zlociutki3514

claas Xerion

Polecane posty

Arni    1

Wystarczy dać z 1,5mln :blink:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :(:) może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje :) :) a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9
Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :):) może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje :) :) a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :):)

Kupiła go firma która zajmuje się m. in. robotami drogowymi /zagęszczanie, wyrównywanie dróg/ pracował z glebogryzarą o głębokości roboczej 50 cm. Pracował, bo już padł :(:) ... wcześniej było wykończonych kilka traktorów, obecnie jest chyba jakieś duże Landini.


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :) :) może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje :):) a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :) :)

 

Ty coś pomieszałeś, z tymi kabinami :) ten zwykły ma kabinę obracaną Xeroin Trac(nie wiem po co była fatyga, żeby wymyśleć tą kabine bo tego Xeriona widziałem tylko z kosiarkami i niczym innym)

A Xerion S-Trac jej nie ma, ale potrzebuje specjalnych maszyn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Era się zaczęła bo widziałem jak wieżli tą maszynkę na lawecie. Nówkę chyba.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

axial tak go dusili ze padł? co mu sie stało? niech kupią sobie kirovca t-701 i mogą dusić :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
świetna maszyna! aż dziwne, że jeszcze u nas nikt go nie ma!!! ...chyba cena nieco poraża :)

ma naprawdę duże możliwości!

ponieważ jest okropnie duży i pewnie nieziemsko drogi


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

Koledzy ma ktos moze jakies konkrety kiedy wprowadza na nasz rynek ...do korbanka znaczy :) i do jakich modeli skrzynie AP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Korbanek już go pokazał na Zielonym Agro Show, najprawdopodobniej jest już dostępny, tylko że nikt go nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8
Kupiła go firma która zajmuje się m. in. robotami drogowymi /zagęszczanie, wyrównywanie dróg/ pracował z glebogryzarą o głębokości roboczej 50 cm. Pracował, bo już padł... wcześniej było wykończonych kilka traktorów, obecnie jest jakieś duże Landini.

Czy ta firma ma może żółtą Scanie do wożenia piachu, bo w ubiegłym roku w mojej okolicy przy budowie drogi pracował Landini z maszyną do mieszania żwiru


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdrobny    0

CYTAT(karol0604 @ Jul 4 2007, 10:38 )

Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :P może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :)

 

Kupiła go firma która zajmuje się m. in. robotami drogowymi /zagęszczanie, wyrównywanie dróg/ pracował z glebogryzarą o głębokości roboczej 50 cm. Pracował, bo już padł... wcześniej było wykończonych kilka traktorów, obecnie jest jakieś duże Landini.

 

Kolego z AGRO TEM mylisz fakty lub świadomie chcesz kogoś wprowadzić w błąd. Zagęszczarki STEHR pierwotnie pracowały z ciągnikami Landini, które totalnie nie dawały sobie rady z tymi maszynami, z powodu braku mocy ciągnika , niewłaściwej skrzyni biegów. Dopiero później podpięty Fendt 930 nie miał tych wad, ale o dziwo był za lekki i się ślizgał.

Xerion jak dotychczas jest najlepszym ciągnikiem do takiej pracy, i to nie jest prawdą że już padł- czeka do wiosny ,aby dalej pokazywać swoje możliwości.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9
...Kolego z AGRO TEM mylisz fakty lub świadomie chcesz kogoś wprowadzić w błąd. Zagęszczarki STEHR pierwotnie pracowały z ciągnikami Landini, które totalnie nie dawały sobie rady z tymi maszynami, z powodu braku mocy ciągnika , niewłaściwej skrzyni biegów. Dopiero później podpięty Fendt 930 nie miał tych wad, ale o dziwo był za lekki i się ślizgał.

Xerion jak dotychczas jest najlepszym ciągnikiem do takiej pracy, i to nie jest prawdą że już padł- czeka do wiosny ,aby dalej pokazywać swoje możliwości.

Pozdrawiam.

...No to witamy w Klubie, czyli teraz możemy liczyć na wiadomości z pierwszej ręki dotyczące DHK i sprzętu przez nich sprzedawanego. Co do faktów, to dzięki za wyjaśnienie ale zaszła zapewne pomyłka. Forum jest od tego aby takie wiadomości weryfikować. Pozdr.

PS. ale o DHK to się nasłuchasz :rolleyes: chociaż Paweł /jestem jego mł. bratem/ to złego słowa nie powie... na razie :) ...


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIRIT    0

Witam

 

Potwierdzam ze na Podkarpaciu jest jeden XERION w firma która ma bazę w mojej okolicy jeśli chcecie jakieś info proszę piszać.

 

P.S. Jak uda mi się wejść na bazę bo jest ona pilnowana preż ochroniarzy. Jeśli chodzi o Prezesa tej firmy to to jest kolega ze szkoły mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakie wrażenia z oglądania.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIRIT    0

Niesamowite jak go widziałem to myślałem ze mnie oczy mylą dzisiaj go widziałem więc się nie myliłem.

 

P.S. Jak go widziałem to miał na sobie taki (Siewnik czy coś innego firmy LEMKEN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To ile oni mają ha, że taki ciągnik zakupili?... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIRIT    0

Tego nie wiem ile mają ale firma jest potężna mają 16.100.000 Milionów kapitału zakładowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

oo to niezle :P a jaka to dokładnie miejscowosc?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
gdzieś słyszałem, że mają silniki caterpillar, o mocy około 350 KM, ale głowy uciąć sobie za to nie dam!

Pozdrawiam! B)

Głowa zostaje na swoim miejscu :D:) Mają silnik CAT C9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszek    0

mam zamiar kupić to cacko i nie wiem czy dobrze myśle. posiadam 830 ha. proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiegoś czasu zauważyłem brak mocy,ciągnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpadło mu parę koni,pod lekka górkę zamiast 40 wyjeżdża 33 na pusto z ciężarem wiadomo masakra,kiedyś miałem problem,przejrzałem forum wiem ,że sterownik lubi paść,jest jakiś sposób żeby go sprawdzić domowymi sposobami ? Albo polecicie firmę, która to zrobi i nie będzie naprawić sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ciągnik zawsze miał obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podciągnę pedał w górę to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzebałem przy lince, może to być powiązane? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ma123
      Witam tak jak w tytule  kupię heder do mercatora 3.60m wschodnia polska 
    • Przez ClaasAres123
      Witam,
      Od pewnego czasu silnik w moim traktorze, pracując na wolnych obrotach, uzyskuje temperaturę maksymalną. Pracując na najwyższych obrotach, pod dużym obciążeniem, temperatura jest ok. Wymieniłem termostat, obydwa czujniki temperatury, lecz na wolnych obrotach dalej się grzeje. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj