Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

tomekciemny    0

Witam , 

Ja ostatnio zamówiłem folię aero wrap ultra , dam znać jaka jest. Ceny w miarę konkurencyjne zobaczymy jaka jakość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22
Napisano (edytowany)

My kilka lat kupujemy Folię SILOERG cena waha się od 280 do 350 zł w zależności od miejsca i ilości :)

 

PARAMETRY TECHNICZNE:
- biała lub zielona barwa folii
- szerokość folii 500 mm
- nawinięcie 1800 mb
- długość rolki 0,5 m.

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Długość  rolki?? co  to  jest? 

Ja  kupiłem kilka  sztuk  UNTERLAND  500mm po  258  zł  brutto,  cena  myślę że  dobra  ,  folia  sprawdzona  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170
Napisano (edytowany)

Szerokość foli jest jeszcze lepsza :D, mam nadzieje że się nie narażę ale chyba przedmioty ścisłe nie są  najmocniejszą stroną @Kasi22

Edytowano przez ptaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

stosowal ktos folie silagro..? jakie ma opinie..cene ma przystepna a folie drozeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Już się Panowie dowartościowali ? Hahaha pośmialiśmy się  :P  No cóż ktoś jak się *** urodził z pewnością kanarkiem nie zdechnie  ;)

Pomylić się nie mogłam ?  :blink:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Długość jak długość pomylić się każdy może i większe głupoty widziałem na tym forum. Co macie do szerokości 500 mm. Tak podaje się wymiary 500 mm i 750 mm a nie jak ktoś myśli w cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroslaw0770    264

Ja używam silotite i teraz jestem zadowolony. 500 280 zl a 750 chyba 370 zl brutto.

 

370??? :blink:  U mnie 326 zł za 750mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Już się Panowie dowartościowali ? Hahaha pośmialiśmy się  :P  No cóż ktoś jak się *** urodził z pewnością kanarkiem nie zdechnie  ;)

Pomylić się nie mogłam ?  :blink:

Pewnie ,pewnie, pomylić się można ale co mają do tego wycieczki o zdychających kanarkach to nie wiem? może dlatego ze nie jestem zbyt dobrym humanistą, ale jak ktoś miał kontakt z podstawami technicznymi to wie ze wymiary jednej rzeczy podaje się jednej skali czyli albo w  mm, lub cm, czy m tak dla zwykłej przejrzystości. Tak że jak poprawiasz to już do końca, nie wspomnę że szerokość folii i długość rolki to w Twoim wydaniu  to samo, czyli dublujące się wymiary, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Po to żebyś Ty się tak głupio pytał :)

Jak Ty wiesz lepiej to nie czytaj moich głupot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drajwero    1
Napisano (edytowany)

U mnie promocja na folię kverneland 750 za rolkę 320zł brutto przy tym że trzeba całą paletę brać.

Kupiłem całą paletę, podobno gdy przyjdzie nowa partia cena już będzie dużo wyższa.

Edytowano przez drajwero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekciemny    0

Ultra Wrapa kupilem od  aeroab, ceny mają w miarę , dałem za rolkę 295 zł za 750 , brałem kilka palet. czekam na dostawe dam znac jak sie sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam do was pytanie jak jest wytrzymała folia sensibale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszsoja1    52
Napisano (edytowany)

Witam niedługo będą sianokosy i nw jaką folię kupić 50 czy 75 która jest lepsza, ile można owinąć balotów 50 a ile 75, ile kosztuje każda z nich i jakie firmy polecacie?

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Ja w ubiegłym sezonie kupowałem folię Plastima i Silobale, obydwie były ok. Teraz też coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vw141998    17

Co uważacie o folii Silowrap ? bo ja mam średnie uczucia co do niej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1231Karol    60

Używał  ktoś folię claasa ? 345 zł brutto za rolkę 750mm , tyle że  przesyłka 10 sztuk prawie 180 zł , to za rolkę wyjdzie jakieś 363 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Ja kupiłem w tym roku Plastimę, w ubiegłym roku miałem jej dwie rolki i byłem bardzo zadowolony, cena za 750, 320 zł.

Owijałem też Silobale też jest dobra, te dwie firmy mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka1985    0

Ciezko chyba mowic po kilku dniach jak balot. Ja robilem w tym roku na Silovicie i nie wychodzilo tyle balotow co powinno wiec nie jestem zadowolony, jechalismy juz Ensibala, Silotite i bylo ok a teraz slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek25    3

Ja dziś kupiłem po 270 zł za 750 , tylkoże są bez kartonów i bez nazwy firmy cena sądze że bardzo dobra w tamtym roku też nią owijałem i było ok choć casem słabo kleiła ale to i tak jak za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

ensibal 500 w jakiej cenie u was? u mnie w pierwszym co się pytałem to 250zł


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj