Zaloguj się, aby obserwować  
adamo24

Nowe zegary w Farmtracu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamo24    1

Mam Farmtraca 675 DT z nowymi zegarami i nie wiem co oznacza jedna pozycja na wyświetlaczu motogodzin

bobert21    0

A co ten temat robi w sekcji Case, New Holland, Steyr??

Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    535

przenoszę

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

adamo24    1

foto wstawię niebawem. mianowicie chodzi mi o ten mały elektroniczny wyświetlacz co pokazuje liczbę motogodzin, godzinę i jeszcze jakąś trzecią pozycje. co to może być???

Lukash    0

A nie prościej było wziąć w dłoń i przeczytać instrukcję

- O, przyjacielu nieuczony,/ Mój bliźni z tej czy innej ziemi!/ Wiedz, że na trwogę biją w dzwony/ Króle z pannami brzuchatemi;/ Wiedz, że to bujda, granda zwykła,/ Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",/ Że im gdzieś nafta z ziemi sikła/ I obrodziła dolarami;/ Że coś im w bankach nie sztymuje,/ Że gdzieś zwęszyli kasy pełne/ Lub upatrzyły tłuste szuje/ Cło jakieś grubsze na bawełnę./ Rżnij karabinem w bruk ulicy!/ Twoja jest krew, a ich jest nafta!/ I od stolicy do stolicy/ Zawołaj broniąc swej krwawicy:/ "Bujać - to my, panowie szlachta!"

Krzynio    0

to jest ponoć jakis licznik hektarów ale jak on działa to mi juz deelar nieumial wytłumaczyc;/

gambler    5

jak bys maiła licznik hektarow to chyba bys musiał miec jakiegos gps-a wprowadasz szerokosc pracy maszyny i ci liczy ale to kosztuje z 4 tys albo wiecej..wyzsze modele JD maja to chyba w standacie bynajmnie sasiad ma

zrob fotke nawet telefonem i wzuc na ImageShack®

kris14    266

Prosty licznik ha liczy powierzchnię bez GPS. Podana szerokość robocza x przejechana droga i zależnie od zaawansowania albo liczy cały czas albo liczy kiedy np. wałek WOM jest włączony lub kiedy podnośnik jest opuszczony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj