Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
raf23

Kredyt z dopłatami ARiMR a ulga kupna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
raf23    0

Kupiłem użytki rolne na powiększenie już istniejącego gospodarstwa korzystając z kredytu z dopłatami do oprocentowania ARiMR z linii nKZ. Czy w związku z tym mogę się ubiegać w Urzędzie Gminy o ulgę kupna w podatku rolnym? Czy może zakup gruntu przy korzystaniu z takiego kredytu wyklucza możliwość ubiegania się o ulgę w podatku rolnym?

denzel    12

ja w tamtym roku kupilem ziemie z kredytem z doplatami ARiMR i na ulgie sie zalapalem i chyba sie nic nie zmienilo w tym temacie

MarcoWzu    4

ja ostatnio kupiłem ziemie za gotówkę i korzystam z tej ulgi ale chyba kredyt nie ma dużo do znaczenia w tym przypadku...ta ulga też Ci sie należy...

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    66

Może ktoś z was ma BIZNES PLAN zrobiony na zakup ziemi, chodzi mi o to, że banki tego wymagają aby udzielic krydyt z oprocentowaniem 2%. Bardzo prosze o jakąś wiadomośc na gadu byłbym bardzo wdzieczny bo musze zrobic owy biznes plan i chciałbym, a żeby ktoś przesłał mi swój może ktoś z was ma taki w damu. Dzieki.

Nikita_Bennet    100

biznesplan to pikuś.

idzie o to żeby podbił go ktoś z ODRu.

Poza tym jak pytałem ostatnio w banku to nie ma już kredytów na zakup ziemi - wykorzystane.

Trzeba czekać po nowym roku ale tam zmienią się ponoć zasady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować