Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly1

jakie są najlepsze ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maly1    0

chce się dowiedzieć od Szanownych Kolegów jakie są najlepsze ziemniaki na bardzo bardzo wczesny zbiór w dużej mierze chodzi o jak najwyższy plon handlowy. Ponieważ dowiedziałem się od znajomego o odmianie ziemniaka Magda podobno jest to odmiana bardzo wczesna polecana po folie i czeska wiecie coś więcej pomóżcie i jakie macie lepsze odmiany Pozdro :(

:)

Zetor1992    0

Ja jak kolega wyżej polecam denara sadze go już z trzy lata i jestem z niego bardzo zadowolony jest to odmiana bardzo wczesna z odmian średniowczesnych polecam tajfuna u mnie w tym roku zaplonował najlepiej i jest to ziemniak który charakteryzuje się bardzo ładnym wyglądem co zachęca handlarzy do jego kupna

Wiadomość z agroFakt.pl

maly1    0

Zetor1992 a mam pytanie po ilu dniach od posadzenia zbieracie odmianę Denara osobiście mam tą odmianę i również jestem zadowolony ale interesuje mnie ziemniak, który uzyskuje plon handlowy jak najszybciej chodzi o ziemniaka pod folię (włókninę)napisałem o odmianie Magda ponieważ znajomy polecał, a może ktoś z was ją sadził pozdrawiam :lol: :) :)

maly1    0

a jaki plon miałeś i kiedy kopałeś, chodzi mi o ziemniaka o bardzo wczesnego tzn szybki zbiór po 60 dniach do 75 dni a tajfun chyba później osiąga plon handlowy a słyszałeś o odmianie Magda kolego ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować