johndeere6210

Komisy maszyn za granica...

Polecane posty

Witam, czy znacie jakies adresy komisow za granica, glownie w niemczech i belgii, najbardziej interesuje mnie sprzet uprawowy. Jesli znacie jakies namiary to bardzo prosze o odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcian1234
      A mianowicie jest bardzo duży problem.Po włączeniu wałka bardzo mocno coś wali i głośno.Co to może być tego przyczyna bo zbliża się wiosna ???
    • Przez Jasio88
      Od wielu lat borykam się z problemem uprawy ziemi mianowicie borowina wymieszana z marglem i miejscami wychodzą wapniaki. Wiecznie bryły które po wyschnięciu są jak kamienie agregat łapkowy z pakerem nie daje rady talerzowy trochę lepiej ale to nie jest to rozważam zakup używanego aktywnego agregatu 3m z hydropakiem uprawiał ktoś na takich glebach takim jeśli tak to jaki wybrać powierzchnia uprwy ciężkiej gleby ok 8ha.
    • Przez jarekvip99
      Posiadam kilka lat agregat bierny uprawowo siewny agromasz z przodu wal strunowy dalej dwa rzedy graczek ale prostych a nie w ksztalcie litery S i na koncu wal croskill. ciaga go zetor 12145 i problem w tym ze agregat nie zagarnia za kolami rowno pola tylko widac troszke zaglebienie a na srodku agregatu wyzej. jaka moze byc tego przyczyna? zwiekszenie glebokosci pracy agregatu nie pomaga a moze wina tych prostych zebow a w ksztalcie litery S lepiej by zarzucały ziemie na slady ciagnika?
    • Przez artur04c
      Witam, Gdzie można zakupić nową oś z nakrętkami do owej brony talerzowej ? Dzwoniłem do Żukowa i niestety już nie prowadzą części. Zdjęcie podprowadziłem z forum :D. Pozdrawiam Artur.

ps brona ma jeden segment 3m

• Przez Tom134
      Powitać
      Mam problem tego typu że kupiłem pług który pięknie orze ale zostawia bruzdy dość głębokie które nie idzie zarównać talerzowką ciężką która waży około 2,5 t przy 3 m szerokości pięknie rozbija grudy ale nie wyrównuje ładnie pola poprzecznie i niestety gleba jest spulchniona nierównomiernie  + żeby zrobić robotę musi iść dość głęboko przez co idzie sporo paliwa a no i agregat do siewu posiadam też na talerzowce z redlicami talerzowymi  nie planuję go wymieniać niby brona wirowa powinna dać radę niestety mam małe działki a pryskanie po nie zarownanych bruzdach jest męczące i wszyscy co mają brony wirnikowe jeżdżą najpierw biernym agregacikiem żeby wyrównać bruzdy co wrówna lepiej  bruzdy kompaktor 3 m czy 4,5 m agregat z włóką zamiast przedniego wału i 2 wałkami z tyłu czy coś innego zrobi lepszą robotę chcialbym żeby ciągnik 120 km go ciągnął ewentualnie 140 km gleby od bardzo ciężkiej iły minutowki do średniej
      Za odp z góry dziękuję

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj