Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

to zadzwoń  601 475 389 i zapytaj o ensibala  firma  majmex jak dobrze kojarzę to mi mówili 270 ale przy 20 może coś spuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Wezmę z każdej firmy pod warunkiem że będzie data produkcji na każdej pakowane foli. Bo różne cus u nas były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest dość duża firma większość to hurt prowadzą byłem tam miesiąc temu po siatkę to magazyny mają załadowane pełnymi paletami foli a na placu pełno siatki. ja byłem sam przy okazji  ale dostarczają też sami i przynajmniej jak do mnie 80km od częstochowy tylko ze w przeciwnym kierunku niż do Ciebie  grais chcieli przywiesc. 

ja używam ich siatki bo ładnie mi idzie w prasie i nie pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ja ba końcu sezonu kręcił juta za 320 zł ekstra szła. Boki miała pomarańczowo zielone gruba siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta co ja używam to majmex tak samo nazywa sie jak firma  bo to ich siatka ale produkowana w niemczech. mają chyba dwie grubości ja biorę tą grubszą jutą robiłem kilka lat temu jeszcze na sipmie i byłem mniej  zadowolony niż z tej. może teraz inna jakość nie wiem bo dawno to było.  teraz za tą majmex płaciłem 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    256

Nie mam najlepszej opinii o tej siatce juta co nie znaczy że jest zła, ostatnio używałem siatkę oryginalną case ale też zbytnio mi się nie widzi. Najlepsza dotychczas jak dla mnie to winner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszzzz    4

juta to slaba siatka tzn chodzi mi o przyleganie do materialu nie ma jej nawet co porownywac do tamy marathon, tylko ta cena tamy pozostawia duzo do zyczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Każdy ma swoje zdanie i w każdej prasie siatka różnie idzie. Co do foli to trzeba dobrze wybrać żeby nie wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Papierowa na końcu owijania rozrywa i nie jest dobrze nściągnięta. Tak miałem w tamtym roku ale to może wina taniej foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj