agamir99

Dobry dealer New Holland

Polecane posty

krzychu95    13

Ja jestem z Podkarpacia i mam 30 min jazdy do Sandomierza, ale biorę w Wia-lanie, choć do Tarnowa mam godzinę drogi. Jednak w Tarnowie serwis mi się spodobał, bo zepsuł mi się rozrusznik i w Sandomierzu musialem czekać na nową cewką długo, a w Wia-lanie przywieźli mi tego samego dnia co zadzwoniłem używaną cewkę. Działa świetnie i o połowę tańsza niż nowa. Stoi i Nich mój nowy TD5040, ale czekam na podpisanie umowy z ARiMR :) W ogóle gość przyjechał z lapkiem i wszystko doradził, obliczył.

Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

A ja napisałem do Wrońskich 2 maile i nawet mi nie odpisali , chciałem zapytać co i jak a oni mnie porostu olali :(chyba że ma ktoś jakiś mail do nich ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajdek85    5

Do dealerów ogólnie niema co maili pisać. Najlepiej zadzwonić i w tedy wszystko powiedzą i najwyżej podają maila osobistego, w tedy kontakt już jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

dobry dealer z; woj Kujawsko-pomorskim i z Wielkopolski ktoś wie to podajcie i jak najtańsze ciągniki i kombajny zbożowe dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesują NOWE ciągniki New Holland z wojewódstwa Śląskiego lub Świętokrzyskiego w najlepszych cenach (nawet do 10% taniej w porównaniu do innych punktów) - proszę dzwonić pod numer telefonu: [cenzura]. Najlepsze ceny. Dziękuje.

 

Zakaz reklamy!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus6070    0

Kupiliśmy ciagnik 141 konny T6070 New Holland w Wialan woj malopolskie, wstepnie jestesmy bardzo zadowoleni. Dobra obsluga przedstawiciela, dostarczyli na miejsce sprawnie, dobrze doradzili z maszynami. Ciagnik bardzo ergonomiczny, komfort bardzo wysoki. Dlugo zastanawialismy sie nad wyborem i nie zalujemy, jak troche nabijemy mth to napiszemy wiecej. Bedzie pracowal z plugiem 4 obr, zestawem uprawowosiewnym aktywnym 3 m, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faza2    0

Eryko moj znajomy ma NH ts 115 kupowal w raitechu w zbrudzewie i z tego co slyszalem i widzialem bo jezdze czasami , nawet czesto do niego to serwis jest naprawde profesionalny ;) maja do niego 25 km ale sa w stanie przyjechac w 2hsprawie dokonac wymiany oleju i filtrow.Pamietam ze kiedy przyjechali na przeglad jeszcze wlasciciele slabo rozumieli skrzynie biegow chyba electro command maja serwisant wsiadl najpierw sie przejechal z włascicielem a potem usadzil go na siedzeniu i mowil co ma robic lekcja trwala 20 minut a chlop stwierdzil ze jednak nie bylo to tak trudne :P Ja Polecam Zbrudzewo jesli bede bral NH to tylko od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

O faza to mi humor poprawiłeś od poniedziałku, bo mam tam zamówionego 6030. Cena dobra, sprzedawca ok, tylko się zastanawiałem jak z serwisem potem będzie.Ale jak masz takie dobre zdanie o nich to widze że nie mam się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

z lubelskiego oddział w białej podlaskiej także jest dobry ba nawet bardzo dobry bardzo miła obsługa i wogule :D wiem bo sam sprawdziłem i jak się dobrze z nimi zagada to i maszyny na podwórko dostarczą

 

z lubelskiego oddział w białej podlaskiej także jest dobry ba nawet bardzo dobry bardzo miła obsługa i wogule :D wiem bo sam sprawdziłem i jak się dobrze z nimi zagada to i maszyny na podwórko dostarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Zgadzam się z kolego fajna obsługa w białej podlaskiej ale większe upusty dają w rolmax-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

obys miał racje kolego faza2 , ja mam do odebrania w raitechu zbrudzewo ciagnik, i jakos niemoge odebrac kasa przelana ciagnik zarejestrowany i niemaja czasu go przygotowac do odbioru podobno jakis przegląd musi u nich przejsc,obiecał mi na dzisiaj ale nic z tego nie wyjdzie i pewnie dopiero w przyszłym tygodmiu odbiore i nieukrywam troche mnie to wkurza


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

a możesz powiedzieć jak się nazywa ta firma na trasie zamość-hrubieszów i w jakiej miejscowości dokładniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

dokladnie tak Miaczyn, oddzial Rolmax'a

drugi maja na Piaseckiej w Swidniku,

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Czemu od razu zdzieranie. Jaki widzisz sens w kupowaniu ciagnika z bardzo daleka, gdzie nie wiadomo jak będzie do Ciebie podchodził serwis w przyszłości ? Do sprzedaży każdy jest chętny, a jak się coś zepsuje i jesteś z daleka to Cię traktują jak 5te koło u wozu. Wg mnie najlepiej jest kupować u najbliższego dilera o ile ma dobry serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj