Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tumek19    5

Na końcu silosu jest ogrodzenie i takie zadaszenie... Tam wywalasz kiszonkę a bydło samo przychodzi i zjada ją... będziesz ko widziec po przybywającym oborniku.. i ilości sztuk.

Aha bo od kogoś się tu dowiedziałem żeby wywalać do silosu... Tam pod tym zadaszeniem nakładłem też bel sianokiszonki... Właśnie a krowy w korytach oprócz bel które im kładę mają jeszcze jakąś paszę - nie wiem co to jest czy jakaś mieszanka czy zmielone zboże... Jeżeli to zboże to nie wysprzedawać całego zboża do miasta żeby krowom do jedzenia coś zostawić??

No właśnie ja się wczoraj przyjrzałem i jak mi skoczyła liczba krów to i się zmniejszyła zboża... Sprzedałem większość to teraz poczekam na mniejszą cenę i dopiero kupię...

tumek19    5

Podjeżdżasz przyczepą pod wyjście od obory, wyłączasz ciągnik, wysiadasz ludkiem, idziesz do obory i je wganiasz. A jedziesz z nimi do miasta tam grzie sie sprzedaje zborze. A najlepiej wejdź na www.simtractor.pl Tam sie wszystkiego dowiesz..

kat    7

Ja swoje wyprowadziłem na pastwisko. I teraz nie chcą wejść z powrotem na przyczepę ;) .

I jeszcze jedno. Jak chodzą po pastwisku to liczba krów wzrosła mi do 4000. Zapisałem grę, wczytuje i jest ich 2700. Liczba znowu wzrasta i po zapisaniu znowu jest 2700. ktoś wie dlaczego? Wersja V4

tumek19    5

Ponieważ w ustawieniach jest opcja limit krów... I tam wpisujesz do ilu sztuk możesz dojśc... Tak ja najczęsciej robiłem..

Henius91    577

co to ma byc?? juz 4 posty nabiles. wie moze ktos skad sciagnac spolszczenie do V4??

MartineZ    14
Ponieważ w ustawieniach jest opcja limit krów... I tam wpisujesz do ilu sztuk możesz dojśc... Tak ja najczęsciej robiłem..

gdzie sie to przestawia?

TAZIU    0

w opcjach gry niepamiętam dokładnie jak to się nazywało ale w czasie gry trzymasz esc potem biznes i tam gdzieś się to ustawia ;) A co do spolszczonka to wydaje mi się że to od 3,66 załapie

KrzychuM    0

a skad sciągnąć jakieś inne maszyny??? ja w 3.6 mam same JD i jednego NH tylko dwie przyczepki. nie ma rozsiewacza i jest tylko jeden pług

tumek19    5

Limit krów możesz zmienic w dziale ustawienia... Tam pisze limit krów. Poszukaj. Krzychu wejdź na www.simtractor.pl tam jest wszystko co ciebie interesuje...

kojot02    0

Jaki siewnik najlepszy do zboża bez orki i mam pobrac skina czy moda i gdzie go puzniej zainstalowac?

klama    4

Mógłby ktos podac ss gdzie to sie ustawia bo nie wiem ;) I mam jeszcze jeden problemik . zrobilem reinstal skopiowalem folder SaV i potem wkleiłem i gra nie widzi zadnych zapisanych savów :D prosze o pomoc .......

KrzychuM    0

trzeba mieć zainstalowane ST na kompie??? bo ja mam. tylko sam grasz czy ktos jeszcze????

Rolnik5006    0

ja mam na pyłycie i gram z płyty ale to chyba różnicy nie ma i tam na 1 serv moge max 3 osoby wejsc czyli ja ty i ktos jeszcze ;)

KrzychuM    0

bys mi musiał wszystko opisać na PW. ja byłbym chetny i moze kogoś bym namówił ;) ale napisz mi ja się zappisuje gre i wszystko od poczatku.

MartineZ    14

jakby ktos mogl niech ktos poda link do jakiegos madrego spolszczenia tylko za darmo bo jak mam wysylac jakiegos sms za kod aktywujacy to dziekuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się