Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

Gość   
Gość

skąd kupujecie folie ? Zamówiłem z mleczarni ale za Agrosil 500 cena 279 zł brutto drogo trochę ale sklep z którego brałem upadł w pizdu . Co o niej myślicie ? Za silotite  w transborze  cena 275 brutto 

Gość   
Gość

Agrosil też brałem z mleczarni jak jeszcze w bele robiłem tylko szeroką, ale nie była droga. Teraz jak będę coś kupować to raczej na big-agro.pl

Gość   
Gość

ja krece wszystko w tym roku agriflexem 500, po 250 u mnie do dostania jest.

Azor07    777
Napisano (edytowany)

big-agro.pl  ja też tu zamawiałem przesyłkę miałem gratis przy większym zamówieniu , a folie dopiero testuję różne firmy . 750mm 338-339zł

Edytowano przez Azor07
  • Thanks 1

Rolnik7343    5860

tylko żeby mieć folie gratis wysyłkę to musisz za kilka tyś zamówić ...

a tak to kasują 17,50zł za przesyłkę za każdą rolke

Azor07    777

Masz rację ,ale siatkę ,folię można się z kimś zgadać do spółki . Choć u mnie z tym zgadaniem to ciężko 🙁

Rolnik7343    5860

u mnie też nie ma sie z kim zgadać bo najczęściej kupują w okolicznych sklepach

• Like 1

Mircia26    12

Witam!

Chcę się Was zapytać o folię z klejem i barierą UV. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji (oprócz jednej) po której stronie folii jest klej a po której bariera. Jak i również po której stronie mają się one znajdować na beli?? Ktoś pisał, że klej jest po zewnętrznej stronie roli?!

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Mirka

Sokol2    144

na moje to klej jest od środka a bariera zzewnatrz zresztą inaczej nie idzie założyć na owijarke

• Like 1

Mircia26    12

Z tego o widzę na filmach z YT to można ją założyć na dwa sposoby. I wtedy jest różnica czy klej będzie od środka na bali czy na zewnątrz.

mariusspw    11

silobale polecam jeszcze żadna bela sie nie zepsuła. a na bele daje wewnętrzna stronę folii

Dragan    0

Co do folii korzystałem do tej pory z Agro Stars ale otrzymałem od znajomego hurtownika próbkę folii AGROWRAP. Kleistość jakiej jeszcze nie widziałem i wydaje się solidna. Zobaczymy jakie będą efekty. Ktoś jeszcze jej używał ?

20190910_103455.jpg

Dragan    0

Hej, nie chcę spamować ale szczerze polecam wam tą folię agrowrap. Jestem po owijaniu lucerny i trawy. Pierwszy raz na czas owinięcia nie musiałem schodzić z ciągnika. Dowiedziałem się też że wychodzi bardzo tanio.  Jak by co mogę dać namiar na dystrybutora.

Owijanie sianokiszonke.jpg

owijarka do sianokiszonki.jpg

Strazak112    0

Witam.

Dotychczas owijałem bele Folia Ensibal 750. Na rolce plastikowej jak i papierowej. Jest godna polecenia choć ostatnio folia szybko pęka przepuszcza powietrze po czym są plamki. 

Za rolke 750cm płaciłem w tamtym roku 328zl

Może macie swoje typy. Coś możecie polecić?

Gość   
Gość

Ja osobiście najmuję owijarke, ale od paru lat gość który mi owija używa folii "Twister" Jeszcze ani jedna belka mi sie nie zepsuła ani folia nie pękła podczas układania belki itp

semos    85

A ja polecam folię EPICROP miałem w tamtym roku kilka rolek na próbę i powiem wam że jest najlepsza, zero psucia się bel, pęknięć podczas owijania i pod względem wydajności też. w tym roku idzie tylko ta

Dragan    0

Sprawdź folię AgroWrap - polski producent oraz super cena. W tamtym roku lucernę owijałem i efekt super - cena dużo niższa nisz tą co przedstawiłeś. Jak coś to tutaj daje namiar skąd ja brałem 17 740 98 66 - Pani Kinga.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cristal
      Witam użytkował ktoś to prase    jak sie nadaje w sianokiszonce  słomie 
    • Przez cristal
      Witam posiada ktoś czy wie gdzie nabyć złącze do tłoka w którym nabija się ciśnienie jeśli jest pusty może byś przyczyna ściągania pasów 
    • Przez mateo30
      Cześć mam okazję kupić prasę Krone KR 160 mini stop malowanie czerwone , 3 przewody hydrauliki , na siatkę,  od pierwszego właściciela bezpośrednio z  Niemiec za 12 tys zł , zbierana będzie głównie słoma około 12 ha, chciałbym się dowiedzieć wasze opinie o prasie czy warto ją kupić? 

• Przez Deutz537
      Witam
      Co może być przyczyną takiego dziwnego wiązania w sipmie z224/1 ?

• Przez MałaMi90
      Witam. Mam prasę łańcuchowo walcowa Krone 1250. Na sterowniku wyświetla mi się coś takiego : knives disengaged. O co w tym chodzi? Pojawia się tylko gdy rotor jest włączony. Jak się tego pozbyć? Szukać przyczyny w ciągniku? Czy prasie?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj