Balzak

Opryskiwacz JarMet

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Balzak    6

wasze opinie na temat tych opryskiwaczy. pozdrawiam


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja mam jar-meta i sprawuje się dobrze.

Po ok.15 latach zmnieniliśmy pompę.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja mam siewnik do nawozów tej firmy. wszystkie elementy ze stali"nierdzewnej" zardzwiały po jednym sezonie.regulacja wysypu do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja mam jar-meta 1000l 15m na kołach z 96r.nic ciekawego z tego opryskiwacza...wymaga duzo miłości żeby pracowac bez awaryjnie...chociaz jak była pierwsza kontrola to i tak był najlepszy na okolice... :lol:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

u mnie w stodole stoi rozsiewacz jar met. jak narazie sprawuje sie dobrze.

 

Pozdrawiam

Radar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

mam opryskiwacz z jarmetu 600l 15 metrowa belka mam go dopiero 1 sezon ale narazie spraswuje sie bez zarzutu. a tak poza tym podoba mi sie podejscie do klienta w tej firmie. tak trzymac :D duzy plus za to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

A ile taki kosztował cię bo jestem ciekaw.

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja mam opryskiwacz jarmetu 400l posiadam go od 2000r i jestem bardzo zadowolony


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

ja za ten swoj dalem 8000zl kupilem go na targach w kielcach. ma sterowanie za pomaca elektromagnesow potrojne glowice i koncowki ezektorowe. raczej ci nie przywioza bo oni maja punkty sprzedazy w calej polsce mozesz do nich zadzwonic i powiedziec skad jestes i oni ci podadza najblizszego dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Mamy opryskiwacz firmy Promar złotki 400l 12 m - identyczny jak jarmetowski. Poza wymianą jednego dekla przy pompie (pękł) to sprawuje się doskonale (no i ma stabilizację belki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Przepraszam, że w starych tematach piszę ale jestem na 99% przekonany do opryskiwacza tej firmy. Z tych tańszych opryskiwaczy wydaje mi się najsensowniejszy. Czy jest dla nich alternatywa w podobnej cenie?


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubron2048    1

Podzespoły OK, tylko lakier do niczego złazi całymi płatami rocznik 2003.


Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Ja mam opryskiwacz 300l... Na opryskiwacz nie narzekam, jest z 2004r. i póki co sprawuje się dobrze... Tak jak koledzy wcześniej pisali, farba z ramy szczególnie na dole przy pompie to odpada płatami...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mam jar-meta 600l 15m belka z 2006 roku i lakier jak na razie trzyma się bardzo dobrze, żadnych odprysków. zastrzeżenia co do niego to to, że podczas agregatowania z ciągnikiem jest mało miejsca i stabilizacja belki, która nie działa tak jak należy. oprócz tego manometr pokazuje znacznie zaniżone ciśnienie, przy czym sam zegar jest ok. może ktoś z was wie w czym tkwi przyczyna?????

ogólnie jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Tez mam 600l z 15m belka i kupiłem go w tym roku 2008 . Uwazam ze jest to dobra alternatywa dla tzw 'tańszych' opryskiwaczy Nie wiem jednak jak sie bedzie sprawował ale mam nadzieje ze dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Juz moge cos powiedziec na temat tych opryskiwaczy poniewaz zaczelismy pryskac na zboza i na warzywa wiec po podchaczeniu do ciagnika nalaniu wody i uruchomieniu co 2 dysza nie działała okazało sie ze nakładli tawotu w te potrojne dysze i były troche tawotem zapchane :/ po wyczyszczeniu głowek wszystko działa jak powinno . Mam nadzieje ze nie bedzie juz wiecej takich niemiłych niespodzianek B) na dzien dzisiajeszy juz troche opryskał i jest dobrze nie ma co narzekac bo to w koncu nie krukowiak :) Ogolnie polecam bo cena kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Panowie powiedzcie mi za ile kupiliście te opryskiwacze 600 l 15 m bo też za takim czymś sie rozglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

ja tez mam JARMET'a 400l ,12m. i wczoraj p[odczas pryskania, jak wyłączałem ty wyrwało mi filtr ssawny( obok klawiszy). Co mogłem zrobic nie tak? Teraz musze to wymienic bo gwint się zepsuł przy tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0
Panowie powiedzcie mi za ile kupiliście te opryskiwacze 600 l 15 m bo też za takim czymś sie rozglądam.

W granicy 5500 zł z potrojnymi dyszami moze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edas999    0
Panowie powiedzcie mi za ile kupiliście te opryskiwacze 600 l 15 m bo też za takim czymś sie rozglądam.

 

 

zdecydowanie nie polecam

widziałem w życiu kilkaset jarmetów i kazdy jeden to porażka

farba z ramy zacznie odchodzić po upływie 6 miesięcy

zbiornik nie daj Boże czymś stuknąć bo pęknie

 

dołóż chłopak troche siana i weż coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejko    1
mam jar-meta 600l 15m belka z 2006 roku i lakier jak na razie trzyma się bardzo dobrze, żadnych odprysków. zastrzeżenia co do niego to to, że podczas agregatowania z ciągnikiem jest mało miejsca i stabilizacja belki, która nie działa tak jak należy. oprócz tego manometr pokazuje znacznie zaniżone ciśnienie, przy czym sam zegar jest ok. może ktoś z was wie w czym tkwi przyczyna?????

ogólnie jestem zadowolony

 

Należy wymienić bądz sprawdzic jak ułożone są takie 4 sprężynki, doskonale widac je po odkręceniu bocznych części obudowy z jednej i drugiej strony, przynajmiej w mojej pompie P-100 tak było, swoim pracuje od 2004 roku bez zarzutów C-360 3p i 600 l 15 m belka jak dla mnie narazie ten zestaw wystarcza Jar-met to dość dobry sprzęt za niewielkie pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez krystianoo12
      Witam 
      Posiadam opryskiwacz pilmet europa 4020
      problem polega na tym ,że na sterowniku "UNIA" od jakiegoś czasu nie wyświetla się ciśnienie ,pokazuje tylko prędkość 
      Problem z czujnikiem ?  czy można jakoś ustawić po przez kombinacje przycisków? z góry dzięki za pomoc 

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj