Skocz do zawartości
Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak wybrać folię do sianokiszonki?

galeria
Folie
Farmexpert    52

Foliami handlowaliśmy od dawna i zdecydowanie największa ilość klientów chwaliła sobie folię marki ensibal. I tą firmę polecam :)

http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

fordtw15    0

witam wszystkich

stosowałem już kilka foli przez parę lat, na samym początku kupiłem ensibala- folia bardzo dobra, później szukałem coś tańszego i tak po kilku tańszych firmach w tamtym roku wróciłem do tej foli. Uważam że na tym się nie zaoszczędzi, jedne tańsze firmy były mało wytrzymałe i folie się po prostu rwały. Miałem też taką która miała bardzo mało kleju i nie chciała się kleić a na owijarce w ogóle nie było tego klasycznego trzeszczenia foli. Także z czystym sumieniem folie ensibal mogę polecić.

Teraz w styczniu przymierzam się do kupna całej palety foli 500 może ktoś ma namiary na atrakcyjne ceny?

A kolego Farmexpert jaką macie teraz cenę?

Wiadomość z agroFakt.pl

Rider    0

Stosował ktoś z was folię Aero Wrap, cena około 245 brutto za 500mm? Balensil 270 brutto.

taszarek    0

Terminator z tego co wiem to jest folia bezklejowa,ale podobno jest bardzo dobra,ja polecam folie silotite,agriflex,raniwrap albo agrostretch firmy Vipak,te folie są dość dobre i nie zrywają się na owijarce

odradzam silo zet czy jakos tak bo ta folia raz się rozwija jak szalona a po chwili klej ją tak mocno trzyma że się rwie i co chwila trzeba zmieniać ustawienie sprężyny,i mało bel z niej wychodzi,to jakaś imitacja folii jest.

fordtw15    0

folie Bal-ensil stosowałem i jest bardzo zbliżona do ensibala, ja przynajmniej nie narzekałem i w tym roku też ją zamówię cena na teraz to 280 zł z transportem i termin płatności. Po tyle samo mam ensibala w innej firmie tylko problem z transportem u nich i gotówka

Kolego "ejczbio" 260 brutto za ensibala to bardzo dobra cena, sam bym wziął gdybym wiedział skąd:)

Edytowano przez fordtw15

ejczbio    24

Wezmę paletę tej Ensibalki bo dopłacać 30zł do Unterlanda chyba nie ma sensu. Taka cena bo trochę po znajomości...

kobra89    66

Ja tylko JD owijam od 2 lat innej foli nie widze a przeszło firm od groma, jedyna folia która sie nie rwie zrzucajac z owiajrki;)

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

jaro1916    1

jeżeli ktoś ma jakieś namiary na kogoś dobrymi cenami foli typu ensibal, triowrap underland to niech się podzieli,

mam namiary na folie ze srednich półek w niskich cenach wiec w zamian mogę podac

pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to ch**

MF 390, ursus c-355:)

jeżeli ktoś ma jakieś namiary na kogoś dobrymi cenami foli typu ensibal, triowrap underland to niech się podzieli,

mam namiary na folie ze srednich półek w niskich cenach wiec w zamian mogę podac

firma gorniak na slasku jest dilerem folii ensibal.ploecam

damianzetor9540    1289
Napisano (edytowany)

Ja takiej przezroczystej nigdy nie próbowałem ;) używam tylko specjalnej do sianokiszonek SILOTITE koszt ok.270 zł i starcza na 24 bele ;)

pozdro

Edytowano przez krzysiek16m

therider    6

t

A co sądzicie o folii Manuli bo mam okazje kupić 750 za294złbrutto

ja dziś troszkę podzwoniłem i udało mi sie odnaleść Silozet (cały tamten sezon używałem i jestem zadowolony) 750 za 295 brutto i 750mm Agropack za 250 zł brutto, nie wiem co to jest ten Agropack (koleś mówił, że nazistowski wyróB) spotkał się ktoś kiedyś z tym?

i ogólnie co kupujecie i w jakich pieniądzach...

filip1    0

A macie doświadczenia z agrostarem, od 2 lat co jakiś czas to kupuję i muszę przyznać że jest porównywalna z underlandem i silotite, tylko w zielonych opakowaniach nie żółtych, żółta zachowuje się jak agriflexy które dawniej kupowałem.

janek82    3

ja stosowalem ensibala i balensil to chyba to samo jedna jest zielona a druga niebieska i kosztowala 275 za 50mm w zeszlym roku i bylem zadowolony a stosowal ktos folie agrokomplex ???

argoz    0

Mam takie nietypowe pytanie, jak się ustawia folię żeby dało się owinąc 25 bel, bo mi rolka nie starczyła nawet na 19 bel, a u kolegi się tak rozciągała że 35 bel owinął. Jestem niezorientowany w tym temacie bo to dopiero moja pierwsza sianokiszonka.

