Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

srubaxxl    0

215-220 to w tym roku bedzie normalna cena bpo euro poleciało w dół. Za taka kwote u mnie bedziem ozna kupic unterlanada duoplasta itd.

 

Tu się kolego mylisz bo majowe dostawy będą już droższe o około 10% ze względu na rosnącą cenę ropy, co za tym idzie rośnie cena granulatu do produkcji folii.

Duoplast jest to polski bubel 3 warstwowy z wylewu. Kto używał ten wie ze folia się rwie i ciężko jest w niej cokolwiek zakisić :lol: za to tania

Unterlanad austriacka folia dobra ale za jakość się płaci ciężko będzie znaleźć ją u końcowego dostawcy poniżej 240 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie wiem skad te info ale u mnie unterlanad po 220 mam bez problemu a co do duoplasta nie wiem dlaczego masz taka zła opinie bo robie nia kilka lat i nigdy nie było z nia problemów. Wyobraz sobie ze JD sprzedwał duoplasta tylko w swoich opakowaniach :lol:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja zaopatrzyłem już i nawet sąsiadów :lol:

 

tą folię ensibal utargowałem na 235 zł przy całej palecie i dodatkowo wysyłka gratis ;[

 

http://farmexpert.pl/ProductDetails.aspx?ProductID=4521

 

Kolego pytałeś o 750

 

to oni też posiadają

 

http://farmexpert.pl/ProductDetails.aspx?ProductID=7649

 

tylko pamiętaj, żeby potargować :( da się :)

 

co do samego ensibala to już pisałem, że naprawdę folia super jakości i śmiało mogę ją polecić, u nas używamy jej od dawna


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srubaxxl    0

Nie wiem skad te info ale u mnie unterlanad po 220 mam bez problemu a co do duoplasta nie wiem dlaczego masz taka zła opinie bo robie nia kilka lat i nigdy nie było z nia problemów. Wyobraz sobie ze JD sprzedwał duoplasta tylko w swoich opakowaniach :lol:

 

Masz taką cenę jeszcze ze starych zapasów wszystko co jest produkowane od lutego br. ma już nowe ceny uwzględniające podwyżkę. Co do duoplasta jest to nie tylko moja opinia i wielu innych osób, nawet w agromie zrezygnowali z niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Co ty kolego gadasz? Wiele foli już używałem i właśnie duoplast przypadł mi najlepiej do gustu. A czy tania- tylko 10 zł różnicy w porównaniu do tych co wcześniej używałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srubaxxl    0

Co ty kolego gadasz? Wiele foli już używałem i właśnie duoplast przypadł mi najlepiej do gustu. A czy tania- tylko 10 zł różnicy w porównaniu do tych co wcześniej używałem

 

Wiem bo mam zaprzyjaźnionego dystrybutora, który wcześniej ją sprzedawał dość długo i zrezygnował z powodu jak powyżej pisałem. Sprzedaż jego była dość duża bo liczona w trakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszczak    0

Wiem bo mam zaprzyjaźnionego dystrybutora, który wcześniej ją sprzedawał dość długo i zrezygnował z powodu jak powyżej pisałem. Sprzedaż jego była dość duża bo liczona w trakach.

 

Nie widzicie że gościu spamuje jak kilku innych w tym temacie czyli srubaxxl, oraz pooch sami sprzedają tą folię i próbują coś ugrać na tym forum. Sprzeda ci taki parę złotych taki a jak coś się dzieję z kiszonką lub baloty się uszkadzają to powie żeby spie.... no bo przecież sprzedał bez fv ja od kiedy przeszedłem na Vat kupuje z fakturą i w pewnych firmach mam przynajmniej pewność że będę miał do kogo iść z pretensjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

nie handluje żadnymi foliami ani niczym innym :) gwarantuje Ci to :)

 

ja polecałem jedynie folie której używamy od długiego czasu do czego mam całkowite prawo, a ze odkryłem miejscówke gdzie można zakupic taniej niz w innym sklepie to polecam ... ponadto polecam sprawdzone miejsce, gdzie nikt nie potraktuje klienta "po twojemu"

 

proste


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

jak nie dasz rady za tyle kupić to dam ci namiar na enibal za 228 :D


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

przyjedz do łukowa i po 212 masz unterlanada 500 extra :rolleyes: ja po tyle kupiłem niedawno


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

unterland 50 212zł 75 268 zł aktualne ceny u żródła :rolleyes:

Netto?

Napisz @bialy2005 u kogo w Łukowie,daleko nie mam.Kupilem pare silolitte(czy jakoś tak)75cm po 280 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ogrodnicza na wylocie z łukowa na radzyn. DAKOL. zasmuce sie bo mleczarnia radzyn podlaski ( spomlek silottete sprzedaje po 212-215 :rolleyes:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Koles ze sklepu techmlek z lubartowa mi powiedział. Ze tak im rynek tu w okolicy spomlek popsół :rolleyes: brałem od nich siatke ostatnio i tak mi powiedział ze dobrze kupiłęm unterlanda. A silotete maja po 220 bodajrze. Ceny brutto oczywiscie za 500.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Powoli ,kupuje się cokolwiek od nich ,rozmawiałem z nim,ale piszesz ceny netto i jak kupisz, to będziesz pewien.A silo- cośtam narazie nie mają, nawet utherlanda-dopiero w tym tygodniu mają mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

od kogo kupujesz bo nie wiem o co ci chodzi ??? Nie mów mi po ile kupuje bo wiem ze kupuje brutto :rolleyes: A o tym spomleku to powiedził mi tyle sprzedawca z techmleku i to powtarzam. Silotete oferował mi po 220 ale juz kupiłęm unterlanda i dla mnie jest lepszy. Siatke z defalin maja po 320 a jute extra po 340.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Dziwne,że ze Spomleku nie dali oferty,albo to tylko popelina.Dzwonilem do nich (Lubartów) , potem byl sprzedawca tym obwożnym, nie mieli uth. ani silo.Pytałem o ceny 750.A co do siatek to chyba jak im się powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ja jestem stały klient moze inaczej gada :rolleyes: albo zaleznie od rejonu maja inne ceny :) U mnie tez tym obwoznym przyjedza bo mam od nich dojrke i siewnik i przywozi płyni i takie tam pierdoły. Ogólnie wspólpraca z ta firma bardzo mi sie podoba w porównaniu z innymi :) unterlandem nie handluja maja zazwyczaj silotete i mi ja ostystnio przedwczoraj oferował mam do niego tel i jak mi cos trzeba to dzwonie i moze przywiesc w kazdej chwili :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Jest jakiś skelp internetowy, który ma w swojej ofercie folię unterland z możliwością wysyłki ???

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj