Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
greg1985    496

Też kupiłem 10 rolek tej pierwszej i sam się zastanawiam co to za wynalazek oby nie było że się rwie. Ale cóż cena wzięła górę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek323    4

Eco agro żółta trochę słaby klej miała w tamtym sezonie fargros (lepiej się kleji ) tasama pułka jakości podatne na zerwania w stacionarnej pójdzie a w samozaładowcze może być  problem przy starcie z zrywaniem.

Edytowano przez Maniek323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikusss    199

Zamówiłem początek grudnia folię master wrap 500 po 200zl brutto oczywiście towar nie dotarł gość nie odbiera telefonów i teraz zamówiłem po 230 ale od razu wysyłka nadana ogólnie  najtańsza dostępna folia z gwarancja 12 miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

A co sądzicie o tej ecoagri żółtej z Bierunia warta coś ona,stosował ja ktoś może,w internecie jeszcze ją kupi za 360-380 ? Reszta poszybowała tak że masakra endibal 550 na OLX chorror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499
Daro20 napisał:

Kupujecie już folie na nowy sezon. Trochę zrobiłem rozeznanie i ceny zaczynają robić się chore 450-500 za rolkę 750. Są też tańsze ale nie wiadomo jak z jakością.

Zastanawiam się nad master wrap 750.

Ktoś więcej owijał tą folią bo na razie mamy jednego kolegę zadowolonego z tej foli?

Ja od kilku lat tylko master wrap odpadów nie ma i super folia polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

W lokalnym sklepie znalazłem plastimę w dobrej cenie i zrobiłem zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

380zł za 750 biała

Edytowano przez Daro20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Mam pytanie odnośnie folii Agrosil ERG Bieruń. Producent podaje trwałość 1 rok od owinięcia ale chyba 18msc od daty produkcji. Ta folia którą kupiłem i mogę jeszcze kupić jest ze stycznia 2021, pewnie też trochę mrozu zobaczyła - jak myślicie można zaryzykować całość na pierwszy pokos czy lepiej wziąć resztę świeżej?

  • Thanks 1

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    906

Michał po ile ta folia? 

Mi rok temu została rolka i leżała całą zimę w pomieszczeniu że temperatura na dworze była tylko trochę mniejsza i nic się nie stało, niczym nie odbiegała od nowej 

Zresztą w tych magazynach co oni trzymają to aby latem trochę chłodniej jest jak na dworze, a zimą jeden chu**, jak dobra cena to bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja płaciłem w tamtym roku 400zl brutto za 750, w tym roku 420zl


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

z mrozem to chodzi żę możę klej być słabszy , ale jak się owija odpowiednią ilość razy to powinno byc ok .  miałem folie 2 letnie i z sianokiszonką nic się nie dział jak stały kolejny sezon , z tym że do były folie renomowanych firm jak pamietam  silotite 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55
Dnia 6.01.2022 o 21:51, mareknh napisał:

Pewnie przed sylwestrem, bo w poniedzialek kilka sztuk juz tylko stalo. Agriflex Evo ktos ostatnio kupowal? Na wiosne po 360 za 750 bylo, ciekawe jak teraz

dziś zamówiłem w Agroloku 444 brutto przy 12 rolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213

@Bercik92 u mnie w okolicznym sklepie 400 a 7500 500zł za białą. Ja w piątek kupiłem 4 ostatnie rolki ekoagri po 310.

Zamówiłem masterwrapa na olx, koleś wysłał jakąś zieloną Blue Power folia mocna i wydawała się ok, ale zero kleju i odesłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

ja kupiłem 10 rolek silotite w pazdzierniku po 320brutto i wystarczy na ten rok .reszta pójdzie w pryzme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Silotite 500 jest jeszcze po 365zl brutto. Nowe dostawy +30zl/wałek.  750 jest po 490zl brutto. Ceny od stałego dostawcy towaru. 

  • Like 1

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neoslash    2

Witam, ja mam dostęp do agrosila 750 w cenie 480zl, wszystko zmierza do 500zl (niestety chyba kwestia czasu).warto nadmienić że marki zachodnie premium porównywalne do agrosila już oscylują w okolicach 500-520. Odpowiednio za 500 obecnie place 390, gdzie odpowiedniki zachodnich marek, to 420-450

Niestety kolejny rok z dużymi podwyżkami... Jeśli ktoś szuka rady, to gwarantuje Państwu, że folie należy kupić możliwie jak najszybciej, w najgorszym wypadku ceny staną w miejscu.

Jeśli ktoś z was ceni sobie bezproblemowe owijanie, polecam serdecznie agrosila.

Generalnie bardzo chętnie podpowiem, odpowiem na pytania, pomogę w doborze folii, czy zrecenzuje folie, którą państwo macie na celowniku, pomogę w uzyskaniu korzystnej ceny (foliami do sianokiszonk zajmuje się już 9 lat, przez 8 miesięcy w roku zajmuje się tylko tym, dzięki czemu mam kontakty z większością dystrybutorów i producentow)

Bardzo serdecznie zapraszam na priv, to nic nie kosztuje, a może akurat uda mi się pomóc właśnie Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neoslash    2
18 godzin temu, Azor07 napisał:

@Neoslash A co możesz powiedzieć o tej ?

IMG_20220126_100337.jpg

To chyba jakaś nowość. Nie spotkałem się z tą folia w swoim regionie. Na e będę Panu opowiadać bajek 😛

Ale warto próbować, bo ceny coraz bardziej się rozjeżdżają. Na 5 lub 10 rolek, warto mieć jedną jako nowość na testowanie. Warto oznaczać bale, aby na kolejny sezon nie zostawać z tyłu i szukać folii, które mają najlepszy stosunek jakości do ceny

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj