Skocz do zawartości
wildpig

NH TC56 hydro czy ze zwykłą skrzynią

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wildpig    0

Chodzi mi o używany sprzęt znalazłem dwa takie modele jeden jest na hydro i ma 1755mth, a drugi ma zwykła skrzynię i 945mth. Co byście mi polecili?

witam ten na hydrostacie jest na pewno lepszy i bez zastanowienia bym go wziął mimo i z ma więcej godzin

Edytowano przez krolikNH

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    236

drugie pytanie jakie masz pola? czyli jak mocno bedzie dla ciebie upierdliwe zmienianie biegow przy uzyciu sprzegla i czy dasz rade wytrzymac?

bo gdybym mial duze (dlugie) kawalki to zdecydowanie wolalbym mniej zuzyty kombajn, chyba ze masz duzo zawracania to wtedy sie mozna zastanowic.

wildpig    0

a ile masz hektarów po kosę :D

50ha decyzja padła na ten ze zwykłą skrzynią, jest 20tysi tańszy i mniej zużyty.

krycha094    7

na 50 ha to mechanik starczy bez problemu i co do zużycia to 800mtg to jest troche w twoich warunkach jak zrobisz te 60 mtg to będzie dobrze :( chyba że usługi walniesz :)

wildpig    0

Do moderatora! Można zamknąć już ten mój wątek.

Po objeżdzie zdecydowałem się na kupno claasa nh mi nie odpowiadały.

wildpig    0

Jeździłem za nh tc56 z 2001 945mth, ale nie dogadałem sie z gościem odnośnie ceny trzeba było by do niego jeszcze troche dołozyć. A przez przypadek niedaleko mojej miejscowości znalazłem w germanii claasa dominatora 88SL Maxi z 97r (1600mth)kombajn cukiereczek 100razy lepiej wyglądał i owiele ciszej chodził niż ten nh. Więc dogadałem sie z gościem i tak stałem się posiadaczem claasa.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

walkol    33

Class ??? może i lepszy ale porównaj wydajność tego dom.88 do TC56 W tym przypadku lepszy jest NH

wildpig    0

i tu się z Tobą nie zgodzę claas ma 5 wytrząsaczy a nh 4 i ten nh to zmodernizowany bizon, a ta nazwa mi się nie kojarzy dobrze :lol:

jaco512    39

Mylisz się.Sprawdź sobie na konedacie lub stronie New Hollanda.NH TC 56 ma 5 wytrząsaczy, 4 są w TC 54.Ta seria nie ma nic wspólnego z Bizonem, oprócz tego że była montowana w Płocku.

Mejuch    0

A dlaczego Bizon Ci sie źle kojarzy??? ja mam 2 i chodzą bez zarzutu a ten claas to jakaś przestarzała technologia wydaje mi sie że nh był by lepszy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się