Rendas    11

Nie polecam foli do palet do owijania na sianokiszonkę . Ogromny minus jest tak że jest słaba i pęka od słońca , ewentualnie można jej użyć do owinięcia suchego siana lub słomy .

janek82    3

Mam takie nietypowe pytanie, jak się ustawia folię żeby dało się owinąc 25 bel, bo mi rolka nie starczyła nawet na 19 bel, a u kolegi się tak rozciągała że 35 bel owinął. Jestem niezorientowany w tym temacie bo to dopiero moja pierwsza sianokiszonka.

zalezy jak naciagniesz folie na owijarce i jakiej folii uzywasz 75 czy 50 mm ijakie sa baloty 120x120 czy wieksze i ile razy owijasz mi starcza na 24-26 balotow

pawel4441    0

Witam, polecam firmę z folią Agro - www.folpol.pl, posiadają folię najnowszej technologi. 12 miesięczny UV gwarantowany, (w testach wytrzymał 28 miesięcy).

Nazwa foli ta sama ale folia w środku jest najnowszej generacji.

Przy zakupie proszę poinformować, że info z forum.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gregor6
      Jeśli ktoś jest zainteresowany katalogiem to niech kliknie na link poniżej jest to firmowa strona John deere z katalogiem .
      Po otwarciu się strony w ( Model ) wpisujemy numer naszej prasy i klikamy na Find.
      po znalezieniu naszej prasy wyświetli się alfabet i szukamy to co nas interesuje klikając prawym przyciskiem myszy wybieramy pokaż obrazek jest w tedy wygodniej jest na całym ekranie i można powiększyć a tak że poniżej są numery i opis ja jak czegoś nie wiem a właściwie to wszystkiego to kopiuje nazwę jakiegoś elementu i tłumaczę, otwieram osobne okno Firefoksa i klikam na tłumacza i wklejam żeby przetłumaczył na polski jeśli czegoś szukamy a nie wiemy jak się nazywa najlepiej otworzyć dwa okna firefoxa (chyba że ktoś używa innej przeglądarki ) i wpisuje nazwę np:pas (belts) jak przetłumaczy to szukam w tym alfabecie. nieraz może przetłumaczyć kilka wyrazów wtedy trzeba się domyślić jeśli ktoś zna angielski to niema żadnych problemów a tak trzeba trochę posiedzieć żeby coś znaleźć ale myślę że tak też można znaleźć to co się chce ja znajduje i katalogu kupować nie muszę bo katalog i tak nie jest tłumaczony.ktoś jak nie wie jak szukać to niech kombinuje i tłumaczy za pomocą słownika czy za pomocą tłumacza .Jeśli to pomogło komuś to niech napisze czy wam ten katalog pomaga np:w składaniu części .Pewnie nie którzy zrezygnują z poszukiwaniu czego kolwiek bo nie będą wstanie czegoś znaleźć ja kiedyś zrezygnowałem ale teraz daje rade obrazek jest numerowany można go powiększyć wydrukować i iść z nim do warsztatu i składać lub zamówić .

http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt
    • Przez sebastiankula120
      Witam, jaką nową prasę rolującą polecacie do 120 tys? Rocznie robię około tysiąca bez plus usługi. 
    • Przez Elvis1090
      Witam, planuje kupić nową sipme Ps 1223 faster. Ma ktoś z was taka prasę jakie są wasze opinie na jej temat czy faktycznie zwija 45 bel na godzinę? Jak wygląda zbicie bel i awaryjnosc prasy? A może poleci ktoś inną pracę zamiast sipmy w porownywalnej cenie, dodam tylko że musi to być nowa prasa. Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam.
    • Przez Rrolnik
      Sprzedam prasę    Z-224/1
      Prasa nie malowana oryginalna farba pierwszy właściciel garażowana mało co pracował od rolnika cena 10tys negocjanci 
      zachodniopomorskie  Darłowo
      661 474 154
      lub 665 813 240

• Przez przemek0221
      koledzy mam pytanie co sądzicie o prasach fenda?
      jak u nich z awaryjnością
      kto to tak naprawde produkuje na czyjej licencji