Zaloguj się, aby obserwować  
Balzak

Zgrabiarki

Polecane posty

Balzak    6

chce kupic zgrabiarke ostatnio oglądałęm Class liner 430S z 96 roku z 5 tyś czy warto ją kupic a jaka inna jeszcze polecacie piszcie

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

nie ona nie za allegro a moze? ja oglądałem jąw komisie u faceta a daj mi linka do tej na allegro. pozdrawiam


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

bardziej polecalbym pottingera albo krone. jak brac to juz z piatym kolem kopiujacym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

cena jak na taki rok i gabaryty to jest niska nawet bardzo...ciekawe jak wygląda stan techniczny....


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

No panowie ale i do takiego sprzętu to i pola musza być porządne, ale tak na pierwszy rzut oka wygląda całkiem nieżle

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New    0

Pola polami ale jak łąki ma sie daleko taka maszyna jest przydatna bo jest wydajna. Tylko czy nie była by za duża na 30 ha łąk???? Cena myśle jeszcze do utargowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Każda będzie dobra jeżeli ma napęd od WOM-u.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Widze ze temat przeskoczył na inny niż w sugerowanym temacie,


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New    0

Wiem tak ale jak masz do wzięcia tego Claasa do myśle że będziesz zadowolony tylko na ile to ma być (ha)maszyna żeby nie zajechać?? Ta claas jest na tandemie więc na krzywe łąki jest ok!! A jeśli masz równe to np.w akpil nową spod igły za ok 6tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ten Class ma szerokośc 3.80 m jak dobrze pamiętam, a miałby pracować na ok 15 ha łąki no i do teg dochodzą wszelkie poplony i tym podobne na kiszonki.

Ps. a cos mi sie wydaje za Akpila za 6 tyś nie kupisz.

Druga sprawa to co Class to nie Akpil.

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

masz racje Balzak, polska nowa nie pochodzi tyle co niemiecka , chocby uzywana. ja na 23 ha łak wzialem nowego pottingera 3,80metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New    0

No napewno że zachodnie maszyny są lepsze od polskich ale używane niektóre zbliżają się ceną do nowej polskiej!!!Która może też troche pochodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ile dałeś za tego potingera i jak sie sprawuje jak mozna wiedzieć

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

dalem 18500 brutto, ma tandem i piate kolo kopiujace przy zaczepie.jak sie spisuje to powiem Ci za pare tygodni bo kupilem ja w tym roku :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

tak więc czekamy na opinie i zadięcia w galerii. pozdrawiam i zycze udanej pracy


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New    0

A co myślicie o zgrabiarce Rol Mesko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

wiesz te meska to nie za specjalna sprawa chciałęm kupić to ale znajomi którzy to maja odradzili mi to poniewaz za duzo czasu im schodziło na zgrabianie, druga sprawa to jest zgrabiarko-przetsąsarka tak więc jak cos do wszystkiego to do niczego, po trzecia cena terz jest dość spora bo cośok 7 tyś. to jest moja opinia na temat tej maszyny, ktos inny moze coś innego mówić

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj