 Czy w tej głównej przekładni (zaznaczonej kolorem czarnym) jest olej i wymienia się go?.
      3 Możliwe jest zdjęcie "zbiornika" żeby wyczyścić dokładnie środkową wnękę od dołu? (kolor niebieski)

Ogólnie jak widzicie mam do roboty troche w rozsiewaczu, ale jest sprawny technicznie a przede wszystkim nie posiada (jeszcze) dziur więc obejdzie się bez spawania

Zastanawiam się czy też nie ściągnąć całego tego mechanizmu rozsiewacza razem z talerzami(kolor żółty) i go jakoś wyczyścić ew wymienić te plastikowe łączenia i po zmieniać łożyska...

Proszę o pomoc i podpowiedź jak się zabrać za renowację tego rozsiewacza

• Przez Z7245
      Proszę użytkowników o pomoc który z tych jest lepszy wady i zalety każdego z nich.