Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

pawelus    4

Używał ktoś foli POLYBALE  GREEN 1650 m 22qm ? dobrze się owija ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Chyba nikt z kolegów nie używał. Kupowałeś ja?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja uzywam unterlanda od dobrych 4-8 lat  dobra wydajna folia. Jakosc porównywalna z silotite ale wydajniejsza przynajmniej u mnie.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coex    1

My lecimy teraz na folii marki Agrostar.

Na sprzedanych ponad 10 000 rolek ani jednej reklamacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1979    1

Ja z kolegą już drugi rok bierzemy folie https://www.olx.pl/oferta/triowrap-folia-do-sianokiszonek-bel-balotow-folie-do-kiszonek-CID757-ID9TRDl.html#e3499b1ec9

Cena może nie jest najniższa ale to najlepsza folia jaką mieliśmy. Tydzień temu przyszła paleta 24 sztuk po 345zł. Na naszej była data produkcji 14.03.2017. Ja już zrobiłem kiszonkę a kolega a trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekr6    28

Koledzy mam oferte na folie sensibale za 235 zł (500) przy 10 rolkach, czy ktoś z Was używał tej folii i czy jest dobra? Do tej pory używałem zazwyczaj silozet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelus    4

Kupiłem właśnie 3 sztuki na spróbowanie bo w sklepie nie mieli unterlanta . wydaje sie być mocna bo trudno palcem zrobić dziurę. zobaczymy jak się klei .

 

 

cena 315 zł brutto zarozmiar  750 

Chyba nikt z kolegów nie używał. Kupowałeś ja?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ja kupiłem właśnie balensil bo miałem agriflex nowy ten zielony i oddałem bo brak kleju było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

No to lipa jak tak się stało, ale też miałem problem z tą folia jak jej używałem.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Zadzwoniłem do gościa i powiedziałem ze ma ja zabrać w ciagu godziny. I zabrał. Na niach przyjedzie tamta mam nadzieje ze będę zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Daj znać jak z ta folią.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Balensil dzisiaj robiłem 80 sztuk powiem tak. Folia super. 264 zł i wychodzi z rolki 26-27 bali także super. Folia miękka nie zrywa sie klej ma bardzo mocny. Jeszcze nigdy nie robiłem taka folią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Wiesz może po ile 750mm? Bo rozumiem że ta cena to za 500mm?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Za 500 nie wiem ile 750 bo mnie nie interesowała. Zadzwoń i się dowiesz. Lepiej dopłacić niż tańszym badziewiem owijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Właśnie mi się kończy folia więc chyba dryndnę jak będzie dobra cena to spróbuje zamówić. U nie rwanie się itp nie wchodzi w grę na prasoowijarce. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

U mnie sie nie zerwala ani razu a naciag byl prawie maksymalny. Wcześniej miałem agriflex to oddałem bo co trochę soe rwala przy starcie a jak popuscielem to znowu 23 bale wychodziło... tzn jak na prasoowojarke? Myślę że świetnie zda egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja jak przez ostatnie lata znow mialem Silotite i jak zwykle byla naprawde super, naciąg na maksa, kleiła sie bardzo mocno. Cena 270 zł brutto na 500 u lokalnego sprzedawcy. Co do wydajności to u każdego bedzie inna, ja robie baloty ok 130-135 cm i z jednej rolki wychodziły 23-24 baloty. Owininięte w sumie u mnie i u brata 200 sztuk. Jezeli cena sie nie pogorszy to zmiany foli nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie sie nie zerwala ani razu a naciag byl prawie maksymalny. Wcześniej miałem agriflex to oddałem bo co trochę soe rwala przy starcie a jak popuscielem to znowu 23 bale wychodziło... tzn jak na prasoowojarke? Myślę że świetnie zda egzamin

 

Wróciłem właśnie z drobnych zakupów i udało mi się ją dostać u jednego z lokalnych  sprzedawców, cena 335zł.  Kupiłem dwie rolki zobaczymy jak będzie szło jak bez problemów to zamawiam paletę. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

To napisz jakie u Ciebie efekty. Ile robisz rocznie? Pytanie czy ten twój lokalny sprzedawca ma "świeża folie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Często u niego kupuję, można powiedzieć że stały ze mnie klient. Rocznie moje + usługi około  10tys. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Lo panie to ty targasz kupę. Myślę że będziesz zadowolony z niej. Robisz prasoowijarka czy owijarka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dwie prasoowijarki Claas-a, Rollant 250RC i 255RC. Dlatego nie lubię jak coś dzieje się z folią, bo cała robota staje.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj