Jaguar123

Cena New Holland

Polecane posty

bartus16    10

z tego co wiem to tdxxd nie ma juz w ofercie jest seria td5xxx


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcioIZY    1

Dokładnie TD80D juz nie ma w ofercie sprzedaży. a odpowiadajacy mniej wiecej seri TD80D bedzie TD5030 82KM

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Ja dziś podpisałem wstępną umowę na ten model i brutto wyjdzie ok. 110tyś. z pneumatyką i oponami szerszymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

To tanio kupujesz a gdzie jeśli można wiedzieć? Bo to przecież poniżej ceny zakupu dealera :( . chyba że td5010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

no chyba że podał cenę netto :(

Panowie - dopisujcie czy kupujecie coś za cenę netto czy brutto bo w nawozach różnie było podawane i jest bałagan bo człowiek nie wie ile może urwać z ceny.

Podobnie z ciągnikami - zaznaczajcie czy jest to cena netto czy brutto.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Chyba że napisali umowę wstępną z haczykiem i chodzi im tylko o wyrwanie zaliczki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ma w standardzie - mechaniczny


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

@ursuss jeśli brałeś w Rolmaxie to jakoś tanio Ci policzyli.

Tak w rolmaxie dokładnie jest 92tyś netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

To na pewno nie jest po niżej ceny zakupu ... Gdzieś ktoś pisał na af że może kupić td5020 na 89tyś. i że to jest prawie bez zarobku tak więc td5030 może być o 10tyś droższe czyli do 110 jest jeszcze 10tyś zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Wątpię w to no chyba że to nowa cena bo wszyscy mówili że ciągniki podrożeją a ten stał parę miesięcy na placu więc cena może być niższa . Dealer jeszcze powiedział że od siebie dołoży radyjko i koguta . Wielkiego zysku on nie zrobił z początku mówił 125 brutto ale widział że konkurencje ma dużą i koniec roku się zbliża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Ale ma elektrohydrauliczne załączanie przedniego mostu i blokady mechanizmu tylnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Przód ma chyba elektrohydraulicznie ale blokada mechaniczna pewien nie jestem na 100% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguar1994    0

Wiecie może ile ten New Holland TD80D kosztuje razem z turem. Chodziło by mi dokładnie w ADLER Agro Białystok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Mam pytanko ile może kosztowac New Holland TT60, chodz mi jeszcze może ktoś ma jakieś dane odnośnie tego modelu bo nie moge znaleźc.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody1919    1

Witam,

 

Interesują mnie ceny ciągników New Holland tak ok. 60-70 KM ( serii TT55, TT65, TT75 oraz TD5010, TD5020).

 

Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

TT65 stoi u nas w firmie i kosztuje 86 tys brutto(pneumatyka w standardzie, TT75 kosztuje jakieś 90 tys z hakiem brutto, seria TT ma 3 cylindry, skrzynię 8/2, i jest mniejszy gabarytami od td, skrzynia bodajże 30km/h, td5010 coś około 103tys, a 5020 109 (ceny bez pneumatyki, pneumatyka- dopłata 6 tys) możliwe że coś da się urwać. GG w razie pytań, na stronie new holland są dokładne dane wszystkich serii ciągników. w td 5010, 5020, 5030 jest elektrohydrauliczne załączanie napędu i blokady w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj