domin83

Jakiego fendta kupić

Polecane posty

domin83    0

Witam mam wahania nad kupnem fendta mianowicie pomiędzy 512 C (seria 1993-99) a 312 (seria 1993-99) lub numeracja 511 C i 311 słyszałem że różnią się skrzynią biegów. Ciągnik ma się spisywać na 50 ha, wcześniej pracował zetor 10540. Proszę o poradę.

JD1052    127

Do ciężkiej pracy lepsza na pewno 512, bo ma więcej biegów(44/44,4 półbiegi pod obciążeniem na wszystkich biegach, 50km/h), jest cięższa i ma lepszą hydraulikę. 3setka lepsza jako pomocniczy, bo ma 21 biegów(3 półbiegi ze sprzęgłem na 3 pierwszych biegach, 40km/h), ma gorszą hydraulike i jest lżejszy. Minusem 5setki jest cena i droższe naprawy skrzyni.

pawello15    0

jedno pytanie. czy to ma być ciągnik głowny? jeśli tak to polecam 512 jest cięższy a przy pracach uprawowych sie przyda masa jak i wieksza ilość biegów

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    127

W 512 a 312 jest ten sam silnik o tej samej mocy i oznaczeniu, więc nie wiem skąd by sie to brało, jedynie ze skrzyni.

kosti68    17

Bierze sie choćby z tego ze jest cięższy....ale tez jak mialbym wybierac to wzialbym piecsetke. Chociaz prawde mowiac ciagniki te nie byly najlepszym produktem firmy Fendt.

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

domin83    0

Maszyny z którymi będzie pracował to pług vogel&noot 4 skiby 35/każdą, brona aktywna 3 metry maschio z siewnikiem hassia du 300 zetor 10540 dawał sobie z tym rade bez żadnych problemów

mam pytanie do kosti68 które ciągniki z firmy fendt były lepsze w przedziale 115 do 130 km, czy jedna roczniki z lat 80 były by lepsze

kosti68    17

trzebaprzyznac ze ciagniki z lat 80 te z serii 300 i 600 byly jednak wytrzymalsze od tych prokukowanych w poznejszym czasie...zarowno sama maszyna jak i silnik.

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DariuszLukas
      Witam. Mam wyciek oleju między rozdzielaczem EHR i zaworem przełączającym pracę DW-EHR.  ktoś wie jak to jest uszczelnione? Ma ktoś jakiś schemat rozdzielacza? pozdrawiam
    • Przez krowazie
      Jak wymienić czujnik  temperatury silnika w fendt 509 favorit ? 
    • Przez emilkochanek
      witam. Czy może mnie ktoś nakierować gdzie w 514c znajdę czujnik predkosci jazdy? pozdrawiam
    • Przez sqizzy
      Mam problem z FENDT FAVORIT 509 z 1998r.
      W ciągniku miałem problem z kopceniem na czarno. Zostały wymienione końcówki wtrysków na nowe ori BOSCH. Od momentu wymiany ciągnik kopci na biało/szaro. Maszyna nie ma problemu z poborem oleju ani ubytkiem płynu chłodzącego. Co waszym zdaniem może mieć wpływ na kopcenie ciągnika na biało/szaro? 
    • Przez Komber
      Witam,
      Mam problem z Fendt Favorit 515. Po odpaleniu zimnego intensywnie dymi na jasnobiało, z delikatną poswiadką niebieskiego. Po około 15 sekundach jest spokój. Ma moc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj