Skocz do zawartości
Rafalek

Zatrudnienie do pracy miastowego.

Polecane posty

Rafalek    0

Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy zatrudnilibyście do pracy w gospodarstwie miastowego,dali mu zakwaterowanie.?Na jakich warunkach,i czy zgodzilibyście się na jego prace w weekendy i dni wolne?

lemelvaus    0

Ja na pewno bym zatrudnił. Miałem już styczność z takimi ludźmi w pracy i uwierzcie mi w pierwszych dniach to tak zapie**** że masakra :D taki miastowy nigdy nie pracował tak ciężko i nie wie jak to jest mieć na głowie tyle obowiązków, dlatego stara się jak tylko może. Tylko oczywiście za byle grosze nie chce się brać do pracy.

Rafalek    0

A gdybym chciał zacząć pracować,tak na weekendy i inne dni wolne dało by rade? Najlepiej jak by wypowiedział sie ktoś z woj.Sląskiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    529

Ja na pewno bym zatrudnił. Miałem już styczność z takimi ludźmi w pracy i uwierzcie mi w pierwszych dniach to tak zapie**** że masakra :D taki miastowy nigdy nie pracował tak ciężko i nie wie jak to jest mieć na głowie tyle obowiązków, dlatego stara się jak tylko może. Tylko oczywiście za byle grosze nie chce się brać do pracy.

Przypominałeś mi o praktykach w technikum. Było sprzątanie gruzu. Na drugi dizen miastowi nie mogli długopisa utrzymać w ręku :) Odciski na racach choć w rekawicach robili :)

Co do takiego zatrudniania to czemu nie. Ale raczej dorywczo bo może szybko miastowemu się znudzić wywalanie gnoju :)

Alex16    0

ja chętnie popracuje w weekendy bo u nas w polu już nie ma co robić woj.lubelskie :D co do miastowych to oni wogole nie dają sie do roboty

Rafalek    0

ja u dziadków pracowałem,jak jeszcze gospodarstwo mieli. No dorywczo,tak ze w piątek przyjeżdżam,w niedziele wieczorem wracam.Gdyby ktoś chciał to pisać na PW lub wuku11@wp.pl.

19Damian89    0

Ja jestem z miasta z kuj.-pom. i chetnie bym podiol sie pracy w gospodarstwie tylko na przyzwoitych i normalnych warunkach, pracowalem u kuzyna od 10 roku zycia w kazde wakacje i ferie kiedy tylko moglem to tylko pomagalm, ciekawi mnie taka praca i wiadomo ze nie ma co szalec zeby pozniej prze tydzien zdychac .. ale tez nie ma co sie obijac i baki zbijac, trzeba wiedziec ile mozna zrobic zeby na drugi dzien robic w takim samym tempie ..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się