Skocz do zawartości
Jacek6804

Sipma Tekla z-274/1

Polecane posty

Jacek6804    4

Witam, kupiliśmy nowa owijarkę sipma i podłaczyłem ten licznik i jest taki problem, ze jak owijarka zrobi np. 2 obroty to wyskakuja na liczniku 4 czy też 9, przypadkowe cyfry, nieraz zrobie 1 obrót i z 0 przeskakuje odrazu na 9 i potem przy 2 obrocie np. na 4 spada, i nie wiem co jest nie tak, moze cos z bateriami, a moze oddac licznik na gwarancję??

hynek    2

miałem taki sam problem i to nie licznik szwankuje tylko kabel jest felerny,wykręć kabel z tym magnesem i oddaj do dilera na gwarancji niech ci wymieni. :(

piotrek538    5

Miałem coś podobnego w sipmie i tak było i było a potem parę razy urwałem ten kabel bo był przywiązany do lampy potem zapomniałem odpiąć i go urwało i teraz 2 lata liczę ręcznie (w myślach )I nie wiem co wtedy był i tego nie używam :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin1997    8

tak jak już mówiono kabel szwankuje albo jest trochę przerwany gdzieś i nie łączy... u mnie też to wymieniali

glazu1991    5

Posiada ktoś katalog części do owijarki stacjonarnej Sipma Tekla Z-247 w formie PDF? Albo w zwykłej papierowej formie i mógłby zeskanować? Byłbym wdzięczny za udostępnienie.

ja mam taki problem ze jak włączę licznik to od razu wskakuje mi 1 a czasami 0 i gdy owijam to czasami liczy jeden obrót jako dwa albo tez mam 10 obrotów i wskakuje mi na 0

SF21    0

dzięń dobry mam problem z owijarką sipma z 274/1 kupiłem ją używaną i ostatni sezon strasznie wolno owijała ja owijam ursusem c 330 na liczniku miałem 2000 obrotów a ona strsznie pomału owijała a jak miałem 1000 obrotów to ledwie się obraca co może być przyczyną? czy w ciągniku pompa ? czy chydro  silnik trzeba wymienić ? z góry dziękuję za pomoc  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...
    • Przez kamil5421
      Witam. poszukuje części do kosiarki dyskowej Pottinger Cat Nova 215 . głównie potrzebuje górną cześc listwy tnącej ( ta blache ) i pierwszy talerz całościowy  ( bęben z mocowaniem u góry ) 
    • Przez ziemba9
      POLBOTO-AGRI SP. Z . autoryzowany dealer John Deere w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko
      Sprzedawca części zamiennych 
      Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska:
      §  sprzedaż części zamiennych w oddziale firmy w Ząbkowicach  Śląskich
      §  pozyskiwanie nowych klientów  
      Nasze oczekiwania
      §  doświadczenie w branży techniki rolniczej
      §  wysoki poziom komunikatywności
      §  kompetencje sprzedażowe
      §  dobra znajomość obsługi katalogów i schematów części zamiennych
      §  znajomość obsługi komputera
      §  nastawienie na osiąganie celów
      §  bardzo dobra organizacja pracy
      §  prawo jazdy kat. B
      Oferujemy
      §  praca w rozwijającej się firmie
      §  praca z nowoczesną techniką rolniczą
      §  motywacyjny system wynagrodzeń
      §  umowę o pracę
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: j.dynowska@polboto.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: 
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )