Zetor5340

Rozsiewacze nawozu - Brzeg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek90    2259

Zakłada sporo bo widać ciemniejsze pasy, przy saletrze tego nie bylo jeśli ustawie wg tabeli łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

co prawda rozsiewacza z unii pozbyłem się już kilka lat temu ale co nieco pamiętam. 

przejrzyj sobie strony 21, 25, 36, 41,43 i 44 instrukcji od mx-a i ms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2259

Wychodzi z tego że, cofnąć dłuższą łopatkę odpowiedzialną za rozrzut zewnętrzny. Ciekawe, zobaczymy jak to bd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo_89    69

Witam. Potrzebuje instrukcji użytkowania i obsługi do rozsiewacza Brzeg MX 850 NO39/4 rok produkcji 2004. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc oczywiscie nic za darmo. Z góry dziekuje i pozdrawiam Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo_89    69

tak kolego wiem o tym ale one się różnią z tymi co miałem, gdzieś mi się zapodziały czy gdzieś zgubiłem nie wiem nie mogę nigdzie znaleźć. Ja potrzebuje z 2004 roku a tam są podajże z 2010r ,już nie pamiętam

Edytowano przez adamo_89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

panowie a ma ktoś może katalog części do rcw 3?? tego z łańcuchami, potrzebował bym a w necie nie mogę znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Witam. Też przyłączam się do tematu odnośnie katalogu części i ewentualnie instrukcji lub tabel wysiewu do rcw 3. Mój zamiast dwóch łańcuchów posiada jeden coś podobnego jak w rozrzutniku do obornika.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duplo    0

Mam pytanie z całkiem innej beczki. Rozsiewacz nawozów Unia Mx premium 850. W wyposażeniu standardowym widnieje pozycja "osłona do wysiewu skrajnego" Co to jest? Jak to wygląda? Gdzie tego szukać w rozsiewaczu? Jest to element na stałe zamocowany na rozsiewaczy czy powinien ten element być dołączony do rozsiewacza osobno w chwili dostarczenia do gospodarstwa. Liczę na szybką odpowiedź.


"Nothing Runs Like a Deere" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

Witam, poszukuje rozsiewacza do wapna RCW 3000 z Brzegu, ktory bylby dostepny od reki albo w ciagu najblizszych kilku tygodni. Prosze o kontakt albo informacje, gdzie moglbym taki znalezc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Demontował ktoś z was tarczę od rozsiewacza unia brzeg? Jedna jest jakby trochę krzywa i chcę ją wymienić. Jak odkręce górną śrubę to wtedy muszę mocno wybijać. Osadzona tarcza jest na klinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Odkecasz śrubę i delikatnie podważasz bo one nie siedza na jskis mega stozkach. Zwykle bez problemu się ściągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Myślałem że jest osadzona na jakimś klinie. Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013
Napisano (edytowany)

Mam pytanie z całkiem innej beczki. Rozsiewacz nawozów Unia Mx premium 850. W wyposażeniu standardowym widnieje pozycja "osłona do wysiewu skrajnego" Co to jest? Jak to wygląda? Gdzie tego szukać w rozsiewaczu? Jest to element na stałe zamocowany na rozsiewaczy czy powinien ten element być dołączony do rozsiewacza osobno w chwili dostarczenia do gospodarstwa. Liczę na szybką odpowiedź.

https://www.youtube.com/watch?v=84Ec0KbyRYc --> Tu masz pokazane. Ta czerwona blacha pomiędzy tarczami. Dostajesz to razem do rozsiewacza, w samym rozsiewaczu jest uchwyt do zamocowania. Ja osobiście jeszcze tego nie używałem, leży gdzieś w garażu

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek151    1

Witam. Wie ktoś może jak ustawia się obroty ślimaka w rozsiewaczu brzeg no 41\1? Nie mam pojęcia ile dać obrotów żeby wysiewalo np 300kg/ha itp. Może ktoś ma instrukcje obsługi czy coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darasw1    0

Witam ja również potrzebuję jakiejś tabeli wysiewu do N041 jak ktoś posiada to będę wdzięczny za udostępnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo_89    69

 

Witam Panowie. Potrzebuje informacji, posiadam rozsiewacz brzeg mx 850 NO 39/4  2004r.. Chciałbym wysiać 400kg/ha saletrosanu na rzepak i 150kg/ha na pszenice, wie możne ktoś jak ustawić takowy rozsiewacz pod saletrosan??? Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc .

 

Pozdrawiam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras3029    12

Koledzy potrzebuje przestawić mojego mx 850 z 15m szerokości na 21m a w tabeli jest tylko 20 lub 24 metry, może ktoś mi podpowie jakie łapki i talerze założyć? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Witam. kupiłem rozsiewacz MXL 1200 w wersji podstawowej i chciałbym podłączyć do niego komputerek. Może ktoś mi powiedzieć jaki jest zawór sterujący przepływem oleju chodzi mi o elektryczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

przecież on jest do malowania, pewnie już raz był malowany :) 

sieją ładnie, kiedyś taki miałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Koledzy, przejrzałem wszystkie 10 stron i jeden narzeka, drugi chwali :)  a mi konkretnie chodzi o hydrauliczny mx 850 prawie każdy z użytkowników narzeka na domykanie :( i moje pytanie narzekacie dalej czy udało wam sie to jakoś rozwiązać?


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj