Zaloguj się, aby obserwować  
karolu

Przedni TUZ i WOM w TD

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karolu    1

Może ktoś wie czy w serii td można założyć takie oprzyrządowanie, a może ktoś już takie ma? Dokładnie chodzi o td5040. Z góry dziękuje za info.

marcint19    3

na pewno się da sam widziałem jak budowali autostradę A4 to mieli TD80D i z przodu zawieszoną zamiatarkę tak więc na 100% się da

Wiadomość z agroFakt.pl

karolu    1

Tuz to tak ale wom napewno? Jeśli ktoś coś takiego ma to byłbym wdzięczny za zdjęcia. Zamiatarka ma napewno napęd hydrauliczny, więc wystarcza tuz tylko..... Ale wom przedni chyba też jest z napędem hydraulicznym? 7 tys ale komplet czy tylko tuz?

Olejniczek    3

... mozna załozyć tuz i wom tez bez problemów ... z tego co wiem to tuz 6000 zł a wom troche taniej chyba 5000 zł

xxlukas93xx    5

wiem ze w wiekszych seriach tuz kosztuje 8 tys a wom 10 tys wiec tu raczej bedzie troche taniej a najlepiej to spytaj jakiegos dealera to ci wszystko dokladnie wylicza ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez antrak
      Witam wszystkich,
      w moim nowym nabytku NH TD5 105 z 2016 roku zaświecił się bład 3141
      jeżeli ktoś się z tym wcześniej spotkał to proszę o pomoc zanim zacznę wzywać serwisy
    • Przez Dastan
      Aktualnie mam opony 480 , a ciągnik będzie pracował glównie w opryskiwaczu i rozsiewaczu nawozów 1200l.  Jaki rozmiar kół szukać? Z tego co przeglądałem to zazwyczaj się jakies przerabiane z popękanymi oponami.  Ktoś wie ile może kosztować wąska felga w serwisie ?  Ewentualnie biorę pod uwagę opcje zamiany jeśli ktoś chciałby szerokie kapcie, a ma węższe.
    • Przez damian1994lub
      Witam. Problem w new holland td5050 z rewersem hydraulicznym. Po zrobieniu rewersu w neutralne polozenie ciagnik jedzie do tyłu. Po zaciagnieciu hamulca badz napotkaniu niewielkiej przeszkody zatrzymuje sie. Czy miał ktos podobny problem ? co z tym zrobic ? Po zgaszeniu ciagnika w pozycji neutralnej na włączonym biegu jest szarpnięcie.  Jak ciagnik jest zimny z  dużym oporem wchodzą biegi a nawet czasami nie idzie wbić biegu trzeba zgasić ciagnik włączyć bieg i dopiero odpalić i wtedy przełączyć rewersem kierunek jazdy.  Jak jadę i zmieniam bieg to jest wszystko ok. Przy zmianie kierunku jazdy rewersem tez powstaje szarpnięcie.  
      Bede wdzieczny za odpowiedz.
    • Przez Mikołajjjjj
      Witam wsiadłem dzisiaj do new holanda td5.85 i nie wiedziałem jak włączyć biegi aż znalazłem i pojechałem, następnie zgasilem i nie chce odpalić nawet nie kręci,  nacisnąłem przycisk +8/-8( pierwszy przycisk  pod tą pomarańczową wajchą) jak szukałem biegów. Co zrobić bo to ciągnik szefa . Proszę o przyjęcie sprawy poważnie i nie wyśymiewanie . Z góry dziękuję 

• Przez papryk
      Witajcie,

Czy ktoś z was miał problem z grzejącym się silnikiem? Od kilku sezonów mam problem z temperaturą, gdyż wskazówka w orce podchodzi pod czerwone pole i muszę stawać ciągnikiem po to, aby się schłodził. Problem jest szczególnie odczuwalny gdy jest gorąco. Kiedyś w takich samych warunkach ciężko go było rozgrzać do połowy zielonego pola. Wymieniłem termostat wyczyściłem chłodnicę, ale nic to nie pomogło.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj